PRIZIVANJE DUHOVA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Duho cuda trange-mange alo bre ljudi kakvi bre duhovi nemoj da me nervirate. Kao ja sam doziveo ovo ja ono, mislim da to moze to bi svi radili. Ljudi bi ucili u skolama kako se duhovi prizivaju njihova pozitivna i negativna dejstva...Ovako mislim da bolesnika ima i to previse :!:
 
R2D2:
Ovako mislim da bolesnika ima i to previse :!:
Ma ne verujem da ima previse bolesnika, pre bih rekao da mnogo, ali mnogo lazu.
80% njih koji su rekli da su prizivali duhove, rekli sud a se time ne treba igrati, da su im duhovi porazbijali sve po kuci.

Mislim prevelika slucajnost, no mozda je forum neko specificno mesto gde se skupljaju svakakvi pacijenti.
 
TIJANA T:

DA LI NEKO ZNA KAKO SE PRIZIVAJU DIHOVI?
DA LI NEKO VERUJE DA DUHOVI POSTOJE?

CULA SAM DA MNOGI PRICAJU O NEKOM PRIZIVANJU DUHOVA,ZANIMA ME DA LI JE NEKO NEKADA PRIZIVAO DUHOVE,AKO JESTE VOLELA BIH DA MI POJASNI.U SVAKOM SLUCAJU HVALA. [/quote :shock: DUHOVIIIIIIIIIII.........AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA..... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: ]
 
Uh, mene sve ovo plashi, pogotovu shto sam sama kod kuce!!!! Inache, prizivala sam ja duhove sa 4-5 drugarica, veoma neuspeshno (samo da nije on neprimetno ushao, pa sada chita ovo shto pishem-nadrljacu :wink: ). Po meni, to su sve gluposti. Ne verujem u to, a ne zelim dublje da ulazim u te priche!!! Ali, ako neko ima da prepricha neko "iskustvo", molila bi da pusti "mashtu na volju"!!! :D
 
Master_Chief:
Duhove dozive one osobe koje su psihicki slabe u glavi.Ne mislim da su ludi,nego se lako iznerviraju ili pate od necega.U svakom slucaju ja znam da oni sto su jednom legli u kovceg nece vise iz njega izlaziti,ja se licno vise plasim zivih nego mrtvih,setao sam bezbroj puta kroz groblja nocu,sa drustvom ili bez drstva to jest sam i voleo sam da pridjem onim najstarijim grobovima da vidim ko "lezi" tu i kada je umro.Duha u zivotu nisam video,prizivao sam ih,ali nista mi se cudno nije desilo,valjda zato sto se ne plasim njih i hteo sam da probam to da se sprijateljim sa duhom ako ih dozovem.To mi jedna od zivotnih zelja da ako ikad prizovem duha da probam da se sprijateljim sa njim i da se naviknem na duhove.
Uha, ala si ti neki neustrashivi tip!!! 8)
 
Anonymous:
Ja mislim da mi svake noci neki duh pusi! Molio bih za savet sta da radim? Mislim, sta ako je *****, a ne neka zena?! :wink:
:lol: :lol: :lol:
Ne stvarno, ljudi, shta ste se napalili??!!! Da li duhovi postoje, ne verujem ali ne mogu sa sigurnoshcu da tvrdim!!! A i da postoje, sigurno se ne bi spushtali na taj nivo da se pokazuju ako ih neki balavci dozovu, imaju pametnija posla!!! 8)
 
Pretpostavimo da posle smrti dusa ode negde... u svet duhova :shock: oslobadjajuci se granica ovog sveta; shvati sav smisao ovog zivota ziveci neki novi... Koji bi onda bio dovoljno lud da se odazove?
 
Znate li za obicaj da se u kucama u kojima je neko umro prekrivaju ogledala? Ne znam koji je originalni razlog, ali se mom poznaniku desilo da je po9sle sahrane svoje tetke spavao u njenoj kuci. Naspram kreveta je bilo ogledalo. Probudio se u toku noci, i umesto svog odraza, video je tetku u ogledalu...
 
anti+:
Znate li za obicaj da se u kucama u kojima je neko umro prekrivaju ogledala? Ne znam koji je originalni razlog, ali se mom poznaniku desilo da je po9sle sahrane svoje tetke spavao u njenoj kuci. Naspram kreveta je bilo ogledalo. Probudio se u toku noci, i umesto svog odraza, video je tetku u ogledalu...
A znate li za obicaj da se razbije prozor na kuci u kojoj je neko umro?
To su bre gluposti i seoski obicaji.
A to sto je voleo svoju tetku i mislio o njoj i kad se probudio ko mu je kriv.
 
Moram da priznam da sam imao smesak na licu svo vreme citanja poruka 'nevernika'... Pretpostavljam da bi i busmani imali slicne komentare na pricu da postoje avioni koji lete nebom, kompjuteri i internet i slicne stvari... Ne mozes da verujes u nesto tok to ne dozivis.

Cini mi se da nisam bio do kraja jasan ranije, pa cu morati da dodam nesto svojoj prici. U pravu su oni koji misle da se 'duhovi' ne javljaju na sedeljke klinaca koji ih pozivaju sa casom i slovima... Verovatno je u pitanju telekineza ili nesto tako. Ali onaj ko je to video i osetio casu pod svojim prstom u vreme komunikacije, nema nikakve sumnje u to da ta casa nije pokretana ni jednim poznatim zakonom fizike. Ne postoji, i naglasavam, ne postoji nikakav nacin da se ta casa pomera na bilo koji nacin kojeg poznajemo. Izgleda kao da lebdi i ide brzinom koja je tolika da smo ponekad jako tesko pratili sta je 'to' htelo da nam kaze. Steta sto u to vreme nismo imali kameru...

I evo malo racionalne analize, za nevernike... Pod pretpostavkom da je to lazirano (govorim dakle samo o slucaju kojem sam prisustvovao) od cetiri osobe tri osobe koje su odrzavale komunikaciju su morale biti u zaveri protiv mene. Zbog toga sto smo imali obicaj da, kad se umorimo, samo dvoje drze prst na casi. Dakle, njih troje su morali da se zezaju sa mnom 2 ili 3 meseca i da mi ni onda, ni sad, nista ne kazu o tome. To je dakle pod pretpostavkom da je neko 'pomerao' tu casu.

Ako neko i pomisli kako je ta zavera realna (mada je besmislena) kako bi onda objasnio brzinu kretanja case i njene nepredvidive pokrete? Bukvalno se desavalo, ne jednom, da nam prsti slete sa case u trenutku njenog okreta...

I poslednje, a ne manje vazno, ja nisam upoznao coveka toliko inteligentnog da toliko brzo spaja slova u logican niz. Slova smo redjali na sto u krug, ali bez ikakvog reda i smisla, mesajuci ih sa brojevima. Evo malog predloga za nevernike, vezba za dvoje ljudi. Neka oboje poredjaju slova na sto i onda neka jedan uzme casu, uhvati je kako hoce i neka se trudi da je pomera sto brze, dodirujuci slova i brojeve i tako praviti smislene recenice. Ako uspe u tome da onaj drugi jedva uspe da vidi i isprati sta je on hteo da kaze, pristajem da odustanem od ovog treceg dokaza da je taj dogadjaj istinit.
Ponavljam da ne verujem da se duhovi, ili kako god ih zvali, odazivaju na tako glupe fore, ali se definitivno oslobadjaju energije koje jako cesto prosecan covek ne ume da kontrolise. O onome sta se desilo kasnije i o razlozima zasto smo prestali i dalje nemam nameru da pricam da bih nekoga ubedio, ali ponavljam savet, ako bas niste skloni avanturama, ne upustajte se u to.
 
Na forumu prirodne nauke, imam pokrenutu temu nauka i nadnauka, po malo je uspesna tema, ali sa prirodnjacima to tako ide... ( i ja sam jedan od njih). Pricao sam o tome sta je nadnauka. I tako dalje... A sto se tice duhova, barem sa moje tacke gledista, to je energija koja se oslobadja u prostoru, kada bude pozvana ( menjaju mi se programi sami na televizoru, pali lampa...). U stvari ne znam ni ja vise sta da mislim... Mozda i umisljam, ali se programi menjaju i dalje, a iskljucena lampa se ponekad upali. U svakom slucaju to je neka visa energija (sem ako nemam razijenu telekinezu ili telepatiju, pa sam to radim, ali u svakom slucaju to se desava mimo moje volje). Sta vi mislite o tome?
 
posto sam po prirodi skeptik, ali me jako zanimaju takve i sl. stvari..nikada nisam doziveo nista neobjasnjivo..ali bih mozda i voleo..

medjutim moje iskreno misljenje je da kada ljudi urade takcu stvar (prizivanje duhova) oni posle toga pod utiskom prizivanja pravdaju stvari ..tipa ako padne casa oni to pripisuju prizvanom duhu..

ako casa padne negde u kuci preko dana u normalnim situacijama, vecina nas ce samo da opsuje i nikom nista..

medjutim i ja sam cuo par prica u koje mi je doduse tesko da poverujem ali su mi ispricali neki ljudi u koje imam poverenja da ne "baronisu "

sa druge strane nomrmalno je da nas to iz nekog razloga plasi , pa ako se dogodi da prilikom prizivanja duhova nesto se dogodi slucajno..to na nas ostavi dodatni utisak kom dosta dugo ne umemo/mozemo da se otrgnemo i zaboravimo...

hm..ipak mi se cini i osecam da ima neceg u svemu tome samo kako i sta ne znam...

ostajem skeptik dok god se meni nesto ne prikaze ili ne osetim , a i tada cu biti u fazonu da sam sebim objasnim logican razlog..

ko zna mozda je i logicno da dodje moj pokojni deda i pozdravi me ili me uplasi ili ko zna :)

ali inace ko se boji mraka :) i pustanje vode u kupatilu ili nekih drugih obicnih stvari (haha) obicno bas ti ljudi su skloni dodatnom plasenju samih sebe..sto naravno ne preporucujem ...

jer se strah ne leci strahom ...nego strah trazi jos straha ..i ljudi vole i zele da se plase ...CEMU

postoje radoznali , avanturisti , ali ako se stvarno bojite preporucujem da se ne igrate jer kao sto neko rece verujem da moze da ostavi ozbiljne psi. posledice ..

sve je individualno

pozzz
 
Mozda ovo nece niko procitati, jer je sada vec 4 jul ali cu ipak reci da sam cula da ako smaras duha da ce ti se on osvetiti. Na primer, postavis mu neko pitanje vezano za tvoju buducnost, npr. da li ces da zivis dugo, on kaze da neces i stvarno ne zivis dugo...
Od moje drugarice tetka je dozivala duhove, tj. smarala ih i postavila pitanje da li ce imati dete on je rekao ne, tj. casa se pomerila na NE i posledica je bila to sto ZAISTA nije mogla da ima decu... :!:
 
Najbolji i jedini dokazani nacin da vidite duha je da tu istu chashicu napunite rakijicom.
Ovako , sad cu ceo ritual prizivanja duhova da vam objasnim.

Prvo nazoves druga telefonom, i kazes mu : Ajde druze kod mene da pijemo rakiju. Kad on kaze: dobro, evo me za 10 minuta kod tebe stavi kafu, ti stavis kafu sa se skuva. Kad dodje prvo popijete po kafu i ispusite par cigara, a onda napunite te carobne casice rakijom. I onda kazes `aj ziveli brate i kucnete se casicama. I onda iskapis rakiju. Posle odredjene kolicine rakije u svome organizmu cete biti u stanju da komunicirate sa duhovima. Samo pazite na ove sto kazu ljudi *necastive* , mogu da vas nateraju da bacite peglu po tepihu, ili da se skucate kolima u banderu.
Sa srecom, istrazivaci natprirodnih pojava!
 
Odlicno, odlicno msch81!
I ja sam tako cuo da prizivaju duhove(mladosti)!
Samo molim bez bacanja pegli(za peglanje) po stanovima/kucama.
Pegla je izraz za nesto drugo, sto je nuspojava konzumiranja pica!?!
 
Кулиража:
Pojave telekineze/telepatije su veoma retke u svetu i da bi do normalan covek mogao da izvede mora da bude dobro koncentrisan na ono sto radi. A nesvesno, tesko
Mislim da ce pre da se desi nesvesno nego svesno jer retko ko moze da svu koncentraciju fokusira na jednu stvar, a i mislim da je podsvesni deo znatno veci od svesnog, pa samim tim moze i jace da deluje, a i ne ometaju ga spoljasnji uticaji
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top