Kako da skinem klipove sa YouTube?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zasto vise ne mogu da skidam snimke sa YouTube i Google video? Skinuo sam novi Vdownloader ali nista kao i sa YouTube grabber - om. U svakom pokusaju sam obavesten da konekcija sa serverom ne postoji dok sam sa starim Vdownloader - om ekspresno dobijao poruku da je download izvrsen na toj i toj lokaciji na kojoj kasnijom proverom utvrdim da ne postoji nista vezano za snimak. Takodje sa Google videom imam problem - skinem fajl snimka ali plejer nece da skine kompletan snimak sa sajta. U cemu je problem?
 
Najprostije...
sačekajte da očita ceo klip, idite u temporarz internet files i nadjite FLV fajl ili najveći nn fajl
iskopirajte ga na desktop recimo, ako nema flv ekstenyiju rdodajte je i preko Internet Video Convertera ga prepacite u mpef, avi, 3gp ili šta već hoćete
toliko :)
 
VDownloader mi odlicno zavrsava posao.Cak je i klip koji je moj ortak okacio na youtube imao 20 mb a kada ga je skinuo sa VDownloader-om imao 4 mb... Lood'lo.... E al me u zadnje vreme nesto zeza i prijavljuje kao da link ne postoji.. Upravo skidam novu verziju pa ce, nadam se, da radi i dalje....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top