KAKO

esma:
KAKO ZADOVOLJITI ZENU?
Kako muskarac da usreci zenu?

Da bi zena sa muskarcem bila srecna, muskarac mora biti:

1. prijatelj
2. psiholog
3. ljubavnik
4. brat
5. otac
6. ucitelj
7. odgojitelj
8. kuvar
9. zidar
10. vodoinstalater
11. mehanicar
12. dekorater unutrasnjeg prostora
13. stilist
14. seksolog
15. ginekolog
16. prijatelj
17. citac misli (i zelja)
18. psihijatar
19. terapeut
20. drzak
21. organizovan
22. dobar otac
23. cist
24. simpatican
25. atleticar
26. drazesan
27. pazljiv
28. kavaljer
29. inteligentan
30. pun fantazije
31. kreativan
32. sladak
33. mocan (citaj potentan)
34. pun razumevanja
35. tolerantan
36. oprezan
37. ambiciozan
38. sposoban
39. hrabar
40. odlucan
41. pouzdan
42. popustljiv
43. zagrizen
44. pun komplimenata
45. kupovati s njom
46. ne praviti probleme
47. jako bogat
48. ne tezak
49. ne gledati druge zenske

Takodje, muskarac mora paziti:
50. da nije ljubomoran, ali niti nezainteresovan
51. mora se slagati sa svojom porodicom, ali ne sme im posvetiti previse vremena
52. da joj daje prostor, ali se mora brinuti gde je ona

Od svega toga jako je vazno:
53. ne zaboraviti sledece datume :
- godisnjice (vencanje, veridbu, prvi poljubac...)
- diplome
- njene godine
- njen rodendan
- rodjendan njene najbolje prijateljice (ali ne pokazati prevelikog interesa u tom - samo pomenuti pravi dan).

Na zalost ako muskarac postuje sva ova pravila, ne moze se garantovati 100%, da ce ona biti istinski srecna, jer bi se lako iznenada osetila potopljena u zivotu potpune savrsenosti, koja je gusi i zato bi mogla pobeci s prvim "koristoljubivo-blesavo-kretensko-slatkim-idiotom", kojeg bi srela. :roll:
 
40 of 53 (sad malo laskam sebi :mrgreen:)... nisam savrsenstvo, ali nisam ni otpadak... Valjda tako nesto treba zeni ;)

... a sad, vi je pitajte da li sam u pravu ;)
 
coveku doslo vreme da umre pa kaze Bogu.Boze ceo zivot sam bio posten ,pomagao druge zadnji dinar delio sa onima koji ih nemaju da li mozes da mi ispunis jednu zelju?Bog ce na to,da cujem.zelim da odem na Havaje to nikad nisam uspeo,a to mi je jedina zelja,medjutim postoji jedna stvar bojim se aviona ,a na brodu mi je muka.Da li mozes da mi napravis auto put do tamo?Bog se zamisli pa kaze coveku.Znas bio bi to dugacak most ,a i stubove ne znam gde bih postavio zemlju ne smem da nagrdim.Imas li ti drugu zelju.Covek razmisli pa rece.Imam reci mi zasto Zene jedno misle ,a drugo govore,zasto placu i zasto one nas muskarce ne razumeju?Bog se pocese po bradi pa rece.Jeli ,a sta si ono rekao da li hoces na autopu 4 ili 6 traka.
 

Back
Top