ELVIS,SANDOKAN,TARZAN....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
NovaIsta:
mastermind, a cemu uopste ovakva tema? bas me interesuje
ako mi kazes cemu bilo koja tema na bilo kom 4umu,reci cu ti i cemu ova
NovaIsta:
nesto mi nije jasno. jel tarzan bio ciga? :shock:
nije...inace Elvis,Sandokan i Tarzan su chesta imena kod cigana,evo kod mene u kraju postoje Elvis i Sandokan,a neko mi rece da zna i nekog Tarzana

i ono...budi jednom on topic i reci jel bi il' ne bi?
 
NovaIsta:
neko prvo treba da mi objasni motiv zbog koga je ova tema postavljena.
Ma što se bre NovaIsta toliko sekiraš oko ove teme?
16.gif

Lepo dečko pitao - jel bi se kresnule, ja mu odgovorila da ne bih, i još sam fina bila, šta me briga me motive...
80.gif
 
To sad da ne ispadne da je g33k :)

@autor - Nemam pojma...Inache, nemam neko visoko mishljenje o njima, ali kada sam bio u Rumuniji, upoznao sam jednu neverovatnu romkinju i bio krajnje zabezeknut kako izgleda, kako se ponasha, tako da sam donekle promenio mishljenje....
 
MASTERMIND:
Pitanje za 4umashice..

da li bi mogle da budete u vezi ili da se kresnete sa ciganinom?

bas me zanima,jer kad god sam u zenskom drustvu nesto kenjao o gancijima,ono...prljavi,gradjani 22-og reda,prodavachi svoje dece i sl. uvek se nasla neka s' prichom.."pa jao,bas si bzvz,meni su romi (sta god to znacilo) skroz O.K" i onda kad je pitam ,pa da li bi bila sa ciganinom u vezi ili da li bi se kresnula...uvek sledi odgovor "pa znash...ovaj..onaj....NE BIH"
wtf...mis'im zasto ne bi kad su joj o.k i to.. :?
licemerje...kao nekakava politicka korektnost...a ovamo ne bi.
uuuuuu mislim zaebo si ih skroz, to shto mi je neko samo ok, ne znachi da bih se kresnula sa njim ili si ti tako zapravo saopshtio sopstvene kriterijume :smile:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top