Brijanje stidnih dlacica??

  • Začetnik teme Reggie&LoLi
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
R

Reggie&LoLi

Gost
Ja i moja devojka, smo u vezi vec dosta vremena i doslo je vreme da vodimo ljubav :D e sad,posto ja znam da ona povremeno brje :D svoje stidne dlacicice :D pitam se da li bih i ja trbao to da uradim.sta vi mislite???da li ce ga to uciniti lepsim? :D ili vecim? :D
 
Reggie&LoLi:
Ja i moja devojka, smo u vezi vec dosta vremena i doslo je vreme da vodimo ljubav :D e sad,posto ja znam da ona povremeno brje :D svoje stidne dlacicice :D pitam se da li bih i ja trbao to da uradim.sta vi mislite???da li ce ga to uciniti lepsim? :D ili vecim? :D

skrati lepo makazicama ili masinicom ... mozda oko organa i testisa kasnije mozes da brijes, ali znaj da u pocetku dok se koza ne navikne imaces iritacije, pa cak i male bubuljice.

sretno
 
Milojko Vasic:
Mojne da si lud ! Otkud ti ta ideja ? To ne rade pravi muškarci.

Ovako misli balkanski redneck.
hunh.jpg
 
Ja ga obrijam jednom-dva puta godisnje, cisto da se 'obnovi' dlaka... inace, fino trimovanje makazicama...

Ume malo smesno da izgleda kad je skroz obrijan... Mada mi je smesna ona generalizacija 'devojke to vole'... Razni ljudi - razne cudi... Valjda to radis zbog sebe, zbog neke generalne higijene i cega vec... A devojka ako tebe voli, volece i 'njega' ma kakvu frizuru da imao...
 
ja nemam nista protiv toga. Sta vise i lepse mi je tako. Nisam bas neka obozavateljka mnogo maljavih muskaraca, pogotovo ne ljubavnog tepiha :wink:
Ako je tako mnogo maljav, umesto da ga lepo ljubim po telu imam osecaj kao da pasem. :wink: :twisted:
 
....jao sto se nasmeja ovim komentarima.....
Moj stav nije musko kad je obrijano..........volim prirodne muskarce.....
Milojko ima pravo razmisljanje i ti sto postavi temu poslusaj njega,covek razmislja logicno.
Budi musko kad ti je bog dao da jesi,uzivaj u sebi i u svojim muskim carima,ako te voli voli takvog kakav jesi, ako ne i da stiklice obujes i usnice namazes nebi joj bilo dovoljno.
Ne pravi od sebe majmuna........
 
pa dobro bre braco Srbi,jel vam je sexy kad je riba skroz zarasla u pravu chetnichku sumu ili kad je lepo sredjena... pa ima sve vise zena koje mnogo cene i vole kad muskarac vodi racuna i o tom detalju na sebi a da ne pominjem higijenu. Naravno da ima i dalje zena koje obozavaju kolicinu dlaka kao sto ih i legendarni Nick Sloter ima na grudima. Ne slazem se da ga treba brijati kao arijevca, jer onda izgleda kao prava decija pisha, ali odrzavanje ili kako neko ovde rece 'trimovanje' :) je po meni normalna stvar.
 
Reggie&LoLi:
Ja i moja devojka, smo u vezi vec dosta vremena i doslo je vreme da vodimo ljubav :D e sad,posto ja znam da ona povremeno brje :D svoje stidne dlacicice :D pitam se da li bih i ja trbao to da uradim.sta vi mislite???da li ce ga to uciniti lepsim? :D ili vecim? :D
nista neobicno za savremenog muskarca.higijenskija,kao i ispod miske.nema smrada itd.nemoj da furas sumahera.napred.
 
:lol: Posto vidim da se prepirete sve u krug.... mozda jedno zensko misljenje moze da znaci. Naravno da ne treba da ih brije. To su gluposti, ako muskarci pocnu da uklanjaju malje kao mi, zene, na kraju ce postojati 2 pola, zene i ******!!!!!!!!!
 
Mozda zene zavole pedere pa svi zive dugo i srecno.Uzgred, oko tih malja, dlaka, krzna...zamisli taj vlazni poljubac pivom natopljenih razbarusenih brkova i brade, ili ceprkanje stidnih dlacica zapalih medju zube nakon lakseg ili tezeg felacia...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top