EUFORIA!

dkole

Zainteresovan član
Poruka
499
Ne znam nista o njima...ali sam video na Balkanmedia spot za pesmu Blokovi,a posle i live te pesme u HitMetru i odushevio se,al bas odusevio...to je nesto najblize Nirvani sto se ikada pojavilo u Srbiji...jel zna neko nesto o njima,gde se mogu skinuti jos neke pesme,ili ako neko ima neko postavi bar tu,Blokovi,posto ni to nemam...
 
Ja slusam Euforiu. Odlican band. Jedini pravi grunge band kod nas. Imam njihova jedina dva albuma, a ima na forumu devojka koja sradjue sa njima, samo ne zeli to da otkrije, jer ce ispasti kao da ih protezira, ali to nisi cuo od mene. Imam i neku kasetu sa njihovim demo snimcima. Samo ti gledaj Balkan media i sve ces saznati o njima. 8-)
 
dkole:
Ne znam nista o njima...ali sam video na Balkanmedia spot za pesmu Blokovi,a posle i live te pesme u HitMetru i odushevio se,al bas odusevio...to je nesto najblize Nirvani sto se ikada pojavilo u Srbiji...jel zna neko nesto o njima,gde se mogu skinuti jos neke pesme,ili ako neko ima neko postavi bar tu,Blokovi,posto ni to nemam...
Kako bre potsecaju na Nirvanu? Njihove pesme su po meni makar veselije a i mozda cak i bolje. Dobri su oni. Dobra im je obrada pesme Plastika. I lepo od njih sto su ispod napisali ciju su pesmu obradili.
 
dkole:
Ne znam nista o njima...ali sam video na Balkanmedia spot za pesmu Blokovi,a posle i live te pesme u HitMetru i odushevio se,al bas odusevio...to je nesto najblize Nirvani sto se ikada pojavilo u Srbiji...jel zna neko nesto o njima,gde se mogu skinuti jos neke pesme,ili ako neko ima neko postavi bar tu,Blokovi,posto ni to nemam...

Kakva crna Nirvana, Euforija svira punk jbt!!!
Imaju par dobrih stvari, a ostalo mos' da bacish...
 
LJUDI,JEL SLUSA OVDE NEKO EUFORIU?!
ja sam veeeeliki fan i bas me zanima dal je jos neko?
sta mislite o bendu,kako vam se svidjaju pesme..utisci... :!:
 
A niko ne komentarise `Sve o njoj`? Pesma je do yaya!
Evo texta:


Euforia - Sve o njoj


Vec neko vreme vreba je
i gleda kako smeje se
Ona ga ne primecuje
dok on joj pogledom kazuje:

"Zar ne vidiš da te znam?
Meni je neko potreban!"

Prilazi joj na metar-dva
ona ga gleda iznenadena
Mnogo si lepa malena
podjimo do mog kombija

Ona mu se osmehnula
Nije ni rec beknula

Kada su se otvorila
vrata njegovog kombija
Devojka je izašla
krvava i nasmejana

Nožem ga je izbola
Nije imala izbora
Vesela je otišla
I više se nije vratila
 
He,he
E,rekao mi malopre da ga ta pesma podseca na nas i na ono vece(kako ovo zvuci)...
Ali nije ni vreme ni mesto...
Nego,kad ja mogu da dodjem kod tebe da prebacim onu mjuzu na mp4? :D
 

Back
Top