geneologija dzordza busa??

ja sam cuo da je poreklom od nekih hrvata trpkovica iz pizdinaca donjih. tamo su cesto koristili ono hrvatsko bum - bush i tako su prapradedi danasnjeg George-a Busha nadenuli za prezime Bum-Bush . Njegov kasniji predak je zbog prakticnosti prezime skratio samo na Bush.
 
bushcrazy.jpg
 
yu_pasos_rasista1:
..da li neko zna odakle potice bus i da li neko ima njegove geneoloske spise?
..da li je ilir ili kelt?
Po rijechima Prof.Dr. Chaslava McKrkeljica s Oxford Univerziteta u Malom Mokrom Lugu... Pododica Bush poticheis Srpsko - Crnogorske familije BUSHKOVIC sa Ostrva VRANJINA na Skadarskom Jezeru. Kako Dr. McKrkeljic u svojoj knjizi " GENEALOGIJA SRBA" na jednom mjestu kaze citirajuci Dzordza Busha kaze: " Mi, pleme Bush koji pristigosmo na tlo ove nam Svete zemlje Amerike, dodjosmo iz majke nashe Crne Gore. I mi smo POREKLOM CRNOGORCI. Prezivali smo se BUSHKOVIC od chukundede DJODJA BUSHKOVICA"
Eto, ako mozemo vjerovati ProfDr McKrkeljicu...vjerovatno da BUSH ima i SRPSKE KRVI, ako su Srbi i Crnogorci bila braca do prije godinu dana ! :wink:
 
mali*adadjo:
Ja govorim o gutanju bureka i štetnosti istog na kilažu banši,
Ali koliko vidim trpkoviću i banši, vama oralno treba neki lekić za smirenje :roll:
pa ti bi to najbolje znala-sveze pobegli pacijent iz laze.
ajde mir,kad te nadju dospeces u zatvoreno odeljenje a sta cemo onda mi bez tebe i tvog nacionalnog jela - bureka...
 

Back
Top