Idioti (sa foruma) VS. Debili (sa foruma)

Nemoj tako Saki, neki fenseri slušaju rep... Takođe, neki fenseri slušaju rok! Takođe metal, no, ne onaj death, heavy metal, već ove metal balade... kapiraš šta mislim...

I pored toga - mislim da ni metal, ni rep, ni rok nisu fensi muzika!

Najviše mrzim kad nepismeni i neobrazovani ljudi otvaraju teme o nečemu o čemu ne umeju ni da beknu!

Zaebi me bre svega...
Rispekt za sve osim Grand gluposti i to je to!

99% posto foruma će se složiti sa mnom... Zašto onda otvarati ovakve "versus" teme?! What da fu.ck?!
 
jbg thruo 'gariiii' :lol:
ipak je ovo 4um ;) :shock: :shock: :shock: :shock:
a za ono fensi sam se zezala..jer se procenjuje po modi :shock: shto nema nikakve veze sa muzikom :?...i naravno svuda ima seljaka koji preteruju....
npr.neke metalke [:lol:]....bash preteruju..obuku se katastrofa i nashminkaju previshe itd
tako ima i fenserki koje preteraju sa minicjima i dekolteima..shvatash poJentu :lol:
jbg...fenseri jesu na loshem glasu..ali nisu svi plitki i loshi ljudi..i naravno ljudima ne treba suditi po garderobi..tako da NEMA FENSI MUZIKA :lol: eh bre...zbunih se..svashta bih rekla ali mozak umro xD
maaa....ne znam :| :lol:
 
thruo:
Nemoj tako Saki, neki fenseri slušaju rep... Takođe, neki fenseri slušaju rok! Takođe metal, no, ne onaj death, heavy metal, već ove metal balade... kapiraš šta mislim...

I pored toga - mislim da ni metal, ni rep, ni rok nisu fensi muzika!

Najviše mrzim kad nepismeni i neobrazovani ljudi otvaraju teme o nečemu o čemu ne umeju ni da beknu!

Zaebi me bre svega...
Rispekt za sve osim Grand gluposti i to je to!

99% posto foruma će se složiti sa mnom... Zašto onda otvarati ovakve "versus" teme?! What da fu.ck?!
Pa naravno da ce se 99% sloziti kad pola njih nije videlo pickhku!!!!
 
saki8050:
pa fensi muzika je valjda ono shto fenseri slushaju :mrgreen:....uh majku mu ala sam pametna :mrgreen:......eto kada volim da glumim ribu xD

roflmao3.gif
roflmao3.gif
roflmao3.gif

lolabove.gif
lolabove.gif
lolabove.gif


Inace,slazem se sa Thruom u svemu gore navedenom.......
 
thruo:
Šta mislite, koga ima više na forumu?! Idiota koji otvaraju teme "metal vs. blablabla" ili debila koji otvaraju teme "rep vs. metal vs. rock"?! Kojoj vi grupi pripadate?!

What da fu.ck?! Koliko će biti još ovakvih tema?!
Sta ces, sve je vise tih idiota i debila... Koji se q*** uopste poredimo, kao da je bitno ko sta slusa i kako se oblaci!!!
Ima "fensera" koji su potpuno normalni i koji razmisljaju na normalan nacin... O5, ima i "metalaca" ili "rockera" ili ne znam ni ja kakvih koji su potpune dileje...
E sad, to sto smo mi razliciti, znaci i da imamo razlicito misljenje o svemu, pa i o muzici... Kao i razlicite ukuse... I niko ne moze da ospori da onaj ko slusa na primer pop muziku (tu ne racunam one ku*ve sto dahcu u mikrofon ko da svrsavaju, nego onu pravu pop muziku)... Jedino sa cime se verovatno vecina ovde slaze je da oni koji slusaju narodnjake definitivno nemaju ukus... Mada, neki se rode bez ukusa i nema ko da im kaze sta je OK, a sta nije, ali takav je zivot...
 
Ljudi, jel ste provalili da sve teme tipa "ko je bolji...", gde naravno ne racunam ovu, postavljaju likovi koji su "zakleti metalci", a verovatno idu ulicom i pevaju o nekim gacama, brushalterima i ostalim gov.nima.... Jedino je prvu anketu sa pitanjem "rep ili metal?" postavio Limunovo drvo, a sve posle dileja do dileje...
 

Back
Top