Online ostale igre

imas da skines odlican poker nije online ali....poker superstars 2 ja sam je presao i extra je....ja sam preko jednog sajta za kladjenje skinuo program koji se zove CD Poker i tu imas deo gde mozes dzabe da igras,uzmes poene i igras...ali ti treba adsl naravno

probaj na gugul da ukucas cd poker mislim da ce ti izaci taj program pa mozes da ga skines,registrujes se nadji tamo besplatne partije i udri :)
 
www.kraljevine.com
Ovo je vrlo zanimljiva RP igra u kojoj pocinjes kao seljak jedne srednjovijekovne drzave.
Kad se malo razvijes mozes da postanes clan vlade te drzave(knez, ministar trgovine, gradonacelnik...), ili neki visoki funkcioner(ambasador, portparol, sudija...)
Ja ovo igram dve mjeseca i trenutno sam prvi nivo i ambasador sam Kraljevine Srbije u Kraljevini Madjarskoj XD
 
Ljudi skinuo sam igricu American Army 2.8.3 sve radi dobro samo onaj program PunkBuster neradi.On je potreban da bi se igrica mogla igrati na nekim boljim serverima. Zna li gdje bih mogao skinuti neki sto ce 100% da radi bilo koja verzija !!! Imali ko ovu igricu Da mi objasni problem ako i kod njega nemoze punkbuster. Ako neko zna stavicu sliku problema.
 
Ljudi skinuo sam igricu American Army 2.8.3 sve radi dobro samo onaj program PunkBuster neradi.On je potreban da bi se igrica mogla igrati na nekim boljim serverima. Zna li gdje bih mogao skinuti neki sto ce 100% da radi bilo koja verzija !!! Imali ko ovu igricu Da mi objasni problem ako i kod njega nemoze punkbuster. Ako neko zna stavicu sliku problema.

http://www.evenbalance.com/
Cini mi se da ima i za AA da se skine.

Neće da radi zbog: firewall ga blokira? Nije ni instaliran? Jesi li skinuo original sa AA servera?
 
Poslednja izmena:

Back
Top