Ko su Bosnjaci sa Kosova ?

evo 1 pitanje pa mi odgovori zasto su cenjenog neuropsihijatra doktora kajkusa u bvisoj drzavi pa i sad,proterali sa posla siptari 99,,,sta je on njima lose uradio sem toga sto mu je bila struka da im pomaze u bolnici prvo kao covek a posle kao lekar..
odgovor molicu

Prozvanog neuropsihijatra nepoznajem, ali koliko je meni poznato svi koji su Albance 90 -ih godina proterivali sa posla dobili su svoje ( Bumerang ). Svet je tako Kreiran od strane Tvorca Milostivog i Uzvisenog da svaki covek dobije ono sto je zasluzio.

90-ih godina su Albanci proterivani sa svojih radnih mesta i za to je trebao neko da odgovara. Posle rata na Kosovu su Albanci ispali tolerantniji, jednostavno receno "ljudi".
 
Tipican primer zenskih razgovora "rekla - kazala". :rtfm::???:
Daj dokaze
Ja ne kazem da toga nije bilo ali svi ti koji su pobegli nisu nista dobro mislili za svoje komsije Albance kao i za svoje musterije, jer koliko je meni poznato na Kosovu je u svim gradovima bilo 90 % a i vise musterije Albanaca . A tipican Srbin dodje za Slanim Stapicima i samo pita : Gazda kako se prave ovi kolaci, od cega su? Koliko je vremena potrebno ? i sl. gluposti i nista nekupi, dok su Albanci bili veliki potrosaci. ( Dojdje familija iz Nemacke (Swiss) i onda sledi pravo porodicno slavlje, kupovinom torti, kolaca, boze, limunade itd. ))
nisam te malik jednom opomenuo kazem ti 2 put ja sa tobom necu da govorim o ovim stvarima jer ti si od ljudi kojima i kad dokazes ostaju zaslepljeni...prema tome pricaj o svojim stvarima a ne o stvarima koje se desile ili se desavaju,,,ovo nisu nikakve zenske price rekla kazala..
 
Poslednja izmena od moderatora:
Prozvanog neuropsihijatra nepoznajem, ali koliko je meni poznato svi koji su Albance 90 -ih godina proterivali sa posla dobili su svoje ( Bumerang ). Svet je tako Kreiran od strane Tvorca Milostivog i Uzvisenog da svaki covek dobije ono sto je zasluzio.

90-ih godina su Albanci proterivani sa svojih radnih mesta i za to je trebao neko da odgovara. Posle rata na Kosovu su Albanci ispali tolerantniji, jednostavno receno "ljudi".

Ybt ispade da su vas svi na Kosmetu zayyebavali :eek: pa kakva ste vi vecina kada su svi mogli da vas zayyebavaju...hajde objasni mi to...:dash:
 
Prozvanog neuropsihijatra nepoznajem, ali koliko je meni poznato svi koji su Albance 90 -ih godina proterivali sa posla dobili su svoje ( Bumerang ). Svet je tako Kreiran od strane Tvorca Milostivog i Uzvisenog da svaki covek dobije ono sto je zasluzio.

90-ih godina su Albanci proterivani sa svojih radnih mesta i za to je trebao neko da odgovara. Posle rata na Kosovu su Albanci ispali tolerantniji, jednostavno receno "ljudi".
neka odgovara onaj ko ih je terao a ne neduzni i ti mi o nekoj pravdi pises
 
blabla.gif
 
nisam mozda...ali tebi definitivno ne treba sta da se pokazuje ..kazes da si vernik i spominjes allaha cesto onda ti koji si zaslepljen i pored podataka procitaj suru maida ili u prevodu trpeza

Svetu Knjigu citam uvek i ne mogu reci da je znam, pri svakom citanju nesto novo saznam. Sura Al-Ma'ide - Trpeza ima 120 ajeta, i puno sam je puta procitao. :dontunderstand:
 

Prilozi

  • Al-Ma'ide - Trpeza.doc
    80,5 KB · Pregleda: 6
Poslednja izmena:
ako je ne razumes onda nista...mozak ti blokiran...za nekog koji kaze da je procitao vise puta

nema tog coveka koga je stvorio dragi ALLAH ili dragi ISUS (kako ko hoce) koji moze da kaze da moze razumeti Kur'an i posle mnogo citanja jer ta sveta knjiga koristi metafore koje ljudi tek posle otkrivanja mnogih zemaljskih tajni vide da je to zapisanu i u Kur'anu.Recimo zacece i razvoj deteta u majcinom stomaku je zapisano u Kur'anu i kako su to mogli razumeti ljudi pre nego sto je to medicina otkrila.
 
nema tog coveka koga je stvorio dragi ALLAH ili dragi ISUS (kako ko hoce) koji moze da kaze da moze razumeti Kur'an i posle mnogo citanja jer ta sveta knjiga koristi metafore koje ljudi tek posle otkrivanja mnogih zemaljskih tajni vide da je to zapisanu i u Kur'anu.Recimo zacece i razvoj deteta u majcinom stomaku je zapisano u Kur'anu i kako su to mogli razumeti ljudi pre nego sto je to medicina otkrila.

Xheki malo si pomesao stvari oko Stvaranja. Allah je Onaj Koji Stvara a Isa a.s. ili Isus je poslanik ( mesinger ).( mozda greska pri pisanju :) ) A sto se tice Svete Knjige Kur'ana to si u pravu, nije dovoljno da procitas samo Kur'an vec je potrebno citati i Tefsir ( komentar ) Kur'ana. ( Ibn - Abasov, Ibn Kesirov ... ) jednostavno ne moze se reci da si ista postigao i naucio ako si Ga procitao samo jednom.
http://www.kuraninauka.com/?cat=11
 
kao sto sam rekao ne zelim o imenima da govorim ali cu ti navesti par slucajeva
u glogovcu je spaljena prije 2 godine radnja
u kosovo polje na zeleznickoj stanici buregdzinica odmah posle ulaza nato trupa ili tokom ulaska nisam bas siguran je prvo bila opljackana pa spaljena , ovom istom coveku su u kucu koju je imao u kosovo polje takodje usli siptari iz medvedje preseva koristili unistili ali totalno znaci proterao ih je un-ov ured 2006
za one koji su iz pristine 100 metara od slovenije sporta bila je jedna kuca sa lokalom tacnije mesara goranac iz sela brod prije godinu i pol mu je prvi komsija albanac i to zamisli doktor srusio kucu do temelja..nakon sto je proveo 7-8 godina koristio kucu kao svoju,
zatim pizzeria slasticarnna CORZO kod granda njima je radnja bila oduzeta na samom ulasku nato trupa i zna se sve ko sta ..zadnji koji je radnju koristio bio je Geci KOJI JE izbego par atentata a u zadnjem mu je bio ubijen brat kod pijace u automobilu a on je bio tesko ranjen i sad je hendikepiran, inace koji je na listi haskih begunaca ,jedino ako je sad uhapsen nisam siguran on je ljudima trazio 75 000 eura da bi im oslobodio radnju zamisli da trebas svoje da odkupljujes....
i da ne nabrajam dalje mislim duga je to lista

Ovako, goranci su svuda ugrozeni, ima puno primera iz srbije u zadnje vreme.
U glogovcu su pre rata 99% buregdzinica/ cevabdzinica/ kuhinja drzhali goranci, uveren sam da je i dan danas tako, Sto se tice burekdzinice u kosovo polju poznato je zasta je sluzio taj lokal u vreme rata na kosovu, tako da me nimalo ne chudi da je to zavrsilo na taj nacin na koji je zavrsilo.
Citava halabuka oko korzo poslasticare je mnogo slozenija nego sto to deluje, do skoro su vlasnici bili oni cija je radnja i radili nemetano
 
koliko ja vidim ovo nije verski topic...a sto se da u vezi tebe zakljucit...
svaka cast ti imas odgovore na sve...znas sve ...svima pricas dokaze pokazujes...ako mislis da gresim citaj sta si do sad na svakom topicu pisao pa ces uvideti da sam bio u pravu

Svesan sam da ovo nije verski topic, to sam u jednom od prethodnih postova i spomenuo ( da smo skrenuli sa prave teme ), nije mi potrebno iscitavanje mojih postova, iza onog sto napisem stojim Ja.
To sam namerno naveo kako bih dokazao da u suri El - Maida nema onoga sa cime me ti povezujes, ne vidim nista u suri kako bih povezao nasu raspravu .
 

Back
Top