HOCU PISSING

Ja nisam ni za analni sex ni za pissing.

A i pissing ce, po meni ,uskoro postati opste prihvacen i pozeljan , samo dok se nasi zadrti macho-balkanci malo naloze na to....Kad jedan macho-ovan kaze da je pissing naj , i ostalo stado ovaca ce ga slediti u stopu , svidjalo im se ili ne ;)
 
Zefirra:
Ja nisam ni za analni sex ni za pissing.

A i pissing ce, po meni ,uskoro postati opste prihvacen i pozeljan , samo dok se nasi zadrti macho-balkanci malo naloze na to....Kad jedan macho-ovan kaze da je pissing naj , i ostalo stado ovaca ce ga slediti u stopu , svidjalo im se ili ne ;)

Mislim da niti ce postati opste prihvacen, niti pozeljan.
Po svojoj prirodi on nije nesto sto vecina ljudi moze da prihvati kao normalno ili nesto u cemu ce uzivati.
 
cudne i meni nerazumljive aktivnosti u sexu.....

Piss i sex nemaju veze .. da pishkim po njemu mogu i dok se tushiramo .. (ili da on pishki po meni, i to volim, shto odbacuje konstataciju nekoga ko malopre pomenu moc) a ne moram uopshte da imam seks sa tom osobom sa kojom se tushiram .. nego cemo da izadjemo iz kade, da se mazimo, gledamo film, prichamo .. shta god .. pa kasnije i kreshemo, ili spavamo. Isto tako je moguce i da se kresnemo u kadi .. posle pissinga .. niti jedno iskljuchuje drugo, niti ukljuchuje.

A i pissing ce, po meni ,uskoro postati opste prihvacen i pozeljan , samo dok se nasi zadrti macho-balkanci malo naloze na to

Ja vec mogu da kazem da ih ima dovoljno :)
 
nemlada_i_neukusna:
Hm. Ja volim pissing i radim chesto. Uopshte mi nije problem da nadjem mushkarca koji voli da pishkimo jedno po drugom, ili da mu pishkim po ruci koju podmetne dok sedim na sholji, ili da mu pishkim po faci. Medjutim, nekako mi je interesantnije kada on to ne zeli toliko :)

Potpuno te razumem,ima to car kada mu nameces neku svoju moc.Potpuno te razumem i to je strava osecaj.No meni ni namerno ni slucajno da se desi taj piss
 
Enfroz2891.:
Ja sam chitao davno u novinama da je neki Indijski doktor doshao do zakljuchka da je ispijanje sopstvene mokrace dobro po zdravlje!
Mozda Veseilna to u medicinske svrhe...


E nesto pametno i ti da kazes!Buditi to rade i zdravo je...Medjutim ja nisam buda,ja sam samo balkanac [ali napredniji :-D ]
 
Pipi Langstrumpf:
Moram priznati da ja to ne razumem....na koji nacin to uopste uzbudjuje? A (prirodna) gadljivost?


ako si mene pitao ne umem bas pravi odgovor da ti dam.ali recimo da to proizilazi iz mog velikog zadovoljstva prilikom lizanja vagine,samim tim zelim da popijem iz nje sve sto se popiti moze,pocevsi od sokica do pissinga.Ujedno bih tada osetio da sam se toj osobi skroz predao i uradio nesto jako perverzno....
 
nemlada_i_neukusna:
Ok, ne moze da se izjednachi .. ali i jedno i drugo ukljuchuje izbacivanje nekakvih telesnih technosti. Ako bi krenuli da istrazujemo pravac prirodnog gde bi to zavrshilo? Da li bi pod lupu doshlo i ka-ranje u guzu (kome li je to palo na um?) ili svrsh u usta (ma ko li se samo toga setio?) .. shta ce sperma u ustima, kome to treba i zashto kad sperma nije hrana ... shta ce **** u guzi kad se kroz taj otvor ne prave bebe i sl.

Pissing i seks nemaju veze, a mogu da imaju, u mom sluchaju je potpuno odvojeno. Niti to radim svaki dan, niti imam potrebu da to radim svaki put kad sam sa momkom, niti se uzbudim od toga, ali mi je zaista trulo da o ovome pishem elaborat medju ljudima koji nece to mirno da saslushaju i prihvate takvim, prosto kao neku razlichitost, vec ce da grakcu k`o svrake 'ua, bolesnici' ... samo josh da kazem da moja zelja za time nema veze sa por.no stranicama na netu, vec je takoreci iz detinjstva ... no, zbog onih ljudi koji ne vide dalje od svog nosa necu vishe nishta da kazem.


Ja neznam sto se uopste uzbudjujes.Pusti ih kada te ne razumeju.Meni je drago da postoje i oni koji razumeju. ;-)
 
nemlada_i_neukusna:
I ja se pitam kako neko moze da uziva kad ga zapljusnu spermom .. pa cutim .. shta me briga .. neka svako uziva u chemu hoce.
'aj me naučiš da izvedem taj fazon, pa kad prođem ulicom, da čujem tihe komentare, pune divljenja : " ... 'eeeeeebo te, to je taj što ZAPLJUSKUJE !!! ", el važi ??? :-D
 
nemlada_i_neukusna:
samo josh da kazem da moja zelja za time nema veze sa por.no stranicama na netu, vec je takoreci iz detinjstva ... no, zbog onih ljudi koji ne vide dalje od svog nosa necu vishe nishta da kazem.


Eto sta se desava kad u detinjstvu piskite u pesku sa svojim drugarima! :lol: :lol:
 
lyon69:
neka svako radi ono sto mu odgovara
Tja, tako sam i ja počela da razmišljam...
Tj. ništa me više ne iznenađuje, jedino što apsolutno ne mogu da prihvatim je pedofilija.
2012.gif

Ostalo... Ako je nekom tako dobro i to nešto mu odgovara (a nema veze sa mnom) - super...
2027.gif
 
Ja neznam sto se uopste uzbudjujes.Pusti ih kada te ne razumeju.Meni je drago da postoje i oni koji razumeju.

Ih, bre, vishe me uzbudjuje ko je pobednik turnira u rvanju grcko-rimskim stilom, nego ovo :) Nashlo se par likova da mrsomude, uvek bilo i bice. Pa je l` mislish da ce onaj ko upraznjava piss da lane ovde neshto? Posebno ako je forumash od ugleda :) Ma jok, bre, cutu, pushu, prolaznike gledu .. kao i na temi o perverzijama :) Ali zato ce da se raspuste na temi o analnom seksu ... jes` vala, kad gura **** u govna to je za (po)hvalu .. kakvi licemeri ... :)
 

Back
Top