I evo ....
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: I evo ....

Poznat
    Učlanjen
    19.10.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Wink I evo ....

стигосмо до 20.000- тог поста!

Користим прилику да се захвалим свима са овог подфорума што несебично воле своје љубимце и остале живуљке и са нама деле своје срећне и тужне тренутке, што учествују и што негују позитивну атмосферу овде.

Поздрав свима!

Poslednji put ažurirao/la gost 42348 : 07.06.2007. u 14:49

Iskusan Mackic (avatar)
    Učlanjen
    11.12.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    99

Podrazumevano Re: I evo ....

Super sto si obelezila ovaj trenutak, ja sam bas odbrojavala postoje do konacnog 20000tog.
    Pozdrav svim ljubiteljima, vlasnicima svih vrsta zivljuki, kako sadasnjim tako i buducim!

Veoma poznat smeh (avatar)
    Učlanjen
    07.09.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    85
    Reputaciona moć
    345

[font=Comic Sans MS]U svojoj opsednutosti bolesnom kucom, ovaj detalj mi je promakao.[/font]
    [font=Comic Sans MS]Svakako se pridružujem čestitkama i ne mogu a da ne primetim kako je podforum imao između 2 i 3 hiljade postova kada sam sa gigule preuzela ulogu moderatora.[/font]
    [font=Comic Sans MS]Doduše, dugo vremena smo bili najposećeniji podforum u kategoriji "hobi", pa se potrudite da vratimo primat .[/font]
    [font=Comic Sans MS][/font]

Buduća legenda donamileva (avatar)
    Učlanjen
    25.12.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    1964

Citat Original postavio smeh
    [font=Comic Sans MS]U svojoj opsednutosti bolesnom kucom, ovaj detalj mi je promakao.[/font]
    [font=Comic Sans MS]Svakako se pridružujem čestitkama i ne mogu a da ne primetim kako je podforum imao između 2 i 3 hiljade postova kada sam sa gigule preuzela ulogu moderatora.[/font]
    [font=Comic Sans MS]Doduše, dugo vremena smo bili najposećeniji podforum u kategoriji "hobi", pa se potrudite da vratimo primat .[/font]
    [font=Comic Sans MS][/font]
    imajuci u vidu koliko volimo nase ljubimce i kako ih dozivljavamo, ovo menje lici na kategoriju hobi a vise na dom i porodica.
    Pozdrav svima!

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •