Magic park u Solunu

Bili smo mi prosle godine,,,lepo je otici,ima mnogo toga sto ce zabaviti i decu i odrasle.Iz pravca Halkidikija,pre Soluna postoji skretanje za Kosmos-trzni centar,a odmah iza njega je ovaj veliki luna park.Radi od 18h,a cena ulaza je 10E za odrasle i 5E za decu.Posle se unutra skoro nista vise ne placa.
 
E,Magic park nije vodeni park,to je luna park sa raznim ringispilima,kamikazama,frizbijem.....gomila toga za decu i odrasle,vrlo primamljivo,ne mozes poci odatle nikako.
Ako vas zanima vodeni park to je Waterland-malo dalje ka Halkidikiju.Cena je 15Eza odrasle i valjda 50%za decu.Tamo mozes uneti hranu i sve sto hoces.Ima raznih tobogana,bazena....vidi www.Waterland.gr ali su se malo ofucali,mi smo bili prosle godine posle visegodisnje pauze i videli da ne samo sto nema nista novo,vec ne rade neke linije tobogana,restorani,po malo prljavo(lezaljke npr)ali i dalje zanimljivo.Sto se poredjenja tice sa S.Bregom ovde je vece prostranstvo,ali S.breg je uredniji,organizovaniji,a sadrzaj je slican...Ako S.Breg ocenis sa 5 za Waterland bi bilo 3+.Ipak-na takvim mestima je uvek zanimljivo i mi ih rado posecujemo!
 
Nesto me zeza image...mnogo je spor pa ostajem na slikama iz Magica,a Waterland pogledajte na njihovom sajtu.

Inace oba parka preporucujemo...mi smo ih konzumirali u istom danu-oko 10 stigli u Waterland(poneli frizider torbu sa sendvicima i picem,sto je ispalo pametno jer tamo ima samo hot-dog,pice i sladoled)oko 17 smo se presvukli u kabinama i otisli do Kosmosa,malo razgledali,a oko 18.30 stigli u Magic i tamo ostali do ponoci...Bio je to naporan,ali lep dan!
 
Možete li mi preciznije objasniti gde se nalazi ovaj park.Znam tačno gde je Watherland ali nisam bila u Kosmosu.Da li su sa iste strane auto-puta?U julu letujemo u Dionisosu kod Nea Moudanie pa će nam to biti blizu.Da li mi neko može nešto reći o mestu i gde bismo mogli još otići na Halkidikiju?(Sitoniju i Kasandru smo obišli,interesuje me samo poluostrvo)Da li neko zna odakle bismo mogli otići na jednodnevno krstarenje oko Atosa,mislim iz kog mesta,jer nam odgovara da odemo kolima do korena drugog ili trećeg prsta pa da se ukrcamo?
 
Mrzi me da sve ponovo pisem-procitaj na temi Halkidiki ono sto sam pisala-tamo ima i odakle na krstarenje i Polygiros i Petralonska pecina...
Inace kad od Waterlanda krenete ka Solunu(ne secam se koliko tacno km.ali ne vise od 6-7)gledajte gde je skretanje za Kosmos(Kosmos je levo,vidi se lepo sa autoputa),a skretanje je desno.Kad stignete do Kosmosa videcete ovaj Magic tacno iz njega.Radi od 18h.
Dakle,Kosmos je trzni centar(jako veliki),a ovaj luna park se zove Magic!
 

Back
Top