nazad za mongoliju!!!!!!!!!!!!!!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

yu_pasos_rasista1

Početnik
Banovan
Poruka
49
...vratite tudju zemlju prvo, a onda natrag kuci za mongoliju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Prilozi

  • mongoli.jpg
    mongoli.jpg
    34,8 KB · Pregleda: 19
yu_pasos_rasista1:
...vratite tudju zemlju prvo, a onda natrag kuci za mongoliju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Svojina planete Zemlje se vekovima menjala.

Krajem 6-og veka stigli Srbi i početkom 7-og Hrvati jer Vizantija nije imala finansijskih sredstava (MMF nije postojao) a ni interesa da brani ovaj deo od varvara.
Krajem 20-og i početkom 21-og veka sa neba padaju Bošnjaci i Crnigorci.

Sad sve zavisi sa kog aspekta gledamo na imovinu...
 
СЛОБОДА:
Промени аватар, подсећа ме на Нато. Лавови убијају жртву групно и полако.
Тигрови су закон, обезбеде жртви брзу и безболну смрт.
Лавови су једнако "хумане" убице колико и тигрови (које и ја заиста "најволим"), али као што рече брат Салвантис - заузет је.

Боље ти промени асоцијацију :lol: , а ја НАТО мрзим колико и Америку, а то није мало. Семе им се затрло ! :evil:
 
Stavi leoparda ili njegovu crnu verziju. Dokazano najefikasniji ubica tj procentualno najmanje omasuje kada krene u lov a i najkrvolocnija maca.Mada one kao i sve macke ubijaju samo onoliko koliko im treba,veoma racionalna stvorenja za razliku od vukova i njihovih rodjaka.

 
Волим звери из породице мачака јер су грациозне и лепе. Ја као љубитељ лепоте, зато изабрах аватар. У праву је и Торо, пантери и лепоради (фактички иста животиња Африка-Азија) су такође веома лепи. Размислићу, хвала на предлогу.
 
Lacibg:
Волим звери из породице мачака јер су грациозне и лепе. Ја као љубитељ лепоте, зато изабрах аватар. У праву је и Торо, пантери и лепоради (фактички иста животиња Африка-Азија) су такође веома лепи. Размислићу, хвала на предлогу.
Laci i Salvantis, super su vam avatari :lol:

p.s.

Laci, al onaj mačak "Kiler" što si ga onomad ima bješe isto superaltiv :lol:
 
Lacibg:
Волим звери из породице мачака јер су грациозне и лепе. Ја као љубитељ лепоте, зато изабрах аватар. У праву је и Торо, пантери и лепоради (фактички иста животиња Африка-Азија) су такође веома лепи. Размислићу, хвала на предлогу.

Можда су мачке лепе али су зато медведи најјачи. Медведов дебели врат ће одолети уједу тигра/лава, док од медведовог ударца шапом њима нема спаса.
 
СЛОБОДА:
Можда су мачке лепе али су зато медведи најјачи. Медведов дебели врат ће одолети уједу тигра/лава, док од медведовог ударца шапом њима нема спаса.
Bravo Grizli :lol: Rekoh, nije tu pitanju jačina - rekoh lepota, a to je kategorija ukusa i ne vredi rasprava ... :lol: Evo, vidiš, i @Dobrostojeći je "životinjka" - on voli insekte :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top