4,3,2,1...

macka vracarka

Veoma poznat
Poruka
13.094
u pitanju je preparat za mrsavljenje za koji ste predpostavljam culi ... :)
Mene interesuje da li je neko koristio i da li tih deset dana konzumiranja donesu neki rezultat!? :???:
juce sam ga kupila,danas pocela da pijem ali sam prosto znatizeljna da cujem neko iskustvo..
hvala. :-)
 
Ja iskreno nisam čula za taj preparat!
Nego, zar ti nije bolje da ideš prirodnim putem, malo više kretanja u prirodi, sportskih aktivnosti, povećaš unos tečnosti u sebe i tako to?
Izbaciš lošu prehranu, nemoj smanjivati obroke već jednistavno pazi šta jedeš, gledaj da je što zdravije i biće rezultata!
:-)
 
Ja znam 1 preparat cije koriscenje pocinje na 4,3,2,1 ali ne znam kakvog je ukusa a nisam ni siguran da je preparat ali pomaze. Sad, ne zanam da li ces smrsati od njega ali sam siguran da je uz svaki preparat potrebno dosta vezbe. Pa srecno.
 
Moja mama usla u apoteku i pita sta mogu da joj preporuce za mrsavljenje (misleci na neki od preparata), a apotekarka joj odgovara: "Prestanite da jedete". Zaista je tako, nema potrebe za tim preparatima i pilulicama, uz malo kretanja (20 min brze setnje svakog dana) i malo korigovanja ishrane(bez slatkisa i grickalica, dnevna kolicina hrane podeljena u pet obroka) postizu se odlicni rezultati (licno iskustvo), i pri tom mrsavis polako i ne vracaju se tako lako kilogrami.
 
sanjap:
Ja iskreno nisam čula za taj preparat!
Nego, zar ti nije bolje da ideš prirodnim putem, malo više kretanja u prirodi, sportskih aktivnosti, povećaš unos tečnosti u sebe i tako to?
Izbaciš lošu prehranu, nemoj smanjivati obroke već jednistavno pazi šta jedeš, gledaj da je što zdravije i biće rezultata!
:-)
Ovo ssto je boldirano lako reci a tesko uraditi... mislim ja bi trebala da obratim paznju na ishranu - nema sanse pored sladoleda... :D :D :D

a za postavljacicu teme jednostavno probaj to mada ja licno nisam pobornik raznoraznih preparatica vise volim vezbanje, setnju, seks... u prevodu fizicke aktivnosti ;-)
 
Mnogo je vazno da hranu mnogo puta sazvaces, zato je najbolje uz obroke jesti veoma tvrd hleb jer te on tera da vise puta zvaces. I naravno ne jesti posle 6 uvece. Najjednostavnija dijeta je ujutru 0.5kg voca, zatim oko 400gr nekog obroka za rucak ali da nije nista przeno i oko 6h casu sveze cedjenog voca ili izmiksovanog. Sigurno mrsavis
 
ginjasvinja:
"uz malo kretanja (20 min brze setnje svakog dana) .
sve je ovo super, ali ja svaki dan idem u skolu biciklom i nazad, po 156 min. u jednom pavcu io to vozim brzo, a ne polako, babski i kad god mi se kaze rilika da treba da idem negde, ja idem peske, ne idem liftom, no stepenicama, i meni se ne vidi promena!!! UMRECU!! :| :| :| :? :mad: :mad: :mad: :mad: :( :(

ginjasvinja:
" i malo korigovanja ishrane(bez slatkisa i grickalica, dnevna kolicina hrane podeljena u pet obroka) postizu se odlicni rezultati (licno iskustvo), i pri tom mrsavis polako i ne vracaju se tako lako kilogrami .
kako bi bilo lepo da je tako...
 
hu!
nije jeftin ni malo.

E ljudi pa pitanje je o preparatu. Sta sad tupite o ishrani.

Ja bih s ovde preporucenom dijetom precrkla. Posto radim od 9-5 nemoguce mi je ne jesti posle 6. A da zivim na malo voca i vode. JOk, skljokala bih se u nesvest odmah!
 
cena je oko 1700 dinara.

moja drugarica pije. odmah je skinula par kila...
ali mislim da je to voda.
mislim da je skinula još koje kilo, ali je nisam videla.
pije se tako što se u litar vode sipa čep tog napitka, pa sutra 2 čepa....3....4....
kako posle ne znam.
 
AnaBg:):
Znaci najbolesnija stvar koju sam ja cula,da u turboslanku tabletama ima crva koji ti jedu organizam i smrsas...:roll:

Nije tacno jer sam ja drzala tu jednu tabletu u vodi da se rastopi i nista ....

To si pogresno cula.

PS>Inace ja ne branim ni turbo slank ni nikoga jednostavno me interesovalo i pozajmila sam jednu tableticu od onih koji su to pili da utvrdim da li je to tacno i ispostavilo se da nije-nema crva!
 
Zene, deluju svi preparati ali ipak mora i kasika da se probusi. Mislim da je C kitosan najefikasniji, mada ni Herbafast nije los. A sto se tice 4 3 2 1, cula sam neke pozitivne komentare ali ne mogu nista potvrdim. U svakom slucaju, probisite kasiku.
 
Zene, deluju svi preparati ali ipak mora i kasika da se probusi. Mislim da je C kitosan najefikasniji, mada ni Herbafast nije los. A sto se tice 4 3 2 1, cula sam neke pozitivne komentare ali ne mogu nista potvrdim. U svakom slucaju, probusite kasiku.
 
mira_u:
Zene, deluju svi preparati ali ipak mora i kasika da se probusi. Mislim da je C kitosan najefikasniji, mada ni Herbafast nije los. A sto se tice 4 3 2 1, cula sam neke pozitivne komentare ali ne mogu nista potvrdim. U svakom slucaju, probusite kasiku.


Kitosan je provereno najefikasniji :D mada mislim da si htela da kažeš C Hitosan :D
 
da li je moguce da ste spremne da unosite sve i svasta u obliku tabletica u sta vas marketing ubedi,sa ciljem da skinete PRIVREMENO neki gram sa svog tela.
a da pri tom lose navike zadrzavate, jel boze moj ko bi se debeo odrekao sladoleda?

nema mrsavljenja bez PROMENA losih navika u ishrani! sve ostalo je bacanje para i ugrozavanje zdravlja!
 
macka vracarka:
u pitanju je preparat za mrsavljenje za koji ste predpostavljam culi ... :)
Mene interesuje da li je neko koristio i da li tih deset dana konzumiranja donesu neki rezultat!? :???:
juce sam ga kupila,danas pocela da pijem ali sam prosto znatizeljna da cujem neko iskustvo..
hvala. :-)

sekice idi malo na partije i konzumiraj bajate ekstazije :)
 

Back
Top