Avionska karta za USA (New York)

tiberije

Zainteresovan član
Poruka
340
Kao sto sam vec napisao u temi Amerika lili ne..., ja i zena smo dobili zelene karte i do 22.Oktobra moramo da udjemo u USA, e sad imam vise pitanja, pa ko zna molio bih da mi odgovori.(Let do New Yorka)

- Nesto sam se raspitivao i trenutno je najeftinija ponuda Lufthanse od 520Eur po osobi za kartu u jednom pravcu, zna li neko koliko se krecu vansezonski popusti i koja bi bila cena karte za let u oktobru (dakle u jednom pravcu)
- Koliko unapred treba da se rezervise karta, mi bismo verovatno leteli negde od 5-10.oktobra.
- Da li je povoljnije kupiti kartu preko na salterima Jata ili pak preko neke agencije koja se bavi prodajom karata, i koja je razlika u ceni izmedju te dve opcije.

Zahvalan unapred

Tiberije
 
Ja sam uvek uzimala preko agencija, mnogo je povoljnije nego na salteru. Preporucujem Air Corridor na Novom Beogradu ili Gea Tours u Kneza Milosa.
Mislim da ti je oktobar van sezone, kartu mozes rezervisati kad hoces, ali postoje neke zackoljice sa kupovinom ovih povoljnijih karata (znaci nema izmena niti vracanja novca) tako da je kupi kad budes bio 100% siguran (mislim da je neki krajnji rok 7 ili 10 dana pred put).
E, da ako ides lufthansom trazi da ti upisu milje (Miles & more program) ja jos malo pa cu da skupim za besplatnu kartu :)
Pozdrav!
 

Back
Top