Veceras sam cuo da od ponedeljka nov operater
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Veceras sam cuo da od ponedeljka nov operater

Iskusan NICS (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    113

Podrazumevano Veceras sam cuo da od ponedeljka nov operater

Da li neko ima informaciju o tome. Na sekudn sam video da ce od ponedeljak biti predstavljen VIP, isto sto imaju u Hrvatskoj ako sam dobro cuo. Ne mogu nista da pronadjem na netu o tome
    http://thumbnails113.imagebam.com/47289/07764f472886413.jpg

Domaćin domacin_uzice (avatar)
    Učlanjen
    03.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    74

Podrazumevano Re: Veceras sam cuo da od ponedeljka nov operater

Od pocetka juna.... tako sam cuo na TV-u

Uzivaj, pozdrav !!!

Iskusan BG5 (avatar)
    Učlanjen
    18.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    115

Podrazumevano Re: Veceras sam cuo da od ponedeljka nov operater

Treći mobilni operater u Srbiji, koji će zvati “Vip” ( http://www.vipmobile.co.yu ), spreman je za početak rada. Promotivna kampanja počinje 8. juna dok će puštanje signala početi uskoro.

Aleksandar Šperl, predesednik Upravnog odbora kompanije “Vip mobile“, na konferenciji za niovinare održanoj danas (6. jun 2007. godine) u Beogradu, izjavio je da su “Vip” vlastite bazne stanice postavljene i spremne za prijem signala. Zajedno sa nacionalnim romingom jednog od postijećih operatera u Srbiji, Vip će imati potpunu pokrivanost u našoj zemlji.

- Najvažnije je da će naša ponuda na srpskom tržištu stimulisati konkurentnost. Kako su nam građani sugerisali da su im postojeće usluge skupe, odlučili smo da im ponudimo veoma povoljne cene razgovora. Naša israživanja pokazuju da 86% ispitanika pozdravalja dolazak novog operatera – rekao je Šperl.

On je rekao da će SIM kartice sa potivnim brojevima 060, 061, biti u prodaji već 11. juna 2007. godine u 16 “Vip” radnji širom zemlje i na dodatnih 2.500 prodajnih mesta.

“Vip” je najavio i ponudu “Ko rano rani , 1.000 dinara grabi” namenjenu za prvih 50.000 pripejd korisnika. Svi koji kupe SIM pakete u vrednosti od 100 dinara kredita dobiće dodatnih 1.000 dinara, a tako učestvuju i u nagradnoj igri u čijem je fondu 1.000 mobilnih telefona marke “Nokia” i “Samsung”.

Austrijska kompanija, prema rečima Šperla, najveći je “grinfild” investor u Srbiji u 2007. godini sa 320 mil EUR. Istovremeno , rekao je Šperl, “Vip” planira da uloži dodatnih 250 mil EUR.

Slične teme

1. Klub mrzitelja ponedeljka
    Autor McMillan u forumu Svaštara
    Odgovora: 879
    Poslednja poruka: 03.10.2011., 20:51
  2. A od ponedeljka
    Autor tab503 u forumu Škole
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 19.01.2008., 22:21
  3. Nesebar od ponedeljka!
    Autor swingeri u forumu Putovanja
    Odgovora: 1