MAGIC GOLD

dzonipn

Početnik
Poruka
44
Ovako, da ne bih mnogo prichao evo sajta www.magic-gold.com.
Za prvih pet dana zaradio sam 120 evra!!! A praktichno nista nisam ni radio...
Ukoliko je neko zainteresovan za posao moze me kontaktirati na mail dzonipn@yahoo.ca...
Posao nije prevara(uzgred cega sam se ja najvishe plashio), vec sam digao novac itd...
Stvarno sam odusevljen i nadam se da sam nekog zinteresovao...
 
Ajdeeeeee...
Poseti prvo sajt...
Procitaj malo, pa se onda javi :-). Bitno je da imas ljude koji bi isto zelele da zarade...
Ako oni vrate svoj novac ti takodje zaradjujesh od njih!!! Stvar je izuzetna i moze se veoma lepo zaraditi...
Ja sam recimo uclanio 3 svojih drugara i oni jos po jednog i eto mojih 120 evra...
 
Hee...
Zanimljiva teorija...
Ljudi kazem vam nije zajebancija... Pogledajte malo sajt, i vrlo lako moze da se zaradi.
Decko koji je mene uclanio za god. dana je zaradio oko 12000 evra, a sada za god i 3 meseca na rachunu ima nekih 40 hiljade evra!!!
Fora je sto je u Srbiji tek oko 3-4 hiljade korisnika i posao je tek pocheo da se shiri...
U svetu ima vec 4-5 miliona registrovanih saradnika...
 
Glavni zadatak svakog novog partnera jeste da pronađe DVA nova partnera...


Evo, da pomognemo ljudima, da ne bauljaju po sajtu bezveze.
Inače, prijatelju, imaš najmanje 10 tema na ovoj istoj krstarici o magic gold i sličnim piramidama.
Samo ti nastavi lepo da zaradjuješ, pa nam e pohvali za godinu dana opet:lol:
 
Prvo ovo nije piramidalni sistem vec BINARNI. Piramide ako jedan clan izadje ona seraspada a ovde novac se jednostavno krece odozdo na gore...
Drugo veoma, ali veoma je lako uclaniti ljude koji ce zaraditi a ujedno i tebi doneti zaradu...
Potrebno je pre svega da ti ljudi i sami zele da zarade i da budu bar malo zainteresovani za posao a ostalo "ide samo"
 
dzonipn:
Prvo ovo nije piramidalni sistem vec BINARNI. Piramide ako jedan clan izadje ona seraspada a ovde novac se jednostavno krece odozdo na gore...
Drugo veoma, ali veoma je lako uclaniti ljude koji ce zaraditi a ujedno i tebi doneti zaradu...
Potrebno je pre svega da ti ljudi i sami zele da zarade i da budu bar malo zainteresovani za posao a ostalo "ide samo"

Posao? Kakav posao?:lol:
 
pa za "posao" tj nalazenje novih saradnika koji ce biti voljni da zaradjuju pre svega za sebe a samim tim i za onog ko ih je uclanio!!! teoretski dv partnera (drugari, kolege sa posla ili faxa) je dovoljno sa pocetak priliva novca!!!Ali zasto stati na 2 partnera recimo da nadjes 5 voljnih za godinu dana koliko ti traje clanarina a oni neka nadju na primer po 2-3 partnera i tako raste vrlo brzo tvoja organizacija!!glavni posao je objasniti ljudima sustinu i dovesti ih na prezentaciju koja i nije nesto narocito ali je profesionalna i skida sumnju na svaku prevaru jer postoje garancije!!
 
Oggy:
2666eur mesecno!!! I nista(ili skoro nista) ne radis?:shock: :shock: :shock: :shock:
za pocetak tvoje je da uclanis dva partnera, po jednog na svaku grane i onda oni mogu da rade za tebe, ali posto imas godinu dana mogao bi recimo uclaniti i desetak ljudi a kad svako od njih uclani bar po dvojicu ili trojicu a ti lepo skupljas novac od svih njih!!!razumes poenta je biti ambiciozan i taktican a rezultati nece izostati!!svi rade za tebe a ti sam sto je i normalno radis za sebe a svaki priliv novca od ljudi ispod tebe je cist bonus na koji mozes da se oslonis!!! kad bi svako zaradio do nule tj vratio ulozena sredstva ti dobijas sav taj novac!!
 
Mislim da je krajnje vreme da pokrenem neki primaidalni/binarni sistem. Pa tu ima para ne zna se koliko. Što da se učlanjujem kod drugih, kada mogu da budem na vrhu? Sajt mogu da napravim za par sati, a onih koji bi "'leba bez motike" ima u neograničenim količinama. I da odmah posle toga odem u peMziju.
 
E rekoh vec gore u postu...
NIJE PIRAMIDALNI SISTEM VEC BINARNI. Piramidalni sistem puca dok ovde novac jednostavno prolazi odozdo na gore...
Bolji sistem od ovog ne moze da se napravi. Ja sam lomio glavu nedelju dana pre nego sto sam usao u posao i jednostavno nema mane... Jedina losa stvar je sto nisam ushao pre:-)! Drugo treba ti mnogo para za poreze, registracije rachune, kapital za uchlanjivanje ljudi i pre svega reklama itd...
 
Pa normalno je, nema pojave novog kapitala, ali u srbiji je manje od 3 hiljade ljudi, evropa je tek pochela da se razvija...
Do zasicenja nece doci tako brzo...
Ma sta prichali chinjenica je da se mogu zaraditi lepe pare... Sve ostalo je chista ljudska sujeta, uostalom niko nikog ne moze naterati da se prikljchi osim ako on to sam ne zeli... Najbitnije je imati ciljnu grupu ljudi koja zeli da zaradi!!!
 
laka zarada za lakovjerne, ali otkud izvorni kapital? da ja nagovorim nekog svog prijatelja da bude u tojpiramidi, da plati svoje ucesce samo dabih jaod njega imao koristi i da on ima sansu da nagovara nekoga da pokloni njemu dio svoje love! to je sustina!
 
ne nagovars ti i ne navlacis nikog jer onda mogu da shvatim da sam i ja (kao sto sap pisao gore vec sam u sistemu) nagovoren i navucen ustvari sam dobrovoljno pristao i nimalo se ne kajem kao uostalom i drugari koji su usli na moja predlog PONAVLJM SVOJEVOLJNO!!!!Smisao cele stvari nije prevara vec saradnja a tvoja je stvar da li ces uci pre i zaradjivati nesto vise ili kasnije pa da neko ubere med mesto tebe!!!
 
bojan p:
Kako nije prevara?! Koga će da učlane oni koji su se poslednji učlanili i nema više nikoga ko već nije član?
Pa choveche u svakom poslu mozesh da izgubish... Ali u Srbiji je tek oko 3 hiljade ljudi uchlanjeno a i cela evropa se tek sad prikljuchuje... Ako dodje do zasicjenja (chitaj:nema shanse u narednih 10 god. najmanje), ispod tebe ce biti ogroman broj ljidi i ti ces veoma lepo zaraditi...
Po ovome sto si ti rekao ne treba recimo otvarati prodavnicu zato sto sad ima hiljade prodavnica pa ko ce bas kupovati u tvojoj!!! Da je svako tako razmishljao niko ne bi stekao novac, bar ne legalno... Ali dobra stvar je sto ti sa MAGIC GOLDOM rizikujesh recimo 150 evra a sa bilo chime drugim na 10-tine hiljade evra... Ja ti garantujem da bi svako mogao da pronadje bar 4 ljudi za god. dana sto znachi da bi sigurno bar utrostruchio ulozeni novac za god. dana...
 
Znaci pitanje uclanjenja u organizaciju i cene clanarine odgovor je:
Koliko para toliko muzike (kao sto obicno biva) cene paketa su (90, 170, 330) evra!!! U svaku cenu paketa je uracunata clanarina koja traje godinu dana i 30 e koji se daju samo prvi put a kasnije ne!! Clanarina moze da se obnovi za sledecu godinu bilo kad u toku godine i ostaje ista!!!! E sad mora da bude neke razlike izmedju paketa jer je i cena razlicita zar ne!!! Svi paketi u pocetku mogu da zaradjuju isto ali kad posao krene razlike su drasticne toliko da mi je zao sto nisam imao tih 330e ali jbg da nemamo taj problem ne bismo ni kuckali ovde nego bi uzivali u koktelima i tompusu......
 

Back
Top