P O M A G A J T E ! ! !

  • Začetnik teme Marija...._
  • Datum pokretanja
M

Marija...._

Gost
Imam procesor 1.700 mhz i 256 mb memorije i secka mi sliku, ali npr ne kada je film u pitanju vec kada stavim prozor na osrednju velicinu pa ga pomeram po ekranu...(strucno objasnjeno)
Hvala unapred
Marija
 
Marija...._:
Imam procesor 1.700 mhz i 256 mb memorije i secka mi sliku, ali npr ne kada je film u pitanju vec kada stavim prozor na osrednju velicinu pa ga pomeram po ekranu...(strucno objasnjeno)
Hvala unapred
Marija

Ubacis odgovarajuci drajver 1 - za graficku karticu, 2 - drajver za monitor i podesis osvezavanje monitora na vecu vrednost Hz nego sto je sada!!!
 
Proveri koji DirectX imash i detonator za graficku karticu. Moze da se desi da ti i zbog toga secka racunar, mada, nije iskljuceno da ti je temperatura procesora malo veca pa da jednostavno koci. U svakom slucaju, proveri drajvere za maticnu plocu i VGA kartu. :D
 
Marija...._:
Imam procesor 1.700 mhz i 256 mb memorije i secka mi sliku, ali npr ne kada je film u pitanju vec kada stavim prozor na osrednju velicinu pa ga pomeram po ekranu...(strucno objasnjeno)
Hvala unapred
Marija
Instaliraj drajvere za graficku, pa onda probaj,
posle mozes i za monitor, za modem je verovatno vec instaliran, a moze i za zvucnu - nije na odmet, pa nam jevi kako onda idu filmovi. 8)
 

Back
Top