STA MISLISTE O SASHA85?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

peleplay

Aktivan član
Poruka
1.323
Sta mislite o sasha85? (da vas podsetim ona je zakljucala trecinu tema na ovom forumu, :cry: a takodje voli da koristi jednu za nju, divnu rec a to je Lock! :x ) (oce reci jedinu rec koju je naucila ovde na forumu). Pisite vase komentare (valjda neki administrator ovo cita), a sto se mene tice za sada sam neutralan. 8)
 
Ma da... Vidim koliko si neutralan... Da jesi neutralan,ne bi postavljao ovaku temu...
Ljudi odlucite se sta hocete vise od mene... Prvo kazete da treba vise tema da lockujem... Sad se zalite da treba manje...
Ostavicu ovu temu da vidim sta ce ko da kaze...
Znam da ce svako kome sam zakljucala temu imati lose misljenje o meni,ali nema veze,zanima me sta ce te reci...
Ako se budete slozili da sam los moderator,nema problema,vise necu raditi taj posao... I prestacu da dolazim na ovaj forum...
 
Sasha85:
Ma da... Vidim koliko si neutralan... Da jesi neutralan,ne bi postavljao ovaku temu...
Ljudi odlucite se sta hocete vise od mene... Prvo kazete da treba vise tema da lockujem... Sad se zalite da treba manje...
Ostavicu ovu temu da vidim sta ce ko da kaze...
Znam da ce svako kome sam zakljucala temu imati lose misljenje o meni,ali nema veze,zanima me sta ce te reci...
Ako se budete slozili da sam los moderator,nema problema,vise necu raditi taj posao... I prestacu da dolazim na ovaj forum...

Hey Sash!!!... neces ti nigde ici... Sta se kacis na klinacke izjave?...
 
peleplay:
Sta mislite o sasha85? (da vas podsetim ona je zakljucala trecinu tema na ovom forumu, :cry: a takodje voli da koristi jednu za nju, divnu rec a to je Lock! :x ) (oce reci jedinu rec koju je naucila ovde na forumu). Pisite vase komentare (valjda neki administrator ovo cita), a sto se mene tice za sada sam neutralan. 8)

... da da... neutralan si... Vidim da tu spominjes njene omiljene reci, pa te upucujem da odes na Bleak- ovu temu o dnevnicima... Ako imas toliku moc opazanja i ako te toliko nervira, napisi njen dnevnik... A znam da neces imati materijala za njega...

Sto se tice reci ,,lock!''... ona je uvek moze zameniti sa nekom drugom ili jos bolje- frazom... Naprimer... svaki put pre nego sto zatvori temu neka napise: ,,Ovo s*anje je vec bilo, zato zakljucavam je*enu temu... '' Eto, resila sam problem... :lol:
 
Alexandra9:
... da da... neutralan si... Vidim da tu spominjes njene omiljene reci, pa te upucujem da odes na Bleak- ovu temu o dnevnicima... Ako imas toliku moc opazanja i ako te toliko nervira, napisi njen dnevnik... A znam da neces imati materijala za njega...

Sto se tice reci ,,lock!''... ona je uvek moze zameniti sa nekom drugom ili jos bolje- frazom... Naprimer... svaki put pre nego sto zatvori temu neka napise: ,,Ovo s*anje je vec bilo, zato zakljucavam je*enu temu... '' Eto, resila sam problem... :lol:

Ma,znam da je ljut sto sam mu lockovala temu,a da je samo na trenutak pogledao pravilnih foruma,video bi da sam u pravu i da je oglasavanje na forumu zabranjeno...
A da... Verovatno je ljut sto i on ne moze da postane moderator...
 
Sale secas se kad sam ti rekao ne obracaj paznju sta drugi kazu, sta te zabole.. Kazem ti i sad, puca ti za ove napaljene debile, radis svoj posao dobro..
A vi pljuvaci ako vam se ne svidja ovde, moz da palite, ili jezike za zubice i tisina..
 
Sasha85:
Alexandra9:
... da da... neutralan si... Vidim da tu spominjes njene omiljene reci, pa te upucujem da odes na Bleak- ovu temu o dnevnicima... Ako imas toliku moc opazanja i ako te toliko nervira, napisi njen dnevnik... A znam da neces imati materijala za njega...

Sto se tice reci ,,lock!''... ona je uvek moze zameniti sa nekom drugom ili jos bolje- frazom... Naprimer... svaki put pre nego sto zatvori temu neka napise: ,,Ovo s*anje je vec bilo, zato zakljucavam je*enu temu... '' Eto, resila sam problem... :lol:

Ma,znam da je ljut sto sam mu lockovala temu,a da je samo na trenutak pogledao pravilnih foruma,video bi da sam u pravu i da je oglasavanje na forumu zabranjeno...
A da... Verovatno je ljut sto i on ne moze da postane moderator...

Pogledaj mu samo sve njegove poruke... Tek sam sada skontala da je na nekih dvadesetak tema spomenuo profesionalnu orijentaciju...

Nego, ozbiljno... vidis li da si previse blaga prema njima... Pa nisi im ti mama! :lol: Ubuduce u mesto lock koristi malo grublji oblik... :wink:
 
Jesam li negde slagao kad sam rekao da si zakljucala skoro trecinu tema na forumu? prosta matematika 23 strane (u proseku po 8 zakljucanih tema koje si uglavnom ti zakljucala). Sto se tice mene licno nemoj da mislis da hocu da budem moderator, jer sam se cisto interesovao za to iz drugih razloga. A sto se tice tvog stava mogla bi malo da budes fleksibilnija, i da ako npr. odlucis da zakljucas temu u komentaru uputis malo vise ljude kako da postave temu a ne prekrse pravila jer si ti tu i izmedjuostalog da pomognes onima koji se ne snalaze dobro (zamisli sta ce o tebi misliti svaki novi clan kome odmah zakljucas temu). A sto se tice zakljucavanja ove teme mozes to da uradis ali neces saznati sta vecina ljudi misli o tebi.
 
peleplay, shta tebe zabole patka shta mi mislilo o sashi? 8)
ako ti se ne svidja ovde onda shetaj ....... imash i drugih foruma ....... serbian-caffe ..... imash i na pinkovom sajtu forum ....... ma naci ces ih jos puno :wink:
 
uzgred, sasha, kad te vec kritikujemo, branimo, moram da ti dam jednu zamerku - u vezi teme "na kojoj ce svako moci da prica o cemu hoce"
sama si rekla da mozemo imati jednu takvu temu, ali ukoliko ne pocnenmo da se svadjamno i sta ti ja znam ... a ti si zakljucala jel te isprovocirala Miss Worms, pomahnitala klinchica ......... dobro, jasno je meni da se njoj ne moze nista objasniti, pokushala si ....... ali ...... zar zbog toga zakljuchati celu temu?
ako vec tebe ne postuje, mogla si pozvati nekog starijeg moderatora ili onog administratora bozu da joj kaze rec dve i da ucuti.
 
ma sta ima veze ako lockuje :D treba da se lockuje i mora da se lockuje :D moja tema "koliko se mi na forumu poznajemo" je bila lockovana(ma pisem ja od sad na srpskom zakljucana) posle 20 i nesto ispisanih strana i nisam okom trepnuo (kad je tema posteno otisla u...) jer je tema izgubila svoju namenu :(
a svi sto se ljute su od skora na ovom forumu ukljucujuci i gospodjicu crvce (ako sam ja cvetic :evil: ) i vec su poceli da dizu neke revolucije tipa "ajd nju da zbacimo pa da mi budemo modovi" :roll: i da ovaj ceo podforum oteraju u...
ma imam ja jos puno da pisem ali...mrzi me :oops: nastavicu ovaj post cim bude potrebe
 
Keeper:
uzgred, sasha, kad te vec kritikujemo, branimo, moram da ti dam jednu zamerku - u vezi teme "na kojoj ce svako moci da prica o cemu hoce"
sama si rekla da mozemo imati jednu takvu temu, ali ukoliko ne pocnenmo da se svadjamno i sta ti ja znam ... a ti si zakljucala jel te isprovocirala Miss Worms, pomahnitala klinchica ......... dobro, jasno je meni da se njoj ne moze nista objasniti, pokushala si ....... ali ...... zar zbog toga zakljuchati celu temu?
ako vec tebe ne postuje, mogla si pozvati nekog starijeg moderatora ili onog administratora bozu da joj kaze rec dve i da ucuti.
A mogla si i samo da joj obrises postove :wink: :twisted: :lol: Nemam pojma,na ovaj forum vise i ne svracam tako cesto,ali bila sam na njemu mnogo pre nego sto je Sasha dosla,a kamoli postala moderator,pa se smatram sasvim kvalifikovanom da napisem nesto na ovoj temi,pogotovo sto sam i ja moderator (na Muzici). Ovako,Sasha se meni cini kao divna devojka,vec sam negde napisala,ali stvarno je pruzala savete svima kojima su trebali. Mozda i jeste zakljucala malo vise tema (Sasha brisi,ne zakljucavaj,tako mozda i ne provale da ih nema! :wink: :lol: 8) ),ali sta cemo sad? Nista,bar imate moderatora,budite zahvalni na tome :P
 
peleplay:
Jesam li negde slagao kad sam rekao da si zakljucala skoro trecinu tema na forumu? prosta matematika 23 strane (u proseku po 8 zakljucanih tema koje si uglavnom ti zakljucala). Sto se tice mene licno nemoj da mislis da hocu da budem moderator, jer sam se cisto interesovao za to iz drugih razloga. A sto se tice tvog stava mogla bi malo da budes fleksibilnija, i da ako npr. odlucis da zakljucas temu u komentaru uputis malo vise ljude kako da postave temu a ne prekrse pravila jer si ti tu i izmedjuostalog da pomognes onima koji se ne snalaze dobro (zamisli sta ce o tebi misliti svaki novi clan kome odmah zakljucas temu). A sto se tice zakljucavanja ove teme mozes to da uradis ali neces saznati sta vecina ljudi misli o tebi.

Ok... Naveo si da da sam trecinu tema zakljucala... A jesi li pogledao mozda kakve sam teme ja lockovala? Tipa: "Ajde da se dopisujemo" "ne mogu u pricaonicu",teme koje se vec ponavljaju a takva ista tema se nalazi vec na toj strani ili teme koje sluze za reklame nekog sajta ili neceg drugog...
A nisam ja kriva sto je trecina tema takva...
 
Keeper:
uzgred, sasha, kad te vec kritikujemo, branimo, moram da ti dam jednu zamerku - u vezi teme "na kojoj ce svako moci da prica o cemu hoce"
sama si rekla da mozemo imati jednu takvu temu, ali ukoliko ne pocnenmo da se svadjamno i sta ti ja znam ... a ti si zakljucala jel te isprovocirala Miss Worms, pomahnitala klinchica ......... dobro, jasno je meni da se njoj ne moze nista objasniti, pokushala si ....... ali ...... zar zbog toga zakljuchati celu temu?
ako vec tebe ne postuje, mogla si pozvati nekog starijeg moderatora ili onog administratora bozu da joj kaze rec dve i da ucuti.

Znam,Keeperu i u pravu si,to stoji,ali njih 2 su pocele da ruse moj autoritet i vise me niko ne postuje,zar ne vidis? Da nije bilo njih 2 ovo se ne bi desilo... Sto se tice takve teme,otvorite opet drugu,necu imati nista protiv...
 
Courtney:
A mogla si i samo da joj obrises postove :wink: :twisted: :lol: Nemam pojma,na ovaj forum vise i ne svracam tako cesto,ali bila sam na njemu mnogo pre nego sto je Sasha dosla,a kamoli postala moderator,pa se smatram sasvim kvalifikovanom da napisem nesto na ovoj temi,pogotovo sto sam i ja moderator (na Muzici). Ovako,Sasha se meni cini kao divna devojka,vec sam negde napisala,ali stvarno je pruzala savete svima kojima su trebali. Mozda i jeste zakljucala malo vise tema (Sasha brisi,ne zakljucavaj,tako mozda i ne provale da ih nema! :wink: :lol: 8) ),ali sta cemo sad? Nista,bar imate moderatora,budite zahvalni na tome :P

Nisam htela da brisem te postove,jer bi to onda bilo da ja iskoriscavam svoj polozaj.... A i necu da brisem teme... Neka vide bre kakve gluposti pisu... Jos se Peleplay ljuti na mene sto ne opisem detaljno zasto sam neku temu lockovala... Pa,ko ima zivaca da u toku dana pise po 3 puta jedno te isto? Koliko znam,ja stvarno napisem zasto sam to uradila...
 
QchCK*a:
Pa hvala Bogu da ce da lockuje trecinu tema, kad je trecina tema o nekim glupostima....."Da li da sutra u skolu obucem crne ili crvene pantalone?" :roll:

True.Chika Bleak zato zalazi na svega par tema.
A da sam ja moderator...videli bi shta je fashizam!Sve bih vam te imbecilne teme pobrisao.Povraca mi se kad vidim teme vec navedenog tipa. :?
P.S. mozda i bolje sto nisam moderator
 
Sale imas moc ovde iskoristi.. Ne obracaj paznju na to sta ce nekoliko klinaca da kazu na to sto si obrisala ili zakljucala temu.. Jel te znaju uzivo, ce nekad da te znaju?? Ma daj zajebi njih i objasnjenja i finocu, sa takvima ne treba na finjaka, obrises temu, ako pocne da ke*na obrises i tu.. I puca ti.. Znam ja sve ovo, i posao mod-a tako da zaje*i njihove price i samo radi kao i do sad.. A gde je ostatak mod-ova sad kad treba ovde, pa nema cute ko pi_de al znali su da uzmu taj status..
 
SisaDaPimp:
Sale imas moc ovde iskoristi.. Ne obracaj paznju na to sta ce nekoliko klinaca da kazu na to sto si obrisala ili zakljucala temu.. Jel te znaju uzivo, ce nekad da te znaju?? Ma daj * njih i objasnjenja i finocu, sa takvima ne treba na finjaka, obrises temu, ako pocne da ke*na obrises i tu.. I puca ti.. Znam ja sve ovo, i posao mod-a tako da zaje*i njihove price i samo radi kao i do sad.. A gde je ostatak mod-ova sad kad treba ovde, pa nema cute ko pi_de al znali su da uzmu taj status..
ne znam za jah girl ali za bliznakinju znam da je sasvim opravdano odsutna i zato nemoj da je napadas tek tako.
 
Pa brate ne napadam ja nikog ovde si ti taj koji je mene napao.. MIslim ako ne mozes da si na forumu prisutan svaki dan i radis taj posao, onda batali taj posao i daj nekom drugom da radi.. Sta je sa njom nemam pojma, ne znam je, samo kazem kako je.. Ako ne mozes da radis posao kako treba ne prihvataj ga..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top