Razlika u godinama

Pa znamo, da si to ti....ocigledno se neckas i nije sve tako wauu kao sto zelis, da prikazes...ustalom da je sve super nebi ti visila ovde...znaci nesto te muci....ako nista drugo, muci te sta ce okolina reci na to....
Sto bi trebalo, da bude potpuno nebitno....
 
Mislim da je katastrofa.Razlika u godinama je prevelika. Po meni licno, sve preko 10 godina pravi puno sasvim prakticnih teskoca o kojima nemam volje da pisem. Njemu ovo treci brak...ima dvoje dece...jos ona nevina usla u brak....

Ona je verovatno "dobra" devojka koja je mladost potrosila na zavrsavanje fakulteta, ili je mozda i po malo perfekcionista i rigidna osoba pa je sebi dozvolila da napuca godine a nema nikakvo sexualno iskustvo. Cekala je savrsenog koji se pojavio u liku 19 godina starijeg tipa koji ocigledno nije bio "dobar" jer se razveo tri puta, vec ima decu i neki poseban motiv za taj brak sem da nahrani svoj ego i povrati svoju mladost ne verujem da ima.

Tako to biva sa devojkama koje imaju previsoke kriterijume, prestrogo su vaspitane i ne mogu da naprave balans izmedju sklole i zivota. Ona se zakacila za matorog iskusnog "bad boy-a" i nista lepo ja ne predvidjam da ce joj se desiti.

T.j. da ce TI se desiti
 
...razlika u godinama moze i ne mora biti problem...

...njegovi promaseni brakovi...to bih ispitala...koji razlozi su bili presudni da prekine ta dva braka...
...time sto je uzeo toliko mladju i jos nevinu, mene podseca na pokusaj da uspostavi kontrolu u svom ljubavnom zivotu, da ima prednost, da se zastiti od povredjivanja, a cinjenica da je stariji i iskusniji mu daje tu prednost...

..ako je stvarno ljubav i postoji uklapanje...moze to sve biti super...
...kad mladji pratner u vezi ima 30 i vise godina, ja uglavnom verujem u uspeh takve veze...mada sve to zavisi od njih samih, naravno...
 
alya:
Pa znamo, da si to ti....ocigledno se neckas i nije sve tako wauu kao sto zelis, da prikazes...ustalom da je sve super nebi ti visila ovde...znaci nesto te muci....ako nista drugo, muci te sta ce okolina reci na to....
Sto bi trebalo, da bude potpuno nebitno....
ma nadoknadice to ona,kad se prvi put omrsila sad je niko ne zaustavi,i na shljivi i na travi,shto ja volem taj sex,bice samo refren ove pesme.......
 
lyon69:
Mislim da je katastrofa.Razlika u godinama je prevelika. Po meni licno, sve preko 10 godina pravi puno sasvim prakticnih teskoca o kojima nemam volje da pisem. Njemu ovo treci brak...ima dvoje dece...jos ona nevina usla u brak....

Ona je verovatno "dobra" devojka koja je mladost potrosila na zavrsavanje fakulteta, ili je mozda i po malo perfekcionista i rigidna osoba pa je sebi dozvolila da napuca godine a nema nikakvo sexualno iskustvo. Cekala je savrsenog koji se pojavio u liku 19 godina starijeg tipa koji ocigledno nije bio "dobar" jer se razveo tri puta, vec ima decu i neki poseban motiv za taj brak sem da nahrani svoj ego i povrati svoju mladost ne verujem da ima.

Tako to biva sa devojkama koje imaju previsoke kriterijume, prestrogo su vaspitane i ne mogu da naprave balans izmedju sklole i zivota. Ona se zakacila za matorog iskusnog "bad boy-a" i nista lepo ja ne predvidjam da ce joj se desiti.

T.j. da ce TI se desiti
Excel.
 
sweety33:
Tacno ja sam, nije me briga sta ce reci okolina jer sam ja vec u braku, a trenutno sam ovde jer on gleda seriju....Svi su se zacudili kad sam se odlucila za ovaj brak zato sam i postavila temu....

Izvini sto cu biti grub, ali nije nije neobicno sto su se svi zacudili.
Zaista nemam volje da pravim dugacak post i objasnjavam zasto takav brak nema puno sansi.
Cak tacno mogu da predvidim sta ce se nadalje desavati, imam ceo film kako ce to teci...ali zivi ti svoj zivot kad si tako izabrala, a po meni si izabrala lose u sta ces se i sama uveriti.
Pa me mrzi koliko hoces i trpaj me u masu ostalih koji su glupi zaostali i ne zele da ti budes srecna.
 
Necu se naljutiti ako budes rekao i sta ce se dalje desavati, za sad sve super ide, on idgleda veoma lepo za svoje godine a mogu reci da i ja ne izgledam lose. Nema neke posebne logike u mojoj nevinosti htela sam sacekati dok ne dodze prava osoba a za brak smo se odlucili u roku od meseca dana, znaci znala sam ga samo mesec dana
 
nemoj pogresno da me shvatis, molim te. uopste nije bitno ko koliko ima godina, ko je sta po zanimanju, ko koju boju ociju ima. skroz nebitno. ali uvek mi je zvucalo kao najstrasniji horor da se udam nevina JOOOOOOOOOOOOOOOJ!!!!!!!!!!!!!!!! pa sta ako ne odgovaramo jedno drugom u seksu?? i kako ja to uopste da znam kad mi je prvi i jedini???? i gde je svo eksperimentisanje, promene, drugaciji decko, drugaciji seks, drugaciji k.urac, drugaciji poljubac..... sta ako tek posle dosta vremena shvatim da sam ipak sve i svasta propustila?? sta ako ovo ono......ali to je samo moje razmisljanje, ionako odavno nisam nevina:)
 

Back
Top