РОЛИНГСТОНСИ НА СНИЖЕЊУ!!!

Strela

Elita
Poruka
17.244
Ко каже да у ЦГ цене расту, ево Ролингстонси су на снижењу! :mrgreen:
__________________________________________________________________________


појефтиниле улазнице за концерт ролингстонса у црној гори

Политика - Пре 51 минут

ПОДГОРИЦА - На само месец дана уочи наступа Ролингстонса на плажи Јаз код Будве, у главном црногорском граду продато је само 1.400 улазница, од укупно 73.000 колико је организатор штампао за, како је најављивано, музички догађај деценије.

Аналитичари процењују да се и најјефтинија улазница од 50 евра, равна месечној најнижој цени рада, показала као превисока за црногорски стандард, који организатор концерта у почетку није добро проценио.

У Црногорској комерцијалној банци, на чијим шалтерима се продају улазнице, новинарима је потврђено да је због неочекивано мале продаје штампана нова серија тикета по сниженим ценама, тако да ће оне које су до сада продаване по 50 евра убудуће коштати 34,5 евра, а оне од 100 по 67 евра.

Они који су већ купили улазнице бурно су протестовали, сматрајући да су оштећени и тврдећи да организатор није имао законско право за штампање нове серије.

Они траже да им се врати новац, или бар разлика у цени, најављајући жалбе и тужбе "вишим инстанцама". :mrgreen:
 
Ћао Монти,

Е вала ја их сигурно нећу гледати. Да су дошли пре 10-15 година, па да се још поломим да их видим, а овако матори и збрчкани... Шалим се, никад нисам готивила Ролингстонсе, тако да не бих дала ни 50 динара за њихов концерт, а камоли 50 евра.

Али ови организатори концерта у ЦГ, к'о да су пали с Марса, к'о да не знају колике су плате у ЦГ! Ако пући ће к'о тикве!
 
Da su pametni, Stonsi bi otišli u Zagreb... malo je teško očekivati 72.000 ljudi od države sa cca 850.000 stanovnika... Čak i ako se oduzmu stari, deca, radni ljudi i žene... sumnjam da je svaki 8.3 CGorac fan te vrste muzike ili barem Rolling Stonsa ili da barem može platiti kartu...

Pre par godina svirali pred 1.700.000 Brazilaca, a sad pred 1.400 CGoraca...
rollin2.gif
 
Strela:
Ћао Монти,

Е вала ја их сигурно нећу гледати. Да су дошли пре 10-15 година, па да се још поломим да их видим, а овако матори и збрчкани... Шалим се, никад нисам готивила Ролингстонсе, тако да не бих дала ни 50 динара за њихов концерт, а камоли 50 евра.

Али ови организатори концерта у ЦГ, к'о да су пали с Марса, к'о да не знају колике су плате у ЦГ! Ако пући ће к'о тикве!

Jes. Sve je dolje odreda izgubilo mjeru za stvarnost. Znam pravila kalkulacije i analizu slobodnog tržišta, rast kapitala....etc. Dolje ti je retorika :confused: : "Koje jado, ko je Schweiz i Lichtenstein?" :confused:................... ah, znaš već đe smjeram poentirat. ;)
 
KoscheiBesmertnii:
Мора да је Мило пред референдум обећао бесплатне карте за Стоунсе ко гласа ЗА, а сад му сваки еуро треба... скупи су адвокати у Италији;)

:lol: :lol: Nije loše.
No zna li neko je su li Milo i Svetozar dobili od ILH (Internacionalna liga humanista) one medalje i priznanja za "mir i humanizam"? Čuh da ih je neko za to predložio :roll:
 
Torrente BG:
Evo izrovarise celo usce zbog njih.Ravnaju teren :) Ne bi me cudilo i da betoniraju ono sto je nekada bio travnjak a sada lici na oranicu.

Torrente znam svaki pedalj u CG (a i nije neka umjetnost znati tih stotinak kvadratnihkm. ;) al budi uvjeren da dolje nema niđe nijednog mjesta koje nije, - i z r o v a r e n o.
To se zove ubrzan prosperitet ka modernoj EU - državi:roll:
 
Strela:
Ћао Монти,

Е вала ја их сигурно нећу гледати. Да су дошли пре 10-15 година, па да се још поломим да их видим, а овако матори и збрчкани... Шалим се, никад нисам готивила Ролингстонсе, тако да не бих дала ни 50 динара за њихов концерт, а камоли 50 евра.
Тхе Беатлес су били закон. :wink:
 
Lacibg:
Тхе Беатлес су били закон. :wink:

Не волим ни Битлсе. Волим жешћи чвршћи рок звук, Цепелине, Дип Парпл, Дорсе, Хендрикса, Џенис, Билија, а сад ми се допадју овај Најт Виш и ту и тамо Лени Кравиц, мало подсећа на Хендрикса, само што је Хендрикс много јачи. 8-)
 
Strela:
Не волим ни Битлсе. Волим жешћи чвршћи рок звук, Цепелине, Дип Парпл, Дорсе, Хендрикса, Џенис, Билија, а сад ми се допадју овај Најт Виш и ту и тамо Лени Кравиц, мало подсећа на Хендрикса, само што је Хендрикс много јачи. 8-)
А ви'ш ја не волим цепачину, волим мелодију а посебно звук класичне гитаре. Хаос и бука на мене делују раздражљиво.
Рецимо, сви на свадбама имају врхунац с трубачима - е, а ја тада излазим ... :wink:
 

Back
Top