Bonobo majmuni i stres

Tuzni_patak

Elita
Poruka
18.247
Bonobo majmuni leče stres tako što upražnjavaju seks sa osobom koja im je u tom trenutku najbliža , bez obzira kog je pola....

Hoće li i ljudi upražnjavati ovaj ritual , doduše sa ogradom da najbliži bude suprotnog pola....
 
Tuzni_patak:
Bonobo majmuni leče stres tako što upražnjavaju seks sa osobom koja im je u tom trenutku najbliža , bez obzira kog je pola....

Hoće li i ljudi upražnjavati ovaj ritual , doduše sa ogradom da najbliži bude suprotnog pola....


Nadam se da neće!
Mada, pada mi na pamet i to da možda ne kapiram sta si hteo da pitaš! :-?
 
Tuzni_patak:
Bonobo majmuni leče stres tako što upražnjavaju seks sa osobom koja im je u tom trenutku najbliža , bez obzira kog je pola....

Hoće li i ljudi upražnjavati ovaj ritual , doduše sa ogradom da najbliži bude suprotnog pola....

joj...ne valja biti blizu tih majmuna, kad su pod stresom...mozda bi i ljudi to radili, kad ne bi dobili preko ledja od obliznjih osoba...mi smo moralni, kod nas se stres ne lechi na javnom mestu, a lechi se i skakanjem kroz prozor...mozda majmuni nemaju prozor...shta znam ja...
 
...ne...ljudi nece dostici taj nivo promiskuiteta...optimista sam...
...a dal potajno pozele...da, moguce...ljudi svasta zele, pa sto ne bi pozeleli i da spavaju sa svakim kad su pod stresom...
...oni primenjuju analni seks, kao i ljudi...ko je od koga skinuo foru?
 
Dok kod ljudi orgazam u proseku traje cetiri minute, svinje uzivaju punih pola sata.Za vreme trodnevnog parenja, lavovi usrecuju svoje partnerke na svakih 15 minuta.Australijski mishevi su tako aktivni da neki muzjaci mogu da uginu od iscrpljenosti.
Da li cemo tako i mi jednog dana? :lol:
 

Back
Top