Biras ili te biraju

Zefirra

Iskusan
Poruka
6.123
Bila je neka prica izmadju mene i drugarice kako se neke ribe uvek vezu za kretene....
....pa povodom toga....
...Dakle kako uglavnom te ribe cekaju da njih izaberu.Vodeci se logikom ''wau on je meni prishao i to'' i onda odprilike ulete u vezu (neke od njih) uopste ne razmisljajuci....
...Pa je ona rekla u fazonu , a meni se svidelo
''Kao da meni gomila njih ne prilazi svaki dan. Al ja nisam luda da se zakacim za svakog frajera koji je meni prishao. Vishe volim da ja izaberem frajera pa da ga smuvam.''

U sustini nase misljenje je da uvek imamo neku averziju prema tipu koji nam pridje sa jasnom namerom da nas smuva. Uvek bismo mu radije rekle da spusti malo loptu da se bolje upoznamo a ne odmah da pocnemo vezu. Mislim otkud ja znam kakav je , fizicki izgled mi ne znaci nista ako nema mentalni sklop koji mi odgovara.
I na kraju jednostavno...obostrani zakljucak.

Vishe volim ja da izaberem nego da budem izabrana.



Heh da da proshirimo temu. Jel...stigli smo do zakljucka da dame biraju...ne retko medju onima koji njih biraju jelte...:) (naravno ima ovde dosta i nepotrebnog spama)
....hm , zaista pomalo nefer prema muskarcima....dakle sta dalje?

Da se preorijentishemo malo...znaci...nije vishe toliko biranje u pitanju...koliko je vreme koje nam je potrebno da upoznamo osobu koja je zainteresovana za nas , pa da se odlucimo da li cemo uci novu vezu sa njom.
 
Ja sam nekako uvek birala...ali u smislu da se potrudim da stavim tipu do znanja da ima "zeleno svetlo" i onda on pridje....tada mi je nekako teklo sve mnogo opustenije. Nije me zatekao nespremnu, sve je bez nekih opterecenja i prica pocinje da tece spontano...
 
...naravno to je najbolje...ja i moj nindza smo se nasli tu negde al ja sam ipak prishla prva...
Da nisam mozda bi sad bio tudji. Oko kvalitetnog decka uvek ima devojaka ;)

...ali kad vidim da mi se svidja , vidim da tu ima nekih varnica...pa sta da se pravim ledenica ili da se foliram...vreme je dragocena stvar ;)
 
Razumem te...nemam objasnjenje zasto sam skoro uvek odbijala momke koji su mi prisli tako iznebuha. Nekako se osecam kao da mi je povredjena privatnost ili, ne znam, nekako se brinem da nije mozda neki ludak, manijak, gledam da li je alkoholisan, zeza li se ili stvarno misli (slozices se da ima svega i svacega). Npr. desavalo se mojoj drugarici da na prilicno kulturan nacin odbije decka, a on je naglas u sred kafica "iznapusava ku**ine", to citiram...
A moj sadasnji decko mi je prisao tek kad sam mu NACRTALA da sme i da nece biti odbijen. Posle mi je priznao da se strasno plasio da mi pridje i da je mislio da nema sanse kod mene....a nije da sam nesto nedodirljiva i ne znam kako uobrazena...

Ono sto sam mnogo puta cula, a moglo bi mozda posluziti kao savet, je da muskarci vole pomalo misteriozne devojke koje ne otkrivaju odmah sve karte i za koje nikad ne mogu da budu sigurni sta misle. Devojke koje im na odredjeni nacin salju "dobre vibracije", ali niiiisu bas sigurni. I kako vreme prolazi ona ih sve vise interesuje i sve vise opcinjava...oko takve oni zele da se trude. Tad ni fizicki izgled nije toliko presudan sve dok god je normalan i prijatan.
 
Te male plave sisate nisu vise u modi.... :lol: :lol: Ja volim kad decko ume, da mi pridje na duhovit nacin, originalan...i da je pri tome opusten i spontan...ono pricamo kao najbolji drugovi, kao da se znamo....
Nek me muskarac primeti i nek ja primetim njega....nikad me nisu interesovali muskarci koji su me zapazili, prisli a da ga ja nisam ni primetila...od toga nikad nista ne bude...

Kao sto rekoh nadjemo se na sredini...pogledima, osmesima, slucajnim dodirima...itd...on pridje...i tako se desi... :D
 
Naravno Alya...opet ti podvlacim da si ti izabrala , i u toj situaciji...tj oboje ste izabrali jedno drugo...;)

...on mene nije mogao da izabere , bila sam vec u vezi....:) :( i ne ponosim se bas time sto sam uradila...al ajde...bitno je da je sad svima dobro...meni njemu , bivshem i njegovoj sadasnoj devojci :)
 
Hmmm...:roll: žene se raspričale! :lol:
@tema:
Od svih veza koje imam iza sebe,najlepše i najbolje su mi bile gde su devojke odabirale mene ili mi jasno stavile do znanja da treba da učinim nešto.Ja kad biram obično se razočaram nakon nekoliko dana i ta veza je osuđena na propast.Često se zapitam u čemu je problem.Da li ja previše očekujem od njih ili se one potpuno prepuste da ih ja "vodim" i vučem za sobom što meni ne odgovara jer tako jednostavno izgubim inspiraciju za nju.
 
Zefirra:
slavisha divan avatar....a bdw. verovatno je jednostavno do toga da su te devojke dobro znale sta hoce i zasto hoce vezu sa tobom....;)
Vidiš,upravu si!!!Sve te devojke s kojima sam imao uspešne veze su znale mene preko nekoga i znale su ko sam,šta sam i kakvim životom živim!!!
Kad bolje razmisli,tako je!!!
BRAVO ZEFIRRA!!!
 
Zene biraju, muskarci prvi naprave korak, uglavnom.

Tako nekako. Ja ne bih nikada prva prisla muskarcu. Mozemo mi da se gledamo ali ako ne pridje nishta od toga. Medjutim, ako se nismo gledali verovatno ce da prodje kao shto reche Tweet.

nemam objasnjenje zasto sam skoro uvek odbijala momke koji su mi prisli tako iznebuha. Nekako se osecam kao da mi je povredjena privatnost ili, ne znam, nekako se brinem da nije mozda neki ludak, manijak, gledam da li je alkoholisan, zeza li se ili stvarno misli (slozices se da ima svega i svacega).
 
divlja:
Vidi ti ovo, svi fini i kulturni, prosto mi neobicno. :-)

Zene biraju, muskarci prvi naprave korak, uglavnom.
Yea rite... Biraju i jedni i drugi... može devojka da me izabere 1000 puta, ali ako mi se ne sviđa, nema ništa od svega toga... što me vrati natrag u srednju kad je jedna mala, ružna prišla mom drugu i na sred hodnika ga spopala... hehehe, on je samo pobagao glavom bez obzira... I ja bi da sam bio na njegovom mestu...
 
divlja:
Vidi ti ovo, svi fini i kulturni, prosto mi neobicno. :-)

Zene biraju, muskarci prvi naprave korak, uglavnom.

hm,zanimljivo shvatanje :)

inace da li biram - klasicno da spopadnem nekoga direktno,ne,nikada nisam,niti verujem da cu.mnogi su razlozi za to.

nisam ni izabrana nikada bila na taj nacin.

ali dajem signale,flertujem,i to uglavnom nesvesno u tom trenutku.

doduse isto tako cesto se desi da me neko pogresno protumaci,jer i ovako u konverzaciji svasta pricam,lupetam,zajebavam se...i onda naidji na bukvalistu,i eto neprijatne situacije :neutral:
 

Back
Top