Start up koci

manijebitno

Zainteresovan član
Poruka
142
Nisam nasao vec slicnu temu na forumu,pa sam odlucio da postavim pitanje.Ovako,do skoro mi je sve normalno radilo(imam win xp),nisam imao nikakvih poteskoca,dok nisam instalirao par programa koje sam dobio.Ti programi su Internet download menager,your uninstaller 2006 i k-lite codec pack(ne znam koaj verzija).E od tada sam primetio cudan problem,kada mi se dize sistem pojave se ikonice,taskbar,sve noralno,ali kad ocu po zavrsteku dizanja da udjem u bilo koji program osim firefox-a,nema sanse,samo se pojavi pescani sat pored strelice,nestane,i ko da se nista nije desilo.Tek posle dva do tri minuta udje u sve programe koje sam pokusao da otvorim,tacnim redom.Da li neko zna sta bi to moglo da bude,i zbog cega se desava?
Unapred hvala
 
Ako se nešto od inst. programa startuje sa windowsom, isključi ( počneš od IDM ). Ako ne pomogne, deinstaliraj ( takođe kreni od IDM-a ). Ako ne pomogne, skeniraj nekim AV i nekim anti spyware programom.
Pa nam onda javi jel' proradilo...
 
Skenirao sam racunar sa NOD-om,i Spybot-S&D-em,i nisat nisu nasli(spybot je nasao neka dva tracking cookie-a,ali nista bitno),izbrisao sam YU2006 pa cu sad probati da restartujem kom i vidim rezultate....Pa cu vam javiti.
 
Evo,posle malo duzeg istrazivanja otkrio sam da je u pitanju bio.........Zone Alarm.Nisam mogao da verujem,sve je dobro radilo do skoro,i odjednom je on poceo da pravi probleme.Sad sam ga izbrisao i instalirao sam Agnitum Outpost Pro 4.0.1007.7323 (591).,pa cu da vidim kakav je.Vase misljenje,koji mi firewall preporucujete osim zone?I hvala za savete...
 

Back
Top