Uticaj muzike na raspolozenje

Tachka

Aktivan član
Poruka
1.923
Kako muzika utice na Vase trenutno raspolozenje?
Da li postoji neka posebna grupa/pesma da dok je slusate znatno promenite raspolozenje na bolje/gore i navedite tu grupu/pesmu i to odredjeno raspolozenje?
Sta nalazite u muzici a sto ne mozete naci u drugom vidu relaksacije?
Sta je po Vasem misljenju najbolja osobina muzike dok je slusate?
Zanima me misljenje svakog od Vas...
 
Muzika mi je pomogla milion puta u životu... Ja obožavam hip-hop!

Recimo - kad me je ostavila devojka i kad mi se svet slomio... slušao sam uglavnom grupu Atmosphere... Slug-ovo repovanje me je izvlačilo iz bedaka... Pesma "Don't ever fuckin question that" mi je stalno govorila kako nisam ja jedini koji se tako oseća, kako nas ima više takvih, što bi Slug rek'o "ex-lovers"... i kako treba da dignem glavu!

Živim za hip-hop! Živim hip-hop!

Mir
 
Utiche, utiche, kako ne... zato je i nastala.
Pink Floydu cu uvek da se vracam.

Kad treba nesto da me vozi: Techno, Trance, House, Breakbeat, Rave i sl.
Kad treba da prshit: ROCK!
Kad je Saturday Night Feaver: Disco, '80-te :P
Kad treba da odmaram mozak: Chill-Out, Ambient i sl downtempo forme.
Kad treba nesto da se vrti u pozadini da ne bude tishina: Jazz, Blues, Soul... ili klasika.
Kad je kafana: Kafanska, Starogradska i Narodnjaci :lol:

Sve ima svoje vreme. Sony ima sjajan reklamni slogan za svoje Walkmane: Every moment has its Music ;)
 
Pa ja se obicno utesim pesmom.Kad mi je tesko slusm nesto tuzno prepoznam se u tome i kazem sebi postoji jos neko ko se tako osetio pa cu se i ja izvuci poput njega,E a kad sam srecna slusam sve sem tih duznih pesama da mi ne bi pokvarile raspolozenje.I da na kraju dakle kad sam tuzna volim da cujem Liberty,Come undone,Ordinary world,Save a prayer....
A kad sam srecna The Reflex.New moon on Monday,Rio.....
P.S. Odlicna tema!
 
Kad_LupimLupim:
Utiche, utiche, kako ne... zato je i nastala.
Pink Floydu cu uvek da se vracam.

Kad treba nesto da me vozi: Techno, Trance, House, Breakbeat, Rave i sl.
Kad treba da prshit: ROCK!
Kad je Saturday Night Feaver: Disco, '80-te :P
Kad treba da odmaram mozak: Chill-Out, Ambient i sl downtempo forme.
Kad treba nesto da se vrti u pozadini da ne bude tishina: Jazz, Blues, Soul... ili klasika.
Kad je kafana: Kafanska, Starogradska i Narodnjaci :lol:

Sve ima svoje vreme. Sony ima sjajan reklamni slogan za svoje Walkmane: Every moment has its Music ;)

pa tako nekako,uz manje modifikacije i bez kafane,ne idem po njima,ali po zanrovima otprilike to :)
thruo:
Muzika mi je pomogla milion puta u životu... Ja obožavam hip-hop!

Recimo - kad me je ostavila devojka i kad mi se svet slomio... slušao sam uglavnom grupu Atmosphere... Slug-ovo repovanje me je izvlačilo iz bedaka... Pesma "Don't ever fuckin question that" mi je stalno govorila kako nisam ja jedini koji se tako oseća, kako nas ima više takvih, što bi Slug rek'o "ex-lovers"... i kako treba da dignem glavu!

Živim za hip-hop! Živim hip-hop!

Mir
oh
a050.gif
c022.gif
 
Кад се сјебем упалим неку баладу и исплачем се е онда кад ме то прође пустим неку жесту и будем супер расположена, јест да ми се ријеткои дешава да сам сјебана али ето кад се деси онда се тако лијечим :)
 
Michael Jackson - Sve od njega kako kad, zavisi...trenutno Smooth Criminal , uvek se mi je lepo kad slusam tu pesmu , ne mogu da kazem da sam radosan , ali se osecam veoma prijatno dok je slusam...Bad , Thriller , P.Y.T. , Baby be mine , I Wanna be where you are...
pre neki dan sam slusao Britney Spears - From the bottom of my broken heart , Everytime , Born to make you happy , Sometimes ... sve sam se s.**** , mada to je zbog toga sto ljudi pricaju o njoj , nije bitno ... Banshee ce sad da mi stavi violinu...Sve njene pesme cine da se osecam lepo...i Michael-ove isto ... i Mozart...
Mozart - Overture The Marriage of Figaro ,Carobna frula, Sonate za klavir , pogotovu u Es duru , Koncert za hornu u Es duru ... uvek se osecam lepo kad slusam Mozarta bilo sta ...

To je to u zadnje vreme, proslih nedelju dana... Mada slusam sve od njih jer sam ih zavoleo zbog svih pesama , a ne zbog jedne ili dve , ali u zadnje vreme ovo najvise... 8)
 
Tachka:
Kako muzika utice na Vase trenutno raspolozenje?
Da li postoji neka posebna grupa/pesma da dok je slusate znatno promenite raspolozenje na bolje/gore i navedite tu grupu/pesmu i to odredjeno raspolozenje?
Sta nalazite u muzici a sto ne mozete naci u drugom vidu relaksacije?
Sta je po Vasem misljenju najbolja osobina muzike dok je slusate?
Zanima me misljenje svakog od Vas...


1. utiče..ali zavisi...
2. led zeppelin...popravlja raspoloženje obično. ali sve zavisi...
3. sve. moj život je ta neka muzika koju slušam (iako ovo izgleda kao jeftini kliše..)
4. iskrenost (grupe..članova dok stvaraju tu muziku)..

..
 

Back
Top