Zene i pamet - mushki ugao gledanja

  • Začetnik teme Butterflies And Hurricane
  • Datum pokretanja
B

Butterflies And Hurricane

Gost
Eto dragi mushkarci ja reshih da vam postavim jedno pitanje. Vrlo direktno i bez okolishanja.

Da li smatrate da su vasha devojka (zena) i zene u vashoj okolini pametne. Tj. izvinjavam da preciziram pametnije od vas?

Da li smatrate da ste u svom zivotu upoznali zenu koja je pametnija od vas?

Uz odredjeno obrazlozenje naravno...


Ps. Zene molim vas tishina. :lol:
Vrlo me zanimaju ISKLJUCIVO MUSHKI ODGOVORI na ovu temu...
 
Hmmmmmmmmmmmmmmmmm,.....
...
Pa ovako...missim ja volem da je zena shto pametnija,ali ruku na srce vecina ljudi oba pola su onako...leba&igara,ne bashg preterana inteligencija ili bar ne pokazuju znake zivota po tom pitanju,ja bi pre reko da,poznajem koje su u nekim stvarima bolje od mene,znaju vishe ali neku generalnu procenu...shta znam sigurno ima dosta koje znam za koje se moze reci da jesu,ali ne neshto extremno..ali voleo bi takve da upoznam.:)
 
E bre pa zayebano je ..kako ja da znam da li je neko pametniji od mene?:lol:
Nikad o tome nisam razmishljao neshto posebno..missim neshto tipa zena-ziva enciklopedija doktor nauka iz 3 predmeta,zna shes jezika i te fore..takvu ne znam pa da sa sigurnoshcu mogu da kazem da je zilion godina ispred mene intelektualno....
 
Pa meni se cini da pravo 'sameravanje' ne postoji jer je ugao posmatranja, pristup drugaciji. Licno isustvo ne zavisi od pola vec jedinke.

Cini mi se da zene imaju prizemniji pristup, a mi smo cesce 'u oblacima'. Nije da obe strane ne mogu na drugi nacin da posmatraju, ali im ne ide prirodno. Zene sve shvataju vise licno (ovo nije lose), kao sto rekoh razaliciti ugao posmatranja.

Da, sreo sam zene kojima moram da skinem kapu.
 
Enfroz2891.:
Pa shta si se zachudila bre,to te pitam?:lol:
I meni je tvoje pitanje chudno,..nikad o tome nisam razmishljao...

Pa zar ne vidish da necu da ti kazem da ne bi kojim sluchajem izazvala neku zensku revoluciju. Shapnucu ti preko pp-a, kad se konsultujem sa Borg. Nego gde je Cili?

Menjam pravilo! Od sada pa na dalje zene mogu samo da cetuju na ovoj temi, a vi mushkarci pishite dok vas mi zabavljamo... :lol:
 

Back
Top