UPOMOC!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Maja...

Početnik
Poruka
4
Treba mi hitno diplomski rad na bilo koju temu iz Psihologije deteta, samo da je vezano za dete, ili za taj period deteta od rodjenja, pa do polaska u skolu. Znaci bilo sta! Imam neke teme (Strahovi kod dece, Decji crtez, Decje igre, Polozaj deteta u porodici, Decja prava), ali ako neko ima nesto drugo, prihvatam. Studiram visu vaspitacku i vec moram da predam rad, a ja ni temu nisam prijavila. Unapred hvala.
 
Pa dobro čoveče, ako ne možeš ili nećeš da joj pomogneš ne vidim čemu ovo ... iščuđavanje u stilu "Ja znam, a ti ne znaš ni da govoriš". Znaš odlično na šta je mislila.
Da si barem pokušao da odgovoriš na njeno pitanje, pa da kažem da ti je "replika" na mestu,a ovako ... :roll:
 
Maja...:
Treba mi hitno diplomski rad na bilo koju temu iz Psihologije deteta, samo da je vezano za dete, ili za taj period deteta od rodjenja, pa do polaska u skolu. Znaci bilo sta! Imam neke teme (Strahovi kod dece, Decji crtez, Decje igre, Polozaj deteta u porodici, Decja prava), ali ako neko ima nesto drugo, prihvatam. Studiram visu vaspitacku i vec moram da predam rad, a ja ni temu nisam prijavila. Unapred hvala.
Iskreno Majo, meni u stvari nije jasno šta ti očekuješ od foruma?
Treba ti diplomski? Šta to znači?

Iskreno ti savetujem da najpre odeš u biblioteku, da pogledaš šta sve postoji od literature na tu temu, a da zatim, u skladu sa svojim interesovanjima nešto izabereš.
Pisanje diplomskog rada ipak zahteva malo više truda od traženja saveta na forumu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top