Dinkic: nista od preregistracije automobila na CG table
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 37

Tema: Dinkic: nista od preregistracije automobila na CG table

Poznat Jerry Ropero (avatar)
    Učlanjen
    11.07.2006.
    Reputaciona moć
    0

Unhappy Dinkic: nista od preregistracije automobila na CG table

Beograd -- Ministar ekonomije Mlađan Dinkić je kategorički odbacio mogućnost preregistracije automobila sa crnogorskim tablicama u Srbiji.

Pitanje preregistracije je stvar ekonomije, kaže Dinkić
    On je naglasio da zakon mora da bude jednak za sve i dodao da "ne dolazi u obzir nikakva preregistracija crnogorskih tabilica".

Na pitanje da li postoji mogućnost da se u vladi postigne politički konsenzus oko tog pitanja, Dinkić je odgovorio da "nema politike kada je zakon u pitanju". Ministar je napomenuo da je pitanje preregistracije vozila sa crnogorskim tablicama stvar ekonomije, jer je zakonom predviđeno da se mogu voziti polovni automobili samo sa ekološkim motorima tipa EURO 3, sa smanjenom emisijom štetnih gasova.

Primećen član
    Učlanjen
    11.09.2006.
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano Re: Dinkic: nista od preregistracije automobila na CG table

Мора да није добио добар %

Veoma poznat filatelista, pa šta? (avatar)
    Učlanjen
    08.05.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    373

Dinkić ima promašaja, ali za ovo mu skidam kapu, a i boli me jer nemam "crnogorca"

Zainteresovan član Sarge (avatar)
    Učlanjen
    21.01.2007.
    Reputaciona moć
    0

Ali imas sebe.Ti si elitista,liberalni kapitalista,zabole te za drugog,vazno da je tebi dobro,takve likove koji su neke demokrate a u sustini fasisti ne podnosim.Zaista je razocaravajuce ali i interesanto da su likovi koji su za DS i LDP vecinom protiv preregistracije a ovamo su liberali,socijal-demokrate...
    Bice preregistracije,lopov tvrdi pazar,ako bude oko ovoga napravio cirkus a vec zbog njega mnogo naroda ispasta,ide se na sud u Strazbur pa ce se videti kada ce Srbija u tu Evropu a kada ne bude na vlasti zna se da ga ceka Bacvanska.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    09.04.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    41

Uzasno mu se divim i podrzavam. Bravo , da jednom ti koji bi i rodjenu majku presli i prevarili nalete na tvrd orah!
    E nemoze da neko cepa celu carinu ,a vi koji ste pljuvali po zajednici Crne Gore i Srbije a kupili automobile tamo da prodjete opet na mala vrata.
    To su oni isti koji su sakrivali zejtin u vreme sankcija i kupovali po 10 litara mleka zato sto se poznaju sa poslovodjom C marketa. E polako prolaze ti dani....

Iskusan SiIent Bob (avatar)
    Učlanjen
    26.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    100

Citat Original postavio filatelista, pa šta?
    Dinkić ima promašaja, ali za ovo mu skidam kapu, a i boli me jer nemam "crnogorca"

Iskusan Enfroz2891. (avatar)
    Učlanjen
    28.05.2006.
    Reputaciona moć
    0

Apsolutno se slazem sa Dinkicem ali nazalost mislim da od toga nema nishta..Velja ce izgurati preregistraciju.
    Ako su vam se toliko osladile CG table slobodno mozete i da se iselite u "ekoloshku"drzavu sa sve CG direktorima iz BG.(:

Učlanjen
    21.01.2007.
    Reputaciona moć
    0

Tvoju majku bih bas da predjem......i sestru ako je imas,tetku,ujnu,sve iz familije,obe.
    Ljudi koji su kupili kola u CG nisu krivi sto se drzava raspala,policija je u Srbiji dozvolila voznju,zaustavljala,kaznjavala za prekrsaje kao da su srpske table,tako da je to pola legalizacije.
    Ljudi traze da plate preregistraciju.

Učlanjen
    08.05.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    373

Citat Original postavio Sarge
    Ali imas sebe.Ti si elitista,liberalni kapitalista,zabole te za drugog,vazno da je tebi dobro,takve likove koji su neke demokrate a u sustini fasisti ne podnosim.Zaista je razocaravajuce ali i interesanto da su likovi koji su za DS i LDP vecinom protiv preregistracije a ovamo su liberali,socijal-demokrate...
    Bice preregistracije,lopov tvrdi pazar,ako bude oko ovoga napravio cirkus a vec zbog njega mnogo naroda ispasta,ide se na sud u Strazbur pa ce se videti kada ce Srbija u tu Evropu a kada ne bude na vlasti zna se da ga ceka Bacvanska.
    Ti si Srbin iz Crne Gore koji je izvisio zbog raspada državne zajednice ili ono verovatnije još jedan u nizu likova koji su hteli da preveslaju Srbiju i vozali se po Srbiji prvo sa registarskim tablama BM ili VU, pa onda prešli na PG ili KO i sad bi da preregistruju po 705 put.
    Može, ako imaš EURO 3 motor, pa plati sve dažbine kao da ga uvoziš iz Švabije
    Ako se ičega gadim, to su likovi koji su muzli i eskivirali u ovoj državi sve pozitivne propise, a sad nešto očekuju.

Učlanjen
    21.01.2007.
    Reputaciona moć
    0

Nisam Srbin iz Crne Gore,imao sam kao gradjanin SCG sva prava u CG osim izbornog,nisam vozio na VU ili BM,to su tvoji Vojvodjani radili.A ko je doneo zakon o euro 3?Znas li da moze zakon i da se promeni?

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

Ljudi koji su kupili kola u CG nisu krivi sto se drzava raspala,policija je u Srbiji dozvolila voznju,zaustavljala,kaznjavala za prekrsaje kao da su srpske table,tako da je to pola legalizacije.
    to nije nikakvo opravdanje.
    ajde da svi krenemo da pljackamo zlatare, radnje tehnicke robe, obijamo automobila zato sto se drzava raspala.

uostalom, svi smo imali isti izbor. ti koji su kupovali kola u cg su se pravili pametni dok smo mi budale kupovali kola po srbiji...

eto ti sad - ko se zadnji smeje, nasladje se smeje...
    Well, of course it's a rat! You have rats in Spain, don't you - or did Franco have them all shot?

Učlanjen
    21.01.2007.
    Reputaciona moć
    0

Nisam Srbin iz Crne Gore,imao sam kao gradjanin SCG sva prava u CG osim izbornog,nisam vozio na VU ili BM,to su tvoji Vojvodjani radili.A ko je doneo zakon o euro 3?Znas li da moze zakon i da se promeni?Pa i da jesam Srbin i CG,zabole te sto sam izvisio ili sto oficiri nemaju stanove,do prosle godine su sluzbovali u CG,sad drzava nema da im da stanove?Nisi ti nikakav demokrata,verovatno neko cankolizac,zna se ko je i kakve su mu pristalice.
    Poslednji put ažurirao/la Sarge : 06.06.2007. u 19:55

Iron Lord nije na forumu
    ne vadi prst iz uveta odkad je čuo da uvo više uživa
    Elita Iron Lord (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    0

Tvoju majku bih bas da predjem......i sestru ako je imas,tetku,ujnu,sve iz familije,obe.
    Ljudi traze da plate preregistraciju.

Ovo u vezi rodbine ne bih komentarisao.
    To vidi sa onim kome si namenio.

Ovo u vezi preregistracije tablica stranih kola takodje.
    Ako damo jednima onda će da traže i drugi - Albanci, Nemci, Ukrajinci...

Učlanjen
    21.01.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Obersturmfuehrer
    to nije nikakvo opravdanje.
    ajde da svi krenemo da pljackamo zlatare, radnje tehnicke robe, obijamo automobila zato sto se drzava raspala.

uostalom, svi smo imali isti izbor. ti koji su kupovali kola u cg su se pravili pametni dok smo mi budale kupovali kola po srbiji...

eto ti sad - ko se zadnji smeje, nasladje se smeje...
    Ko mu ovo shvati,svaka mu cast,kakve ima veze legalna voznja sa obijanjem zlatara?
    Znas li da policija ne oduzima kola na CG table?
    Jel ti bolidu citas da ljudi hoce da plate preregistraciju i cemu ovolika pakost?
    Ne vredi se raspravljati sa kvazi demokratama i ldp-ovcima koji gledaju samo svoj interes,bice preregistracije.

Učlanjen
    08.05.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    373

Nisam Srbin iz Crne Gore,imao sam kao gradjanin SCG sva prava u CG osim izbornog,nisam vozio na VU ili BM,to su tvoji Vojvodjani radili.A ko je doneo zakon o euro 3?Znas li da moze zakon i da se promeni?Pa i da jesam Srbin i CG,zabole te sto sam izvisio ili sto oficiri nemaju stanove,do prosle godine su sluzbovali u CG,sad drzava nema da im da stanove?Nisi ti nikakav demokrata,verovatno neko cankolizacko salasarsko djubre.
    A ti se živ pojede šta bi sa oficirima iz Crne Gore , mene boli **** šta ćeš ti i tebi slični sa "crnogorcima".
    a ja prosto obožavam likove koji su poreski i carinski sistem Srbije prehebali više puta, pa sad očekuju neka prava. Što neko reče, vozaj se sa njim po Crnoj Gori i nemoj nama ovde da kenjaš o pravima Srba iz Srbije u Crnoj Gori i obrnuto, jer ste samo vi to koristili kod uvoza polovnjaka i nigde više.

Učlanjen
    21.01.2007.
    Reputaciona moć
    0

Ne znam o cemu pricas,mene isto zabole racq za tebe i slicne,sada sam iz DS-a dobio info da Dinkic mora da prica to sto prica da bi prema svojim biracima ostao dosledan,preregistracija ce zapoceti do kraja juna,stav je vecine u vladi.

Aktivan član Torrente BG (avatar)
    Učlanjen
    21.05.2007.
    Reputaciona moć
    0

Bice preregistracije,lopov tvrdi pazar,
    Normalno.Ovim dize cenu kako bi vas sto vise odrao.Lopovska posla.

Učlanjen
    21.01.2007.
    Reputaciona moć
    0

Da,vidis,odrao,znaci mi smo kolateralna steta raspada SCG.
    I jos jedna informacija-sa obzirom da je policija dozvolila da se voze kola na CG table a vlasnik je gradjanin iz Srbije,jos dok je postojala SCG i ponasali se prema njima kao prema vlasnicima kola na BG,NI,NS table,ima i sad naredbu da ne sme da pravi nikakve probleme gradjaninu Srbije koji vozi auto na CG table.

Aktivan član Torrente BG (avatar)
    Učlanjen
    21.05.2007.
    Reputaciona moć
    0

Da,vidis,odrao,znaci mi smo kolateralna steta raspada SCG.
    I jos jedna informacija-sa obzirom da je policija dozvolila da se voze kola na CG table a vlasnik je gradjanin iz Srbije,jos dok je postojala SCG i ponasali se prema njima kao prema vlasnicima kola na BG,NI,NS table,ima i sad naredbu da ne sme da pravi nikakve probleme gradjaninu Srbije koji vozi auto na CG table.
    Pa to ti je kao ona prica tih tzv demokrata o tranziciji i zrtvama tranzicije. Ej zrtve tranzicije.A gde je zrtva tu je i zlocinac a zlocinac treba da odgovara i ode u zatvor pa sad mene zanima ko su zlocinci.

Buduća legenda *BILJA* (avatar)
    Učlanjen
    30.09.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    72
    Reputaciona moć
    1638

Citat Original postavio filatelista, pa šta?
    E, to je to. Sve sto mene ne tangira,meni ne smeta, sve sto se desava drugima ako se ne desi meni, nije me briga, je li?!

Učlanjen
    08.05.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    373

Citat Original postavio *BILJA*
    E, to je to. Sve sto mene ne tangira,meni ne smeta, sve sto se desava drugima ako se ne desi meni, nije me briga, je li?!
    Ja bih te iskreno zamolio da me poštediš svojih komentara

Primećen član bogibatina (avatar)
    Učlanjen
    10.02.2007.
    Reputaciona moć
    0

...sve te cg krseve na otpad...podgoricki naravno...

Početnik <prof.Grof> (avatar)
    Učlanjen
    03.06.2007.
    Reputaciona moć
    0

Ja mislim da od preregistarcije nema ništa..., a što?
    Evo ja ko Crnogorac vozim Sierru staru 20 godina, a imam državljanstvo CG, a na BG tablice. I boli me qurac, lepo mi je. Imam menjač, volan, rezervni točak. Kad joj naredim lijevo a ona lijevo, kad velim desno a ona desno. Ali boli me qurac kad odem u Međeđe a ono svi Crnogorci poitaju moji da je nekako premjestimo na planinu. A kad tamo vidju moju Sierru .........., eeeeeee!!

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ko mu ovo shvati,svaka mu cast,kakve ima veze legalna voznja sa obijanjem zlatara?
    Znas li da policija ne oduzima kola na CG table?
    Jel ti bolidu citas da ljudi hoce da plate preregistraciju i cemu ovolika pakost?
    Ne vredi se raspravljati sa kvazi demokratama i ldp-ovcima koji gledaju samo svoj interes,bice preregistracije.
    dechak, lepo uzmesh taj krsh shto imash pa ga odfulash na podgorichku pijacu i tamo mozh da dobijesh taman tolko da kupish povratnu kartu do bg vozom drugog razreda.... a mosh i da ga izvezesh u svapsku pa ponovo uvezesh i platish sve, ali mrka kapa... mora da je na interpolovoj listi. znachi vozi se josh malkice a onda sa njim u bunar.

Poznat svetolik trpkovic (avatar)
    Učlanjen
    25.08.2006.
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Шон
    dechak, lepo uzmesh taj krsh shto imash pa ga odfulash na podgorichku pijacu i tamo mozh da dobijesh taman tolko da kupish povratnu kartu do bg vozom drugog razreda.... ar.
    imace i za sendvic i niksicko od litar i po za put

Slične teme

1. Odgovora: 47
    Poslednja poruka: 16.04.2009., 18:47
  2. Nista ne radi a nista mu ne valja!!!
    Autor Banovani u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 26.03.2007., 08:40

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge