The beast moments

Vrhunac je u pitanju u temi.....zar ne....
Ekstaza je bar kod mene , kod seksa , kod ulaza i kod izlaza.
Ekstaza kod zavodjenja je već druga tema , tako malo poznata danas jer je sve manje više instant.
Danas je to više oduševljenje.....
 
Tuzni_patak:
Vrhunac je u pitanju u temi.....zar ne....
Ekstaza je bar kod mene , kod seksa , kod ulaza i kod izlaza.
Ekstaza kod zavodjenja je već druga tema , tako malo poznata danas jer je sve manje više instant.
Danas je to više oduševljenje.....
Tužni patak je shvatio temu. Ja volim onaj trenutak kada prvi put ulaziš i kada je malo pri tome tesno, osećam potrebu da pobijem barijeru. Takođe kada je ona u stojećem stavu, savijena u struku, ja otpozadi i moram da malo počučnem da bi prišao, prodrem jače i pri tome su mi ruke na njenim ramenima koje mi daju snagu za uvlačenje snažnije. Čudne vibracije u nogama, kao i svuda!...............................................
 
Jok , to je potreba čoveka da se socijalizuje, da uživa u društvu.

Tako će svi istomišljenici pored ekstaze imati i zadovoljstvo pripadnosti grupi "volim da mu trljam uši" kao lokalnom muškom udruženju.
A za grupaciju "ne j..ebe ono što ulazi već ono što izlazi" to je već udruženje sa brojnijim pristalicama ženskog pola.

Dakle, svi sretni , svi članovi tajnog društva, svi članovi iste biblioteke......
--------------------------------------------
P.S. Jeste li nekada išli sa partnerkom u park na maženje?
I jeste li se tamo češće sretali sa nekim drugim ljudima, drugaricama, drugarima.
I da li je to kasnije bilo otežavajuće za kontakt sa tim osobama , ili ste vrlo lako komunicirali i kao urotnici se lako razumeli.
 

Back
Top