Program koji tera komarce

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pošto mi se čini da pojedinci stvarno veruju u sve ovo... Par detalja... :arrow:
Ovaj program je prilično čudesan. To je prvi proces kome za izvršavanje nije potreban procesor. Sem ono malo što ''proguta'' pri startovanju, ''anti mosquito.exe'' uopšte ne troši procesorsko vreme.
Program navodno proizvodi zvuk između (16k-20k) Hz. Ljudsko uho može da čuje zvukove od 16 Hz do 20kHz, što znači da bi mlađi ljudi, pogotovo deca, trebali da čuju ovaj zvuk. Naravno, niko ga ne čuje, jer program ne reprodukuje nikakav zvuk ( spajali ljudi osciloskop na zvučnu... šta mislite šta je pokazivao? ).
Inače, komarci čuju zvukove od 18kHz do 22 kHz što govori o elementarnoj neupućenosti programera u celu priču.
Takođe, dokazano je da se komarci ''ne boje'' takvog zvuka... evo jedno od stručnih mišljenja... Toliko... 8-)
No, ako neko nije ubeđen... isti programer je odradio još jedan program slične namene, samo mnogo napredniji: taj novi program rasteruje čak i žohare i pacove! Mislim da se zove Anti Mal... Upgrade je preporučen, koliko sam shvatio... jedino što je na tajlandskom jeziku...pitanje dal' to radi na naše srbijanske ''zverke''...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top