Telekomov bezicni internet ?????????

Zvao sam i 9813 da pitam za to ali i oni izgleda neznaju mada je jutros oko 7 h na prvom programu RTS-a bila mini demonstracija i kazu da sam prikljucak kosta oko 6.000 din itd itd mada nisam na brzaka uspeo sve da popamtim jer nisam ni znao da ce biti. Aj videcemo ovih dana. ako nesto saznas javi. Pozdrav !
 
*P*A*B*L*O*:
Pa kako kao mobilni ? Jel mislim mozda na Wi-Max ? Obichan Wi-Fi 2.4 GHz mora da ima optichku vidljivost izmedju tvoje antene i antene provajdera shto kod mobilnog telefona nije sluchaj....
Koliko sam ja video to je neki mali kockasti deo velicine mob telefona i komp se valjda ukljuci u to i onda sljaka net putem bezicne veze i nebitno dali sedis kuci ili si u kolima ili sl. Nemoj da me pitas nesto drugo jer nisam strucnjak. Laik sam za kompjutere samo kazem ono sta sam video !
 
jerotije:
Koliko sam ja video to je neki mali kockasti deo velicine mob telefona i komp se valjda ukljuci u to i onda sljaka net putem bezicne veze i nebitno dali sedis kuci ili si u kolima ili sl. Nemoj da me pitas nesto drugo jer nisam strucnjak. Laik sam za kompjutere samo kazem ono sta sam video !

Mozda si video reklamu za testiranje Wi-Max-a kojem nije potrebna opichka vidljivost radi i preko zidova i do 25 km od predajnika bez optichke vidljivosti....
 

Back
Top