Da li se osecate prazno?

Nevernik u to

Aktivan član
Poruka
1.593
Da li se osecate prazno?!

Kako resavate to? Sta radite?

Ovih dana osecam se bas prazno,nemam snege za nista, izgubio sam volju za zivotom za ljubavlju, bas sam bezveze... :? :-(
Poceo sam da lutam, trazim nesto, ne znam ni ja sam sta hocu... pre neko vece smuvam se sa devojkom, koja ima isto ime kao bivsa,isto godiste,a malo i lice... ipak nije moglo duze od dva dana da traje....

:? :? :-( :-(
 
Nevernik u to:
[B]Da li se osecate prazno?!

Kako resavate to? Sta radite?
[/B]
Ovih dana osecam se bas prazno,nemam snege za nista, izgubio sam volju za zivotom za ljubavlju, bas sam bezveze... :? :-(
Poceo sam da lutam, trazim nesto, ne znam ni ja sam sta hocu... pre neko vece smuvam se sa devojkom, koja ima isto ime kao bivsa,isto godiste,a malo i lice... ipak nije moglo duze od dva dana da traje....

:? :? :-( :-(

To se zove depresija....Bre covece uzmi se u ruke...bivsa riba ti cita ovaj forum...pruzas joj zadovoljstvo sa ovakvim pisanjem...ajd imaj malo ponosa bre....
Mora, da si ga zecse u*sro dok se ponasas kao kuce....

Trgni se bre..... :evil:
 
gledaj na to samo kao na fazu. ja to obicno zovem prazan hod. koliko ce dugo trajati, zavisi u velikoj meri od tebe. probaj nesto novo, neki novi trening, nesto sto do sada nisi radio. hm..idi na pecanje, nauci nesto novo i probaj da ispunis vreme necim konstruktivnim. bar dok ne prodje taj prazan hod. a znas i sam da nece trajati vecno:)
 
Nevernik u to:
Da li se osecate prazno?!

Kako resavate to? Sta radite?

Ovih dana osecam se bas prazno,nemam snege za nista, izgubio sam volju za zivotom za ljubavlju, bas sam bezveze... :? :-(
Poceo sam da lutam, trazim nesto, ne znam ni ja sam sta hocu... pre neko vece smuvam se sa devojkom, koja ima isto ime kao bivsa,isto godiste,a malo i lice... ipak nije moglo duze od dva dana da traje....

:? :? :-( :-(

jao podsečaš me na mog druga, nemoj tako, svima ponekad dođe da se objesimo da nas nema al to prođe za par dana kukanja i samopomilovaanja, ti lepo uzmi litru rakije...ona sve liječi. a to što se tiče ne devojke, promeni malo nijense bre:D
 
Nevernik u to:
Da li se osecate prazno?!

Kako resavate to? Sta radite?

Ovih dana osecam se bas prazno,nemam snege za nista, izgubio sam volju za zivotom za ljubavlju, bas sam bezveze... :? :-(
Poceo sam da lutam, trazim nesto, ne znam ni ja sam sta hocu... pre neko vece smuvam se sa devojkom, koja ima isto ime kao bivsa,isto godiste,a malo i lice... ipak nije moglo duze od dva dana da traje....

:? :? :-( :-(
Ma procice samo od sebe... mislim da svi imamo tu fazu kad se osecamo prazno zbog ovoga ili onoga... ja licno zbog nedostatka prijatelja... ali problem je resen upotrebom Interneta i foruma krstarice ;)
 
Bilo je dana kad sam mislila da sam toliko prazna, da ništa na svetu ne može da stiša tu prazninu u meni.
Tada sam se obično družila sa drugim ljudima, onima za koje osetim da bi mi prijali u tim momentima... pa sam pisala, slala poruke... pa se šetala po prirodi... pored sebe sam tad imala drugaricu koja mi je rekla da ćemo da obiđemo ceo grad, a ja da stanem da vrištim, plačem, smejem se, gde god zaželim... i zaista je tako bilo... pa dođem uveče kući, čini mi se da mi je lakše, a onda se probudim u zoru, šetam se kao luda... ili luda, svejedno... po sobama...
I tako je to bilo sve dok ja u sebi nisam skupila snage i volje da izađem iz začaranog kruga i da se pokrenem. Dođeš u tačku kada ti se sve smuči, kada ti ono urođeno ljudsko sebičnjaštvo ne da da se patiš više, ili se desi nešto lepo i opet se ispuniš...
Ja nisam za opciju da pustiš da ti vreme donese punoću.
Kreni joj sam u susret.
 
A jednom sam u tim trenucima praznine poželela da imam dete :).
Da mi priča svoje dečje priče, dečjim jezikom, da se nasmejem dečjim smehom...
I mama mi je tad sve upopastila. Rekla mi je da će sva deca da porastu i ja nisam prestala da plačem ceo dan. :)
Našla sam rešenje: priključila sam se deci iz ulice da se igramo školice... ali stvarno... :)
 

Back
Top