ne gledaj me tako, dok se ludi snovi množe, prevariću sebe, srce nudi više...
Prikazujem rezultate 1 do 17 od 17

Tema: ne gledaj me tako, dok se ludi snovi množe, prevariću sebe, srce nudi više...

Aktivan član blpd_girl (avatar)
    Učlanjen
    17.04.2006.
    blizu jednog lepog mesta koje me plaši i jednog strašnog mesta koje ni ne primećujem...
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano ne gledaj me tako, dok se ludi snovi množe, prevariću sebe, srce nudi više...

da li vam se desilo da iako na nekog više uopšte ne mislite, ne volite ga, ne pada vam na pamet ni u ludilu da opet budete s njim, i možete da navede sto i jedan razlog zašto bi bilo bolje da se pre smuvate sa svojim psom nego da ponovo budete sa tom osobom, da ga vidite i osetite tako snažnu (čak) fizičku reakciju, krv jurne u mozak, nešto vas preseče, stegnete se, glas nestane, pritisak odleti...

Početnik Jagoda Mirkovic (avatar)
    Učlanjen
    06.06.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: ne gledaj me tako, dok se ludi snovi množe, prevariću sebe, srce nudi više...

Onaj jebeni Tihomir Skara me nervira sada bi mu kidala glavu, ali sa rukavicama i keceljom, prskace dosta krvi, znate on je bas debeo. Samo da ga vidite + stavi raif!(fuuuuuuuuuuuuuj)

Iskusan
    Učlanjen
    06.12.2004.
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano Re: ne gledaj me tako, dok se ludi snovi množe, prevariću sebe, srce nudi više...

[font=Verdana]... sve je to od lošeg vina.

Da, to se desi kada je neko sakriven u podsvesti i onda je dovoljan samo jedan pogled ili glas preko telefona da se desi ludilo o kome pričaš.[/font]

Elita SANDRINAbg (avatar)
    Učlanjen
    25.11.2006.
    Pol
    ženski
    Dedinje,Лика дала седам Генерала и Јованку за Тита Маршала
    Reputaciona moć
    0

Neverovatno...upravo ovih dana intenzivno razmisljam o ovom osecaju i vidim temu...cudo... :smile:

Taman pomislim da sam zaboravila na " osobu", izvucem iz malog mozga hiljadu i jedan razlog zasto nece, ne moze...nikad vise...ni u ludilu...mrzim ga...prezirem... , ma ni nabrojati ne mogu i onda...naidjem na nesto, podseti me nesto...vidim nesto i u sekundi me presece...bukvalno osetim fizicku bol ... :?

Pitam se kako da se resim ovog osecaja , jer mi to zaista u zivotu ne treba..?

Iskusan SiIent Bob (avatar)
    Učlanjen
    26.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    100

Ne gledaj me tako
    samni okra štani
    nisam tako nisko pao
    dugački su dani
    Yo

Iskusan
    Učlanjen
    29.08.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    105

Citat Original postavio blpd_girl
    da li vam se desilo da iako na nekog više uopšte ne mislite, ne volite ga, ne pada vam na pamet ni u ludilu da opet budete s njim, i možete da navede sto i jedan razlog zašto bi bilo bolje da se pre smuvate sa svojim psom nego da ponovo budete sa tom osobom, da ga vidite i osetite tako snažnu (čak) fizičku reakciju, krv jurne u mozak, nešto vas preseče, stegnete se, glas nestane, pritisak odleti...
    ne.
    dok mislim mislim, kad prestanem prestanem... ovaj scenario sto si opisala je za one sto lage sebe
    internet - disconnecting people

Zainteresovan član macak willy (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

Citat Original postavio blpd_girl
    Pa,ponekad.Mislim,desava mi se ovih dana tako nesto.

Početnik
    Učlanjen
    09.06.2007.
    Reputaciona moć
    0

ne daj na sebe,ne daj na sebe...
    i protiv tebe i protiv boga i protiv celog sveta boh mogla
    al protiv sebe ne mogu
    uzalud se borim uzalud se lomim
    nista mi ne vredi,ipak te volim...
    protiv sebe ne mogu...
    nije li ocigledno da jeste

Aktivan član blpd_girl (avatar)
    Učlanjen
    17.04.2006.
    blizu jednog lepog mesta koje me plaši i jednog strašnog mesta koje ni ne primećujem...
    Reputaciona moć
    58

ne mora d aznači da osoba laže sebe. evo, moja koleginica koja me je inspirisala da otvorim ovu temu je udata za čoveka s kojim je već desetak godina, ima dete s njim. a kad sam pustila tu gore navedenu pesmu, sva se promenila, skupila, samo što nije zaplakala...

Primećen član
    Učlanjen
    11.04.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Moje srce je lepo napisala. Da je valjalo, jos bi trajalo.

Primećen član MELLZINJA (avatar)
    Učlanjen
    04.01.2006.
    Pol
    ženski
    You can tell by the way,she walks that she's my girl..
    Reputaciona moć
    51

hm....
    jako cudno...meni je to neopisiv osecaj....
    Sinoc sam slucajno naletela na njega..i bum...upravo ono o cemu pricate...znaci....blokada...tras....derhtanje...g las...tona nema...isprekidano...jedva sam se sastavila..a on...lepsi no ikad...a to mi se redovno desava...
    ne znam.

Iskusan Che Guevara (avatar)
    Učlanjen
    21.06.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    94

...
    Ne gledaj me tako nocas
    Jer u srcu tvoju ljubav slutim
    Ne gledaj me jer muzika svira
    Reci cu ti stvari koje cutim...

Veoma poznat topmodelsica (avatar)
    Učlanjen
    08.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    184

Ne! A joj koliko je ova devojka bipd_girl udaljila svoje telo od svoje glave! Ovo nije za romantiku! Ovo je za robotiku!

Početnik
    Učlanjen
    09.07.2007.
    Reputaciona moć
    0

jednino to se zove ljuuuuuuuuuubav!!!!!!!

Elita gossca (avatar)
    Učlanjen
    27.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1535

Jedino to se zove... seksualna privlacnost...

Početnik ellabella (avatar)
    Učlanjen
    07.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Mislim da se to svakom ko je nekada voleo...MORA desiti...
    Zanimljivo je da se meni desava najcesce,mada vise ne znam da li je to pravilo,kad mi naidju teski trenuci,e onda mi sve navire.
    A pesma...jednom su mi suze krenule u punom autobusu kad sam cula nasu divnu pesmu,a proslo je vise od 2 god...
    theee,DUHOVI iz proslosti...uzas!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    03.07.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    43

Citat Original postavio SANDRINAbg
    Neverovatno...upravo ovih dana intenzivno razmisljam o ovom osecaju i vidim temu...cudo... :smile:

Taman pomislim da sam zaboravila na " osobu", izvucem iz malog mozga hiljadu i jedan razlog zasto nece, ne moze...nikad vise...ni u ludilu...mrzim ga...prezirem... , ma ni nabrojati ne mogu i onda...naidjem na nesto, podseti me nesto...vidim nesto i u sekundi me presece...bukvalno osetim fizicku bol ... :?

Pitam se kako da se resim ovog osecaja , jer mi to zaista u zivotu ne treba..?

AKO IKADA PRONADJES PRAVI LEK ZA OVU BOLEST JAVI.
    P.S. DUGO TRAJE I SIMPTOMI SU OZBILJNI.

Slične teme

1. Nikada vise da mi nisi rekao tako nesto….
    Autor Nina u forumu Muškarci
    Odgovora: 112
    Poslednja poruka: 24.01.2014., 17:53
  2. Davanje svega od sebe da se bude sto vise bezlican.
    Autor Oblikolog u forumu Filozofija
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 01.06.2009., 20:37
  3. Ko vise sebe mrzi sto uticu na njega?
    Autor Tuzni_patak u forumu Muškarci
    Odgovora: 45
    Poslednja poruka: 02.07.2008., 02:20
  4. malo vise negujte sebe
    Autor zlatokosa76 u forumu Muškarci
    Odgovora: 71
    Poslednja poruka: 05.07.2005., 16:42

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku