Da li su muskarci napravili sponzoruse od devojaka ili je to njihov izbor?

neznam Hana sta si mislila konkretno ali dokle god bude TATINIH SINOVA dotle ce biti i SPONZORUSA sto u prevodu znaci BILO IH JE I BICE ,ali ne samo muskom krivicom vec i vasom posto volite da se provodite a da NISTA NERADITE postoji takav soj kod zena ali ni mi muski nismo bez greske tipa neka je nemora nista da radi ja cu da finansiram sve ( cista muska ljubomora,zakljucaj je da je niko neukrade).Tako da znas obostrano su zeleli da do toga dodje
 
Sponzoruse su nastale same sebe radi i niko od muskaraca ih nije terao da to rade. Zar mislite da je nama muskarcima potrebno da trosimo novac ako nema potrebe. Mi smo poslednji koji bi imali korist od sponzorusa.

Prvo ona stvar nije sapun da bi se potrosila, tako da ne vidim ni jedan dobar razlog za naplacivanje koriscenja iste tokom odnosa.
Jedina opravdana cena zenskog tela bi trebala da bude kolicina ljubavi a ne novca.
 
Sponzorusa kao fenomen subkulture u srbalja od 90ih pa na ovamo nije nije izbor devojaka ili muskaraca kao jedinke,vec je to produkt lose medijske kulture opste prihvacen kod mladih devojaka kako skromne imovinske moci tako i nedovoljnog kucnog vaspitanja i osecaja za normalan porodican zivot.Zapravo ukoliko ti nije najjasnije sta ti zelim reci obrati paznju na tekstove pesama koje govore o jeep-ovima,kriminalcima,varanju,ljubomori i sve to pod plastom antiglobalisticke kulture i velikosrpstva a po ugledu na americku krimi hip hop scenu.Koliko kontradiktornosti na jednom mestu pa zar stvarno mislis da postoji neko realno objasnjenje za termin "sponzorusa" :confused:
 
Ne može niko da napravi od tebe nešto što nećeš da budeš a isto tako ne možeš biti sponzoruša ako nemaš sponzora...tako da je krivica obostrana:)Šteta je samo što muškarci danas teško prave razliku,čim vide doteranu devokju u društvu lika koji ima keša i vozi dobra kola automatski pomisle "sponzoruša"(čast izuzecima koji pomisle da postoji i druga varijanta tipa da im je to brat,drug...)A što se romantike tiče...pa nema je:)
 
Hm pa to nam je u genima manje ili vise:). Kod nekih se ispolji na malo nakaradan nacin.
Svaka zena kad bira muskarca u podsvesti misli i na njihovo potomstvo i da potomstvu bude sto bolje. Prednost ce uvek imati sposobniji muskarac jer je veca sansa da ce se on bolje brinuti o porodici nego nesposobniji a i bolji genetski materijal ce preneti. To je normalno.
Ono sto nije normalno je da kolicina novca postane jedini kriterij za biranje muskarca kao i razlog za napustanje istog. Nije normalno da novac zameni osecanja a to se danas sve vise desava, cak postaje drustvano prihvaceno.
 
Samo da znate postoje i muske sponzoruse ali se u Srbiji o tome cuti.Jedini cilj im je da jure bogate cerke bogatih oceva pa makar one bile copave i corave na jedno oko.Koliko ste puta videli parove koji su jednostavno nespojivi.On lep ona ruzna i obrnuto.Da li bi ste prihvatili odgovor da tu postoji nesto vise od fizickog izgleda (kako se to popularno u danasnje vreme kaze "ima nesto u njemu,unutrasnje") Ja poznajem barem deset momaka koji su sa curama iz takvih razloga.Vise vode racuna o tatinom kapitalu nego o svojoj curici.Ljubav je veca ako mala nosi veci miraz.
 
Mislim da muskarac ne moze da napravi od devojke sponzorusu, ukoliko ona to ne zeli. Devojke postaju sponzoruse jer same tako zele, znam par takvih primera. E sad kad su postale to sto jesu, sad su one ribe. One su odjednom prelepe, prezgodne, super cice, ma sve u superlativu...dobro ne bas sve...mozak im nedostaje. Dakle, niko ne moze da me natera na nesto sto ja necu da budem. sve je stvar licnog izbora. Ako je njima super da ih neko gleda samo kao objekat koji ce ih zadovoljiti jedno vece, onda super. Samo mi nisu jasni ti muskarci koji trose novac na takve osobe. Pa zar ne shvataju da ce ta zenska sutra da nadje boljeg sponzora, a ovog ce da sutne kao da ga nikad nije poznavala?? I sve tako u krug....:confused:
 
Sponzoruse su nastale velikom propagandom preko tva-istih.Znaci od kad su pocele turbo folk zvezde da se pojavljuju,poput Cece,Karleuse ..itd..devojcice su polagano pocele da se ponasaju kao one.Znaci da je kriminalac,da ima dzip,da je jkak,da ima love...to je kasnije razvojem folk infustrije napredovalo i u smislu mnozenja sponzorusa.Sada se mlada devojka ugleda na Cecu(kao navodno briznu majku itd.)a ne shvata da je ona bila zena najokorelijeg kriminalca...Ona sama je kriminalac...uzas...
 
Sponzoruse su nastale velikom propagandom preko tva-istih.Znaci od kad su pocele turbo folk zvezde da se pojavljuju,poput Cece,Karleuse ..itd..devojcice su polagano pocele da se ponasaju kao one.Znaci da je kriminalac,da ima dzip,da je jkak,da ima love...to je kasnije razvojem folk infustrije napredovalo i u smislu mnozenja sponzorusa.Sada se mlada devojka ugleda na Cecu(kao navodno briznu majku itd.)a ne shvata da je ona bila zena najokorelijeg kriminalca...Ona sama je kriminalac...uzas...
Reci im, dzamila!
 
E to jeste zanimljivo. Od devojaka se ocekuje da budu sponzoruse. Pocev od placanja pica, preko razvozenja po gradu, pa do skupih poklona.

sa jedne strane, tipa ce njegovi prijatelji smatrati manje sposobnim ako to ne radi, jer se odmah povlaci da "nije u stanju" da isfinansira devojku.

sa druge strane, devojku koja ne dozvoljava da joj se bas svaki put plati racun, koja ne zvika decka kad god joj treba prevoz do prve samoposluge, koja "vraca" poklon za poklon, i tipovi i devojke smatraju nesigurnom u svoje pozicije, u smislu da ona zavredjuje taman onoliko paznje koliko je "jeftina"

Sad sam ja malo sarkasticna, ali ovo mi se cini kao objektivno, tuzno, trenutno stanje.
 
Nisu muskarsi,napravili sponzoruse od devojaka.Muskarci su od kako svet postoji,voleli laku seksualnu zabavu,bez ikakvih obaveza (pa i placenu-naravno). Ali sponzoruse su devojke,koje ne vole stalne
obaveze,koje su lenje da rade,neki posao,od 9 - 17 casova,svakoga dana.I ono sto je kljucno,sav taj rad,malo je u nasoj zemlji placen.E,kada se devojka pogleda u ogledalo,v idi da je lepa,da joj je sve na svom mestu,savrseno saliveno telo-sta ce vise! Devojka razmisli.....Za celomesecni rad,dobicu cca.300 evra.Ja te pare mogu da zaradim,za par sati,bez velikog truda!
I sta se desava,devojka ode na neki,od beogradskih splavova.Tamo odlaze,zna se ko.Dabome,"biznismeni" svih formata.Raskalasni sportisti,prepuni para.Devojka sebi priustu,skupu garderobu,auto,vrlo cesto,dodje i do novog stana.Naravno,to sve zavisi,od ljubavne vestine,kojom odredjena devojka raspolaze.

Jednom recju,muskarci su konzumenti ljubavnih devojackih slatkisa.Oni u tome uzivaju,i to uzivanje placaju.Ali nisu ih oni,muskarci,naterali da se time bave.To je NJIHOV IZBOR !!!
 
Jednom recju,muskarci su konzumenti ljubavnih devojackih slatkisa.Oni u tome uzivaju,i to uzivanje placaju.Ali nisu ih oni,muskarci,naterali da se time bave.To je NJIHOV IZBOR !!!

De, de ... a sta je novo u najstarijem zanatu, nista, samo adrese i imena? K*** su k*** ma kako ih u danasnje vreme nazivale! I, nije da ih muskarci nisu na to naterali, nego ko? A, mozda ih je na to naterala politika, los obrazovni sistem, prozapadnja folozofija i etika, mondemstvo i mas-mediumska sund-kultura!!!
Ko ce znati!

A, muskarci vole to smrdljivo meso i pale se na njega. Taj fakt se nema cime pobiti!

Nadju se jednaki s jednakima!
 
Ovaj sistem naravno koji je takve luzere-sponzore- spicaste-Zeldije-Mongole i ego-kompleksase omogcio da imaju pare,uticaj,moc u ovoj zemlji i drustvu,zajedno sa marionetskim-manipulativnim medijama.Nazalost imamo situaciju da je danas u ovoj zemlji aut i sramota da se lepa-slatka-mlada posteno zaposli i da radi neki posten posao i da joj se svidja neki simaptican student koji trenutno nema para i nije materijalno obezbedjen ili kako bi ove Sponzoruse rekle nema materijalni status.Danas je in u ovoj zemlji da svaka 2 mlada lepa-slatka devojka fura sa nekim spicastim -priprostim-bahatim-ne sarmantnim-ne harizmaticnim, ne duhovitim priglupim Zeldijem-Mongolom.Tako nazalost dobijamo situaciju da su danas vecina mladih devojaka u Srbiji od 15-30 godina bahate-isfolirane-sebicne-pokvarene-proracunate-nadmene-priglupe Sponzoruse,manje viste vecina devojaka danas su takve sa nekim varijacijama,neke su klasicne Sponzoruse,neke su fine Sponzoruse koje se foliraju da su fine i dobre kao sto je jedan moj ortak rekao zmije,neke su splavarke Sponzoruse i itid.Jedino resenje je udjedinjena hriscanska-bela-Evropa i hriscanska-nacionalna-evropska revolucija,zbacivanje ovog nepravednog-bolesnog sistema i naseg neprijatelja iz Evrope i sveta i vratiti ga tamo gde mu je i mesto.Da i gledao sam ovaj klip kako je lik u USA ispalio Sponzorusu,dobar je klip, samo je i sponzoruski brend upravo brendovan u USA i odatle je poceo da se siri svetom iliti USA globalizacija.
 

Back
Top