Problem sa taskbarom - nestao je!!!

pumma

Zainteresovan član
Poruka
150
naime, pre neki dan mi je nešto zablokiro komp, i posle restarta taskbara i Start menija više nema, kao da su tu, ali da su nevidljivi, i ne mogu nikako da ih povratim. Probao sam sa System restore, ali neće da mi vrati stanje unazad, jer kaže da nema nikakvih promena u sistemu... a svaki put kad restartujem komp, pojavi se taskbar i nestane, a komp radi normalno, kao i pre... probao sam sve i svašta, ali ništa nije upalilo

ima li neko neki predlog, šta još da pokušam??? bio bih vam veoma zahvalan na odgovoru
 
evo me... "kao da su tu, ali su nevidljivi"= znači kad kliknem desnim klikom na mesto gde su bili ne pojavi se ništa, i kad imam otvoren net preko celog ekrana, ispod gde je bio taskbar nema ništa, vidi mi se deo desktopa, znači kao da je nevidljiv... nadam se da sam bio bar malo jasniji :)

kao što rekoh, probao sam sve, nije ni ona opcija Lock taskbar, a kad mi se diže sistem, probao sam i da g kliknem za to vreme njegovog pojavljivanja, ali kad pređem preko njega, samo mi se pojavi sat i ne mogu ništa da uradim, kao da je blokiran, i onda nestane... to je to... any ideas :D?
 

Back
Top