Manijak vreba iz Mraka

Luna la Strada

Primećen član
Poruka
572
Pitanje je, pre svega, za devojke (mada...ko zna);
koliko vas cesto neko vreba iz mraka?

A moze i koliko cesto vrebate iz mraka, cisto da ne zapostavim i onaj aktivni princip.

Meni se bas cesto desavaju(vec sam se navikla); pa me zanima, da li je to neka globalna pojava, ili su se bas meni zvezde lose poklopile?
 
Da nemas ti slucajno neki trip..ako se ne zezas a cenim da to upravo i radis..onda je zalosno ..manijakalo osecanje da te neko proganja i to nocu iz mraka..sta bi na to rekao onaj Cika Frojd..
 
Luna la Strada:
Pitanje je, pre svega, za devojke (mada...ko zna);
koliko vas cesto neko vreba iz mraka?

A moze i koliko cesto vrebate iz mraka, cisto da ne zapostavim i onaj aktivni princip.

Meni se bas cesto desavaju(vec sam se navikla); pa me zanima, da li je to neka globalna pojava, ili su se bas meni zvezde lose poklopile?
a sto ti to ne kazes drugarima pa oni malo njega prate pa ga malo izlemaju ...
 
W.A.S.P.:
a sto ti to ne kazes drugarima pa oni malo njega prate pa ga malo izlemaju ...

...ma, ne kapiras, meni ne trebaju drugari, nego bodyguard; nije to jedan odredjeni manijak, pa da lepo rascistimo sa njim, onda se ispozdravljamo i svako na svoju stranu.
Ja sam vise po ukusu onih sto bazaju ulicama i samo ti se prilepe, a onda se sama snadji. ;)
 
Luna la Strada:
...ma, ne kapiras, meni ne trebaju drugari, nego bodyguard; nije to jedan odredjeni manijak, pa da lepo rascistimo sa njim, onda se ispozdravljamo i svako na svoju stranu.
Ja sam vise po ukusu onih sto bazaju ulicama i samo ti se prilepe, a onda se sama snadji. ;)
e pa onda je to do tebe, mozda se oblacis provokativno, mozda vrckas ... mozda si im nekad nesto dobacila pa oni pogresno razumieli ... al ipak ko sto neko rece, mozda se samo tripujes
 
Luna la Strada:
...ma, ne kapiras, meni ne trebaju drugari, nego bodyguard; nije to jedan odredjeni manijak, pa da lepo rascistimo sa njim, onda se ispozdravljamo i svako na svoju stranu.
Ja sam vise po ukusu onih sto bazaju ulicama i samo ti se prilepe, a onda se sama snadji. ;)
,,,,,ti si srce izgleda nazalost magnet za kretene........ :cry: :-? .e tu nema pomoci.......takav ti je horoskop za ovaj zivot..........glavu gore..... :grin: :grin:
 

Back
Top