KAKO SMUVATI STARIJU RIBU

Na sarm i smek. I nemoj nju da tretiras kao stariju ili tako da se ponasas, jer ce odmah da te prepozna kao klinca i game over. Ostalo manje-vise sve isto. I moras da se postavis kao zreo ( ako me pitas kako, jednostavno zamisli sebe kako imas 25 godina i to je to ).
 
kent8:
zato pomazite kako umete.
Uf i tebi treba da se pomazi...
16.gif
 
kent8:
Ljudi treba mi pomoc, kao smuvti starju ribu.Ja sam 87 a ona 83 iskreno nemam iskustava sa starijim devojkama zato pomazite kako umete.Unpred hvala :p
joj, dios mio... e, kralju... sad ce rile_kralj_muvanja_starijih_riba da ti oda jednu tajnu... slusaj me pazljivo... ja sam polomio cika draganov prozor... stvarno nisam vise mog'o da izdrzim i morao sam da skinem taj teret sa srca... sad je sve mnogo lepse... idem da stopiram i tako proputujem svet...
 
ma isto ko i mlađu !

pa jedan je već postavio isto pitanje pre par dana.
a možda si to baš ti ?

i ja ti kažem isto što i njemu:

ti imaš 20, ona 25. to nije nikakva razlika u tom životnom dobu.
(a to se shvati tek kad omatoriš i počneš da se kaješ što nisi bio slobodniji)

pa tu ste oboje savršeni za sex,
a ako ćemo iskreno, i žene vole mlado i čvrsto.
 
rile_laki_oblak:
joj, dios mio... e, kralju... sad ce rile_kralj_muvanja_starijih_riba da ti oda jednu tajnu... slusaj me pazljivo... ja sam polomio cika draganov prozor... stvarno nisam vise mog'o da izdrzim i morao sam da skinem taj teret sa srca... sad je sve mnogo lepse... idem da stopiram i tako proputujem svet...

ma....... umreću :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
ti imaš 20, ona 25. to nije nikakva razlika u tom životnom dobu.
(a to se shvati tek kad omatoriš i počneš da se kaješ što nisi bio slobodniji)
u tom dobu jeste i dalje velika razlika, bar meni, ali naravno ima takvih kombinacija, maslachak daj se ne deprimiraj, evo bila ja relativno skoro u nekom klubu i sad tu me startuje neki klinja, i pita koliko imam godina, ja reko 26, a on meni, aaaaaa matorka!!!! ja shta cu puknem od smeha
 
Da, maslacak...i meni je jedan na forumu na nekoj temi rekao da sam puuunoo starija s mojih 29, malo je falilo da pocne da mi persira...hhaha...
@Tema
Ako pitas kako znaci da je neces smuvati ili je neces zadrzati ako je i smuvas...jer je za "stariju" potrebno samopouzdanje...
Ne mozes je muvati onako kako muvas mladje, jer nije isto muvati neku od 18 i neku od 25...
Upotrebi onaj deo tvoje licnosti koji smatras zrelijim.
 
Ma dobre su matorke... Samo je diskutabilno sta su matorke, ali dobro, tj. od koliko je to godinica. Nista ne fali zenama u njihovih 30-35 godina. Ponekad i blizu 40 ako se dobro odrzavaju ( poceo sam da govorim kao o kolima ). Mladje su isto dobre ( od 18 pa na dalje ), nema sta. Tako da je zakljucak - 'vataj sve redom. Ako ti se svidja, i ako ti je zgodna, samo napred.
 

Back
Top