NEC AD-7173S vs. Pioneer DVR-112

zeljusa

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
302
Ja imam Pionir i zadovoljan sam.
A licno mislim da je NEC bolji.
Pionir koristi NEC-ove chipove za svoje uredjaje,pa prema tome mislim da to sve govori koji je uredjaj bolji.Jedno je sigurno da ce NEC prvo ugraditi najnoviju tehnologiju u svoje uredjaje pa tek onda dati drugima npr. PIONIRU.
 
Imao sam 7173 - nisam bio zadovoljan citanjem diskova-vratio,oni mi dali 7170 - i dalje nisam zadovoljan citanjem.Cak i budjavi Pioneer DVR-109 koja i nije bila neka serija je bolje radio od ovih.P.s.Opet kazem moguce da je to slucaj samo s ovim primercima koji su meni zapali :) Inace taj Pioneer DVR-112 sam instalirao kod sestre i radi za sada besprekorno.
 
ovaj nec ima kao (kako je na onom sajtu napisano) kao pokazivanje slike na disku.
sada sam malo proguglo na netu i citao o tom labelflash i lightscribe..
e sada pitanje, jel se moze i jel sigurno probat "narezat" sliku na obican dvd-r, koji nema kao tu labelflash i lightscribe "tehniku" na sebi...je li iko probao?
na onom sajtu pise da pioneer nema tu tehniku :)
 
Bila je ovde rasprava o slikanju po diskovima...Moze se slikati i po obicnim diskovima ali tamo gde cd ostane ne narezan...Cela fora je u tome sto kada narezes disk mozes da prepoznas dokle je narezan..E neko se setio da taj kontrast iskoristi za slikanje , onda su izasli i cd-ovi na kojima se to jos bolje vidi tj. labelflash i lightscribe....
 

Back
Top