ELVIS,SANDOKAN,TARZAN....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 174064

Veoma poznat
Poruka
13.982
Pitanje za 4umashice..

da li bi mogle da budete u vezi ili da se kresnete sa ciganinom?

bas me zanima,jer kad god sam u zenskom drustvu nesto kenjao o gancijima,ono...prljavi,gradjani 22-og reda,prodavachi svoje dece i sl. uvek se nasla neka s' prichom.."pa jao,bas si bzvz,meni su romi (sta god to znacilo) skroz O.K" i onda kad je pitam ,pa da li bi bila sa ciganinom u vezi ili da li bi se kresnula...uvek sledi odgovor "pa znash...ovaj..onaj....NE BIH"
wtf...mis'im zasto ne bi kad su joj o.k i to.. :?
licemerje...kao nekakava politicka korektnost...a ovamo ne bi.
 
NovaIsta
Učlanjen:: 01.05.2007.
Poruke
Ukupno poruka: 1.168 (31,70 poruka dnevno)

008.jpg
 
Zavisi kakav Ciga-Rom je u pitanju. Lično poznajem jednu romsku porodicu, koja je veoma čista, uredna, kuća im sija i po svemu su, ali po svemu ok (stvarno ne mogu da se setim sad nekih ogromnih mana da imaju). E sad, ako se misli na onakve Cigane, na koje većina u prvi mah pomisli, mogu samo da kažem da ne bih s takvim bila, ne zato što je ciga, nego zato što je prljav i smrdljiv, a s takvim ne bih bila ni da je beo kao sneg.
 
MASTERMIND:
Pitanje za 4umashice..

da li bi mogle da budete u vezi ili da se kresnete sa ciganinom?

bas me zanima,jer kad god sam u zenskom drustvu nesto kenjao o gancijima,ono...prljavi,gradjani 22-og reda,prodavachi svoje dece i sl. uvek se nasla neka s' prichom.."pa jao,bas si bzvz,meni su romi (sta god to znacilo) skroz O.K" i onda kad je pitam ,pa da li bi bila sa ciganinom u vezi ili da li bi se kresnula...uvek sledi odgovor "pa znash...ovaj..onaj....NE BIH"
wtf...mis'im zasto ne bi kad su joj o.k i to.. :?
licemerje...kao nekakava politicka korektnost...a ovamo ne bi.
Aha, to im je default odgovor. Ako nešto priupitaš još pride, igla se vrati u početni položaj i rečenicu ponove opet...
 
Ines1864:
Zavisi kakav Ciga-Rom je u pitanju. Lično poznajem jednu romsku porodicu, koja je veoma čista, uredna, kuća im sija i po svemu su, ali po svemu ok (stvarno ne mogu da se setim sad nekih ogromnih mana da imaju). E sad, ako se misli na onakve Cigane, na koje većina u prvi mah pomisli, mogu samo da kažem da ne bih s takvim bila, ne zato što je ciga, nego zato što je prljav i smrdljiv, a s takvim ne bih bila ni da je beo kao sneg.
cekaj....znaci bila bi s' Dzejom? :lol:




nego...kapiram kakav god da je gangula...ima onaj jeb eni vonj,ono...moze da se kupa 15 sati,ali vonj je tu,luchi im koza neko sranje...znate o cemu pricam
mis'im mozda i mi njima vonjimo,u sta cisto sumnjam,ali za to me zabole
o tome neka oni raspravljaju na ciganskom forumu
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top