Kad biste bili rock zvezda bili bi ste...?

violet_parts:
Courtney Love :D
sad chekam da me pobije ceo forum....


a020.gif
a096.gif
a088.gif


ja bih bila kad bih bila robert plant..ili page...
a062.gif
 
Hmm dvoumim se sta bih bio u bendu, to jest dal da izaberem nekog gitaristu ili vokala (frontman)...
Ma definitivno bih bio Bruce Dickinson, šta reći o ovoj rock zvezdi... Bio bih u Bruce-ovoj koži jer mi se svidja način na koji živi, to nije onaj, kako on kaze ''Guns 'N' Roses life style'' limuzine, droga, svakodnevno bekrijanje i qrve, već vodi jedan ,po meni, jako zanimljiv život i mislim da mu nikad nije dosadno...
Prvo, on je jedan od najboljih i najvećih vokala i frontman jednog od najvecih bendova na svetu, plus uporedo od 1990 radi i na svojom solo projektu i izbacio je dosta dobrih albuma, drugo dobar je textopisac i po meni najbolji frontman!
Pored tog njegovog primarnog zanimanja on je i pilot, najčešće vozi boing 757 za jednu privatnu englesku avio-kompaniju, a i maiden fanove često vozi... Zatim radi kao voditelj na BBC 6 music radiju, gde svake subote ima svoju tročasovnu emisiju, pa onda radi i na TV-u, na Discovery je imao svoju emisiju ''Flying heavy Metal'', takmičio su u mačevanju kao reprezentativac Engleske, interesuju ga vozovi, piše scenrije, svira gitaru i bubnjeve...i jos gomila interesovanja i zanimanja. Toliko entuzjazma i energije, ljubavi... Sta reći, Bruce je car!
 

Back
Top