STA MISLISTE O SASHA85?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
peleplay:
Ne znam ne bise bas reklo da da li si glista ili crv :twisted: ali si svakako puz /ako mislis da izmisljam pogledaj :shock: recnik!/Mada mozes da budes i mutant crva i puza sto proizilazi iz toga da zezas decka jer mu je nick Neven (a to ti samo moze reci kakav je /smiren, fin/ a sto se tice tebe to se ne moze reci :twisted: (svakome odgovara njegov nick). (to je bilo pitanje crva) a puz si po brzini odgovora na neku temu (ako nisi primetila proslo je tri strane od kad je postavljena zamerka na tvoj nick) :lol:
jako duhovito.Moj originalni nick je Miss_Wars(uzmi onaj tvoj j* recnik)Pa sudi o mom karakteru.Da su mene zamerke ikada u zivotu pogadjale ja bih do sada bila ko zna gde... :evil:
 
peleplay:
Ne znam ne bise bas reklo da da li si glista ili crv :twisted: ali si svakako puz /ako mislis da izmisljam pogledaj :shock: recnik!/Mada mozes da budes i mutant crva i puza sto proizilazi iz toga da zezas decka jer mu je nick Neven (a to ti samo moze reci kakav je /smiren, fin/ a sto se tice tebe to se ne moze reci :twisted: (svakome odgovara njegov nick). (to je bilo pitanje crva) a puz si po brzini odgovora na neku temu (ako nisi primetila proslo je tri strane od kad je postavljena zamerka na tvoj nick) :lol:

Ajde,reci mi,molim te,sto se sad kacis?!
 
peleplay:
Jos jedan savet za Sashu - kad vidis da je neko nekom porukom prekrsio pravila mogla bi da mu prvo skrenes paznju, i da mu das malo vremena da obrise tu poruku!

Sta sve necu da vidim... Ovde si svega par dana i TI ces MENE da savetujes kako da radim svoj posao... Ma,ajde molim te... Glupost...
Eto... Da tebe upozorim pre nego sto pocnem da ti brisem poruke,da te "poslusam"... Prekini da provociras ljude sa foruma,jer necu samo da ti brisem poruke,nego cu se potruditi da bes banovan... OK?
 
peleplay:
kakva steta. (mislio sam da si miss_warp - ako te zanima sta znaci pogledaj recnik : (izopaciti se, natalozen mulj)

ej ti nezreli balavche shto imash rechnik pored komjutera i mislish da si posisao svu pamet sveta smiri se malo,u tvom je interesu.Pogledaj se malo choveche raspravljash se sa devojkama koje ti se nisu ni obratile.Ako se vec raspravljaju sa nekim shta se ti ubacujesh koji racQ?
I ko si ti da solish ljudima pamet kakav ko nick treba da ima?
Grow up.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top