Statističko istraživanje

Cherry Max

Zainteresovan član
Poruka
163
Hajde da kažemo da je ovo neka vrsta školske deformacije, jer imam statistiku kao predmet. Sve u svemu, da pređem na stvar.
Moja najbolja drugarica i ja smo provele petak razgovarajući, naravno, o frajerima i o tome kakve devojke im se sviđaju. Ona tvrdi jedno, ja drugo i na kraju sam rekla da ću da sprovedem statističko istraživanje.

Pitanje glasi:
* na levoj strani imate devojku koja ima stil kao i svaka druga devojka, što znači da se totalno stopila sa masom, dosta brine o šminki i modi,
dok
* na desnoj strani imate devojku koja ne prati modu, već ima neki svoj stil (npr. farmerke, majčica, patike...) čime se ističe iz mase, a što se šminke tiče, čak je i ne koristi.
Kojoj ćete radije da priđete?

Pošto će neko da se napravi pametan i da kaže:"Izabrao bih onu lepšu!" hajde da kažemo da su obe lepe.
Iskrenost na prvom mestu!
 
Samo trebate da kažete kojoj biste prišli. Prosto pitanje!
Farmerke, majčica, patike su primer! Dajte ljudi! Sve shvatate bukvalno! Kada sam rekla da se ističe, onda se bukvalno ističe! Pa čak i sa patikama, farmerkama i majcom!
 
Pa ok ako se nekako istiche u smislu istiche svoju individualnost...ali za mene ipak u nekim razumnim granicama..hocu da kazem ako ta shto se "istiche"radi to tako da ima npr.: probushene bradavice i alke na sisama,nosu jeziku obrvama obrijanu glavu,istetovirano celo lice ili tako neshto...missim poshtujem ja tudj izbor al za mene je to ipak malo pevishe(:
Velika je razlika izmedju excentrichnosti i egocentrichnosti.
 
0532.jpg

Ova se ističe...
 
Nisi ti to nista lepo definisala. :lol: Posto su obe lepe, obe ce manje vise da budu primecene. Jedino sto ce muskarci koji se loze na fenseraj da primete malo vise prvu, a oni koji se ne loze na fenseraj drugu. :-)
 
izgleda da posmatrash vas zene kao lutke koje neshto nose,neshto su obukle........a jesi li se zapitala da mi cheshce zapazamo osmeh ,neku grimasu geg,kretnju,kako se nosi a ne shta nosi ,iskricu u oku................misli i o tome.inache cesh pretvoriyi vas u robu u auto,pa ova ima bolji spojler od ove druge.................mi gotivimo shmekerke a one mogu da obuku sta hoce uvek su iste.....same ste izgubile taj osecaj i mislite da ono sto obucete govori o vama...........
 
kambodza:
izgleda da posmatrash vas zene kao lutke koje neshto nose,neshto su obukle........a jesi li se zapitala da mi cheshce zapazamo osmeh ,neku grimasu geg,kretnju,kako se nosi a ne shta nosi ,iskricu u oku................misli i o tome.inache cesh pretvoriyi vas u robu u auto,pa ova ima bolji spojler od ove druge.................mi gotivimo shmekerke a one mogu da obuku sta hoce uvek su iste.....same ste izgubile taj osecaj i mislite da ono sto obucete govori o vama...........


E, jos da ona ukapira sta si joj rekao.... :cry:
 
Cherry Max:
E, manijače! Šta ti misliš da sam ja neki kreten? Šta?
Ne bih ja ovo ni započinjala da vi (odnosi se na mušku populaciju) niste počeli da nas kategorišete po tome kako izgledamo, a ne šta imamo da kažemo! Samo pogledajte par postova iznad.


Pa sta da mislim drugo o tebi, kad ti je tema totalno kretenska?

Pa kako hoces da vas kategorise neko koga vi kategorisete prema debljini novcanika? :roll:
 
...ja sam mislio da ces sa punoletsvom korigovati misljenje, ali i dalje si vise za podforum tinejdzeri....
...ja i "dolazim" ovde zato sto nigde na svetu "ne videh" vise zanimljivih i duhovitih devojka, i fino mi je da caskam ali kad nocu krenem u lov zna se sta se trazi-"uzmem kvalitet, odbacim skart"

jaoj moram jos jednom u svrhu samoreklamiranja-

unutrasnja lepota! ahh ahhh aaaaaaa! mmmmmm
 
Još nisam punoletna, izvini što ću morati da te razočaram, ali biću uskoro, za... 12 dana. Ne razmišljam na takav način, kako si ti opisao moje razmišljanje, ali šta da ti čovek radi. To je tvoje mišljenje i ja neću da se trudim da ga pobijem, a ti sledeći put, kada ispod teme vidiš moj nick, ti me prođi, važi?
Pričate kako mi imamo dugačke jezike, a vidite sebe! Tražila sam samo da napišete jednu reč, a vi se ovde svađate sa mnom i odlučujete da li sam dovoljno zrela ili ne!
 

Back
Top