Водитељке

Најлепша водитељка је

  • Оливера Ковачевић ''Око''

  • Наташа Миљковић ''Кључ''

  • Симонида Казић ''Судар''

  • Бранка Невестић ''Пирамида''

  • Оливера Јовићевић ''Упитник''

  • Оља Бећковић ''Утисак недеље''

  • Бранкица Станковић ''Инсајдер''

  • Мирјана Хрга, са хрватске Нове ТВ


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Nevestićka ima ružne noge, a pošto sam ja ekstremno slab na plavuše, Miljkovićka dobija moj glas... za ostale nemam pojma ni ko su... osim Bećkovićke ni Kovačevićke koje su ružne za medalju... God dammit trebao bi da počnem gledati TV...
 
Iz Nevisticeve, koliko god ja licno i ne volim taj tip zena, seksepil vrca na sve strane... :lol:

Uopste me ne iznenadjuje, sto vecina muskih u njenom drustvu, dobija iznenadne vrtoglavice...mis'im, krv im se slije... :lol:
 
jao bre Slobodane pa gde Mirjanu Hrgu ubaci :confused: :lol:

katastrofa

ta žena dok izgovara riječ Srbija Srbin ili ostale od toga izvedenice...izgovara sa vidljivom dozom zgražanja... meni se gadi kako neće onda vama
a onaj njen Epicentar je farsa desetljeća

ofucana hadezeovka
 
hektorius:
Ne znam da li vodi politicke emisije, ali meni je br.1, bez konkurencije, Mirna Berend, bomba.

bomba?
ahahaahaa
šta još neću ovdje da pročitam???

tv8b.jpg
 
Novinarka TV Pink Olivera Kovačević pojaviće se gola u srpskom izdanju najtiražnijeg časopisa za muškarce

Voditeljka "Klopke" na
duplerici "Plejboja"


Umesto očekivanih glumica, manekenki ili pevačica "Plejboj" je odlučio da se na naslovnoj strani pojavi, kako rekoše, novinarska zvezda poznata po provokativnim političkim emisijama

olivera1.jpg


------------
ja glasam za ovu ribu :D
simpatična mi je još od kad je bila na BK telki u onoj $ugavoj emisiji Klopka
 
tokyo:
Novinarka TV Pink Olivera Kovačević pojaviće se gola u srpskom izdanju najtiražnijeg časopisa za muškarce
Voditeljka "Klopke" na
duplerici "Plejboja"
Umesto očekivanih glumica, manekenki ili pevačica "Plejboj" je odlučio da se na naslovnoj strani pojavi, kako rekoše, novinarska zvezda poznata po provokativnim političkim emisijama

olivera1.jpg


------------
ja glasam za ovu ribu :D
simpatična mi je još od kad je bila na BK telki u onoj $ugavoj emisiji Klopka
Previsoka&prevelik nos. A telo joj je "daska" oblika...
 
hektorius:
Bez da se uvredis, ali ti ili si gay, ili slep, a ako nisi ni jedno ni drugo, ***** ti se u ukus. ;-)

Pa zar nije bomba?

tako ja mogu reći za tebe..

ti ili si penzioner...ili si pripadnik romske populacije ...ili si bla bla :roll:

žena mi je antipatična....a da ne govorim o njenim "umnim" dosezima :shock:
 
tokyo:
tako ja mogu reći za tebe..

ti ili si penzioner...ili si pripadnik romske populacije ...ili si bla bla :roll:

žena mi je antipatična....a da ne govorim o njenim "umnim" dosezima :shock:

Nista, da vidimo sta ce ostali da kazu, ciji je ukus bolji, a?

Boga mi jako lose utice ta Slovenija na vas Zagorce i Prigorce :lol:

P.S. KOga zanimaju njeni umni dosezi? :shock:
 

Back
Top