EUROVISION 2008 wellcome to Belgrade

OSman

Početnik
Poruka
30
Čisto da odvojimo jedno prostorče unapred, ako neko poželi sledeće godine doći kod nas da se ima gde raspitati šta, kako, gde i sl.
ČESTITAM MARIJI!!!
:D
Za sada znamo da je u pitanju Beograd, Arena ... uskoro i datum ...
blago hotelijerima ...
Živeli svi koji vole dobru pesmu, dobru interpretaciju a ne cirkus na sceni!
 
Vidim da se neki i dalje podsmevaju Eurosongu i nasoj Mariji. Ona je pokazala sta je snaga licnosti i kako se predstavlja svoja zemlja. Da li je mozda bilo normalnije da se brukamo sa frustriranim umisljenim velicinama Granda kao sto je Mira Skoric, koja zaboravlja da se sa trilerom i losom pesmom ne ide u Evropu. Cesto je tesko prihvatiti snagu i mladost koja rusi takve mitove!
 
Ma-ri-ja ,Ma-ri-ja ,Ma-ri-ja !!!! Ne devojka stvarno ima fenomenalan glas, a i pesma je bila odlicna i primerena datom trenutku ali je sve jedno seljacka stoka plemenskih shvatanja ,cim je dosla u Srbiju u patriotskom zanosu se primitivno rasisticki osrala po Fincima("mnogo su ruzni i bledi " rece Marija :shock: ) koji su joj btw dali 12 poena na glasanju . :-? Mada ne treba ocekivati neki kvalitet od tog "natjecaja" :lol: kada jos davne 1984. najbolja pesma ikada nominovana sa ovih prostora"dado i sladjana -Princeza" nije postigla nikavu zapazenu ulogu ,a bolje od toga tesko da cemo napraviti sa sve Marijom S.
 

Back
Top