fenseeri vs metalci

FENSERI VS METALCI

  • FENSERI

  • METALCI


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
DeteSunca:
Ne pričaj!? Koji su ti DJ-evi omiljeni, ako ih uopšte imaš?
S obzirom da sam tek počela, nemam ih nešto...
Za sada su to Paul Van Dyk, Armin van Buuren, onda Astral Projection i Infected Mushroom, i oni što mi ih je Masterchief preporučio...
planiram da nabavim nešto od 1200 Micrograms i Hallucinogena... a trenutno se baš drogiram Mushroom-om xD
 
+SpookyGirl+:
S obzirom da sam tek počela, nemam ih nešto...
Za sada su to Paul Van Dyk, Armin van Buuren, onda Astral Projection i Infected Mushroom, i oni što mi ih je Masterchief preporučio...
planiram da nabavim nešto od 1200 Micrograms i Hallucinogena... a trenutno se baš drogiram Mushroom-om xD
Na Paul van Dyka idem za 20 dana :D. Ako želiš jak, psy-trance preporučujem ti i Astrix, Melicia, John '00' Fleming. A moj omiljeni trance DJ je Paul Oakenfold. Probaj i njega ako hoćeš.
 
vidi ovog,rodjen 1911. godine,koji moj te briga sta je bolje,pa ti imas tipa sto godina :shock: optimista jbt :shock:

e ovih tema ima sto istih,mislim mrzi me vise da klikcem ko je kulji,manje kul,bla truc :neutral:
 
j e b o t e... pa smorili ste vishe s ovim retardiranim temama... ovo sve treba pod kljuch... dokle vishe... metalci ili fenseri... ili, metalci ili rerperi... pa fenseri ili reperi... sto je previshe, previshe jbt... :roll: :roll: :roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top