smrt

Copy_Cat:
ti si lekar sa silikonskim noktima? :?
ne, nisam videla sam trenutak smrti, ali sam gledala baku mesecima kako se lagano gasi...


Pažljivije čitaj! Naravno da sam lekar ali ne sa silikonskim noktima al' da nisam lekar - bila bih PR i imala silikonske nokte, usta, sise, guzu.... i šta sve još ne!!! :lol:
 
E jel istina da ljudi kad umiru od raka pluca umiru gadno u tim poslednjim minutima. Ja sam cuo pricu da krv prska na sve strane do plafona, da ono fazon leti krv, povracka ko da se desio masakr.
Ono cisto pitam. Posto cu verovatno na stomatoloskom fakultetu i to ici da gledam posto mi je jelte strahovito potrebno za struku prosto ne mozete popravljati zub ne znate li onkologiju :) Pa cisto jelte da znam sta me ceka.
 
Luciferko:
E jel istina da ljudi kad umiru od raka pluca umiru gadno u tim poslednjim minutima. Ja sam cuo pricu da krv prska na sve strane do plafona, da ono fazon leti krv, povracka ko da se desio masakr.
Ono cisto pitam. Posto cu verovatno na stomatoloskom fakultetu i to ici da gledam posto mi je jelte strahovito potrebno za struku prosto ne mozete popravljati zub ne znate li onkologiju :) Pa cisto jelte da znam sta me ceka.
Aco, ajd idi prošetaj! Izluftiraj glavu od učenja.

bug.gif
 
Luciferko:
E jel istina da ljudi kad umiru od raka pluca umiru gadno u tim poslednjim minutima. Ja sam cuo pricu da krv prska na sve strane do plafona, da ono fazon leti krv, povracka ko da se desio masakr.
Ono cisto pitam. Posto cu verovatno na stomatoloskom fakultetu i to ici da gledam posto mi je jelte strahovito potrebno za struku prosto ne mozete popravljati zub ne znate li onkologiju :) Pa cisto jelte da znam sta me ceka.

...a, jel će da me boli kod čika zube??! Naravno.

'Ajd' ne lupaj,majke ti! I ti ćeš da studiraš stomatologiju, bruko jedna! :roll:
 
marina.c:
...još nisam, al' se nadam početkom sledeće godine!!!! Al' sam subspecijalista!!! Malo li je??! :lol:
Opet sam neshvacen od surove okoline...
Al' takva ti je sudbina nas slobodnih umijetnika...
Da se sigram Milke Canic, pa da razjasnim: primarijus (hepo kocka, lozana) - onaj koji se lako prima.
 
ggolub:
Opet sam neshvacen od surove okoline...
Al' takva ti je sudbina nas slobodnih umijetnika...
Da se sigram Milke Canic, pa da razjasnim: primarijus (hepo kocka, lozana) - onaj koji se lako prima.

Golupčiću, jel te skoro neko...tukao??! :lol: Žena, svastika il' tašta,aa :razz: ...??!
 
marina.c:
...a, jel će da me boli kod čika zube??! Naravno.

'Ajd' ne lupaj,majke ti! I ti ćeš da studiraš stomatologiju, bruko jedna! :roll:

Da te boli.
Znas kako dajem anesteziju. I ne osetis da sam ti dao. Pricam sa tobom a ti pitas "kad ces boc" a ja kazem "boc je proso".
 
marina.c:
Golupčiću, jel te skoro neko...tukao??! :lol: Žena, svastika il' tašta,aa :razz: ...??!
Kako si pogodila?
I sto pitas, da neces da se umesas (na njihovoj strani, naravno)?
Jbt, nasalim se malo, one odmah vade bezbol palice...
Da li znas da sili pribegavaju samo oni koji ostanu bez argumenata?!
Msmm, stvaaarno!
 
@MarinaC

Posto znam da radis sa teskim slucajevima. Da li si ikad pozelela da mozes nekome da skratis muke? Da li si ikad pala u iskusenje da nekom pacijentu prekratis muke? Da li si ikad pala u iskusenje da ostavis pacijentu neke tablete da sebi skrati muke?
 
Luciferko:
@MarinaC

Posto znam da radis sa teskim slucajevima. Da li si ikad pozelela da mozes nekome da skratis muke? Da li si ikad pala u iskusenje da nekom pacijentu prekratis muke? Da li si ikad pala u iskusenje da ostavis pacijentu neke tablete da sebi skrati muke?

...nije došlo do "pada u iskušenje"...ali sam imala misli tipa "neka se završi već jednom, mnogo se muči"... :sad:
 
Da.......i ne volim toga da se secam.Iako je sastavni deo zivota,kao i mog posla,smrt je za mene uzasno bolno isustvo.Za ovaj moj zivot bilo je zaista mnogo smrti.Mnogo puta sam to prezivela na poslu,i tada mi bude tesko ,ali sam bar svesna da nije moglo drugacije.
Ali nekoliko bliskih ljudi cije sam smrti prozivela i gledala...potpuno su me promenile.
 

Slične teme


Back
Top