Saša Ćurčić
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 100

Tema: Saša Ćurčić

Aktivan član
    Učlanjen
    13.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano Saša Ćurčić

Saša Ćurčić pobednik VIP velikog brata pokazao je u kući da je pravi Partizanovac kada je poželeo da se Grobari vrate na jug i da se stanjeu klubu popravi.Emoušn će u organizaciji sa Partizanom organizovati oproštajni meč koji ovaj igrač nije imao.Meč će verovatno zaseniti i Mihnu utakmicu po neikm najavama.Šta mislite o tome?

Ističe se Kr$t@ (avatar)
    Učlanjen
    01.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano Re: Saša Čurčić - oproštajni meč

Mihu nista ne moze da zaseni

Ističe se Sherlock (avatar)
    Učlanjen
    05.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    66

Ako moze onaj seljak Mihjalovic moze i Sale. Naravno da ce da zaseni tu tekmu. A Curcic je zasluzio to.

Veoma poznat Corto Malteze (avatar)
    Učlanjen
    12.07.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    175

svaka cast saletu, ali misim mihajlovic je jedan...

Primećen član milanfan (avatar)
    Učlanjen
    29.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    50

bas lepo od njih sto su se toga setili :-D

Poznat tommy gun (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    135

jao sto sam glup,nisam video ovu temu,pa otvorio onu!
    A mislim stvarno je dobro da su to uradili!Mislim covek je bio u Kosmos-u!Tu idu samo vrhovi vrha!A kada i gde ce biti tekma!
    Pare, suze, smeh, alkohol i droga

Poznat FLUID (avatar)
    Učlanjen
    20.09.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    124

Ja ne bih gledao Sinišinu oproštajnu utakmicu utakmicu kao konkurenciju Đanijevoj oproštajnoj utakmici. Svako ko je iole vredeo treba da ima oproštajnu utakmicu da daju malo pozitivnog impulsa našem zamrlom fudbalu.
    A svakako da će biti hepening, jer Emoušn se ne zeza, a Partizan zna da organizuje velike mečeve. Tako da nam preostaje samo da sačekamo i vidimo ponovo Đanija na delu.

Elita
    Učlanjen
    28.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    280

Curcic vec neko vreme i ne igra fudbal. Od cega ima da se oprasta?

Elita MadonnaGirl (avatar)
    Učlanjen
    03.04.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    279

Ako,ako...Zasluzio je.Ko li ce sve da igra na toj utakmici???

Aktivan član Tokan (avatar)
    Učlanjen
    27.01.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Citat Original postavio MadonnaGirl
    Ako,ako...Zasluzio je.Ko li ce sve da igra na toj utakmici???
    Tо је главно питање, не спорим ја Ћурчићеве квалитете, али он неће бити ни близу тога да доведе имена која су дошла код Синише. Уопште је глупо поредити та два играча. Саша свакако јесте заслужио да се опрости како треба, иако не игра фудбал већ 7-8 година. Надам се да ће га ова медијска пажња коначно мало отрезнити, и довести у нормалу.

Ističe se Kr$t@ (avatar)
    Učlanjen
    01.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    63

Kad sam krenuo da pratim fudbal, sredinom 90ih...ja nisam cuo za curcica dok ga nisam video u tom velikom bratu i kad su svi krenuli da pricaju o njemu.
    Mozda on i jeste neki fudbaler, ali ...pff...ne mozes porediti Mihajlovica koji je as, legenda, i kome ne trebaju veliki bratovi da bi se proslavio.
    Tako da...moze sale slobodno da dovede macu i one njegove iz velikog brate, ali da nije bilo velikog brata ne bi niko sad o njemu pricao. Nego je decko malo dobio medijsku paznju.
    Mislim da ce se mnogi sloziti.

Ističe se Sherlock (avatar)
    Učlanjen
    05.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    66

Ako nisi cuo za Curcica pre velikog brata, sasvim mi je jasno koliki si poznavalac fudbala.

Poznat FLUID (avatar)
    Učlanjen
    20.09.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    124

@Kr$t@
    Svaki pravi Grobar pamti Ćurčića, samo što nije imalo nešto potrebe da se priča o njemu jer nije ni igrao. Tako da ova tvoja opaska sa Velikim bartom je bezveze. Jeste da je sad medijski zastupljen zahvaljujući Velikom bratu, ali to mu nije nimalo podiglo ili spustilo rejting njegovih fudbalskih kvaliteta koje je posedovao.

Učlanjen
    19.07.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    135

on je bre slava!Mislim krsto nemoj da nista pricas!

Elita v.v.ilic (avatar)
    Učlanjen
    28.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Sherlock
    Ako nisi cuo za Curcica pre velikog brata, sasvim mi je jasno koliki si poznavalac fudbala.
    U yebote, on je bio veeliko mudo! Igrao za Partizan!?!?!?!? Mos misliti!!!! Za Sinisu je cuo svako. Poznavalac i nepoznavalac fudbala. A za Curcica bogami ni ja nisam cuo! :shock:

Ističe se Kr$t@ (avatar)
    Učlanjen
    01.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    63

U ******...pa sta ako lik igra za patlidzan, ja ni dan danas ne znam pola partizana samo zato sto me ni ne zanima....
    A oprostajne tekme se prave samo za VELIKANE svetskoga fudbala. Mi smo imali sinisu, finci imaju litmanena, bugari imaju stoickova, englezi charltona.
    Cak ni ryan giggs nece da pravi oprostajnu utakmicu, nego ce da igra zadnju tekmu u dresu mancestera tokom najobicnije sezone.
    A mi seljaci, uvatili se ko ludi za tog saleta i sad zbog nekog americkog umobolnog reality showa i odjednom...nemam reci ljudi.
    Pa velikog brata ne gleda ni moja baba koja gleda i leteci start, i menjam zenu-biram cerku( kako vec ) , i 48 sati svadba....ali necemo mi toliko o velikom bratu, ima tema i za to.
    Ocu samo da kazem da se oprostajna tekma pravi za fudbalere koji su slavu postigli svojom igrom, trudom i zalaganjem. Odnosno, oprostajni mec treba da se ZASLUZI
    a sta je on uradio? jel promenio premijer ligu? jel postigao het trik iz slobodnih udaraca? jel osvojio svetsko prvenstvo ili predvodio svoju zemlju?

Mislim, ne mesajmo TV, serije i reality show-ove sa fudbalom. Ova tema bi pre trebala da ide na forum o velikom bratu...
    Poslednji put ažurirao/la Kr$t@ : 04.06.2007. u 23:10

Elita v.v.ilic (avatar)
    Učlanjen
    28.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Kr$t@
    U ******...pa sta ako lik igra za patlidzan, ja ni dan danas ne znam pola partizana samo zato sto me ni ne zanima....
    A oprostajne tekme se prave samo za VELIKANE svetskoga fudbala. Mi smo imali sinisu, finci imaju litmanena, bugari imaju stoickova, englezi charltona.
    Cak ni ryan giggs nece da pravi oprostajnu utakmicu, nego ce da igra zadnju tekmu u dresu mancestera tokom najobicnije sezone.
    A mi seljaci, uvatili se ko ludi za tog saleta i sad zbog nekog americkog umobolnog reality showa i odjednom...nemam reci ljudi.
    Pa velikog brata ne gleda ni moja baba koja gleda i leteci start, i menjam zenu-biram cerku( kako vec ) , i 48 sati svadba....ali necemo mi toliko o velikom bratu, ima tema i za to.
    Ocu samo da kazem da se oprostajna tekma pravi za fudbalere koji su slavu postigli svojom igrom, trudom i zalaganjem. Odnosno, oprostajni mec treba da se ZASLUZI
    a sta je on uradio? jel promenio premijer ligu? jel postigao het trik iz slobodnih udaraca? jel osvojio svetsko prvenstvo ili predvodio svoju zemlju?

Mislim, ne mesajmo TV, serije i reality show-ove sa fudbalom. Ova tema bi pre trebala da ide na forum o velikom bratu...
    Izvini molim te, nisam znao da igra za taj tim!
    Poslednji put ažurirao/la v.v.ilic : 05.06.2007. u 00:55

Poznat FLUID (avatar)
    Učlanjen
    20.09.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    124

Gospodine opet brkaš pojmove, Ćurčićeva oproštajna utakmica se pravi jer je pokazao koliko voli Partizan i to su prepoznali ljudi u Partizanu (i u Emoušnu) pa hoće da mu se zahvale i pruže mu podršku za dalji rad koji planira a koji je vezan za fudbal (fudbalska škola). Kada je Đani postizao golove po Engleskoj mnogi od ovdašnjih fudbalera nisu Engesku videli ni na razglednici. Dovoljno govori da je pola engleske premijer lige htelo da u to vreme dovede Ćurčića. Ali on je sam kriv za to što nije nastavio karijeru svojom neodgovornošću i laganim načinom života. Onda je otišao u Ameriku za igra za dobru lovu.
    A to što ti ne pratiš fudbal u dovoljnoj meri i ne znaš ko je u kom klubu igrao ne daje ti za pravao da dolaziš ovde i da omalovažavaš nekog samo zbog toga što ti NISI ČUO za njega. A ti si kao neko merilo i neki faktor prema kome treba da se rukovode poznavaoci ili nepoznavaoci fudbala na ovim prostorima?! Mnogo umišljaš...

Ističe se Kr$t@ (avatar)
    Učlanjen
    01.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    63

Dobro brate, idi gledaj velikog brata...
    Arguing on the internet is like running on special olympics
    even if you win, you're still retarded

Veoma poznat Corto Malteze (avatar)
    Učlanjen
    12.07.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    175

rock block, bio je sale dobar dok je igrao i u patlidzanu i posle u aston vili i kosmosu i gde sve nije bio, ali pomamila ga velika lova, pa sa rodmanom denisom pravio zurke okolo po svetu...maradoninim stopama covek kreno' al nije puno presao neka mu oprostajna utakmica, mozda se bude igrao stoni fudbal a za ovo okolo naokolo VB VIP jedini je zasluzio tu lovu, brawwo saleee

Učlanjen
    19.07.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    135

A niko nije cuo da je on igrao u klubu Cosmos,zasto je igrao tamo?Nece tamo otici Kezman ili Zigic!Tamo idu samo vrhovi!Npr.sad je Bekam potpisao ugovor da pocne da igra u Cosmos-u!Zasto tu nije igrao Sinisa!Ne primaju oni svakog!

Elita MadonnaGirl (avatar)
    Učlanjen
    03.04.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    279

Kad je Curcic usao u kucu jedino sto sam pre toga znala o njemu je bilo da je bio decko Karmen Elektre i Eve Hercigove...Znala sam da je fudbaler koji je igrao u Partizanu i toliko...

Primećen član milanfan (avatar)
    Učlanjen
    29.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    50

dobio je 130000 glasova vise nego maca :shock: :-D
    mnoooogo....

Zainteresovan član Prinz Eugen 88 (avatar)
    Učlanjen
    21.04.2007.
    Reputaciona moć
    0

Kad sam krenuo da pratim fudbal, sredinom 90ih...ja nisam cuo za curcica dok ga nisam video u tom velikom bratu i kad su svi krenuli da pricaju o njemu.
    Mozda on i jeste neki fudbaler, ali ...pff...ne mozes porediti Mihajlovica koji je as, legenda, i kome ne trebaju veliki bratovi da bi se proslavio.
    Tako da...moze sale slobodno da dovede macu i one njegove iz velikog brate, ali da nije bilo velikog brata ne bi niko sad o njemu pricao. Nego je decko malo dobio medijsku paznju.
    Mislim da ce se mnogi sloziti.
    Bravo! Tako i ja mislim!

Ističe se Kr$t@ (avatar)
    Učlanjen
    01.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    63

Da je on krenuo maradoninim stopama, morao bi da bude sam maradona. Sinisa nije igrao u cosmosu nego je igrao u LAZIU i u INTERU
    U INTERU
    U to vreme Cosmos nije bio takav vrh....Da li ce njemu doci ceo inter i ostale legende svetskog fudbala.
    Mogu samo da dodju ovi klinci izlapeli za velikim bratom i nekoliko hardcore grobara.
    Meni ortak u autobusu rekao za njega kako je u velikom bratu, pre toga za njega nismo culi ni mi, ni vi....

Slične teme

1. Fenomen Čurčić
    Autor Tuzni_patak u forumu Muškarci
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 14.03.2008., 15:59

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •