HERCEG NOVI !!!

Super si ,hvala unapred!Raspitujem se vec danima i svi mi nude za 40E,a iskreno znam da bi mogao da se nadje apartman za 20,25E.Jel znam da konkretno u Meljinama nude aranzman za 200E po osobi,smestaj i pun pansion,samo meni i momku ne odgovaraju Meljine,a pretpostavljam da bi otprilike mogli i u Herceg Novom slicno da prodjemo.Ne bih davala vise od 20,25E za smestaj sa posebnom kuhinjicom i kupatilom.
 
ev pricao sam sada sa kumom, mrka kapa apartman za te pare...ali soba + upotreba kuhinje i frizidera moze i za manje pare 10-15 eura je krevet plus friz i sporet, koji bi koristili jos neki cimeri, sve ispod magistrale....ima konkretan slucaj, jedan njegov prijatelj iznjamljuje.
 
Tako nesto sam i mislila,ali razmislicu jos jednom,mozda se ipak odlucimo za Meljine jer je stvarno extra povoljno..ali ako se odlucim za HN znam koga da kontaktiram..Hvala ti do neba!
 
no problemo, nema na cemu....mada nisu ni meljine tako daleko- u hn si ocas, a ako je povoljno tako i odgovara vam, nema razmisljanja, ovaj tip sto iznajmljuje njega znam kuca mu je blizu teniskih terena, kod novljanke...ako znas gde je to...do mora si za 5 min i nema stepenika, mada i ti novljanski stepenici nisu bas tako losi :lol:
 
Corto Malteze:
no problemo, nema na cemu....mada nisu ni meljine tako daleko- u hn si ocas, a ako je povoljno tako i odgovara vam, nema razmisljanja, ovaj tip sto iznajmljuje njega znam kuca mu je blizu teniskih terena, kod novljanke...ako znas gde je to...do mora si za 5 min i nema stepenika, mada i ti novljanski stepenici nisu bas tako losi :lol:

Znam,to je super relacija.Mozda uzmemo samo dvokrevetnu sobu za oko 10E a uplatimo u nekom restoranu pun pansion."Topla" restoran je bas povoljan,cula sam da je 8E pun pansion po osobi dnevno.Jel imas mozda neku informaciju za te restorancice koji nude pun pansion?
 
Izvinite sto upadam ovako ali to za meljine ti je mnogo jeftinija varijanta pun pansion 200e to tesko da ces naci negde plati kaparu i uzivaj nemoj ni traziti drugo. Nama je apartman u igalu preko magistrale i to kosta 200e 15 dana ali van sezone u sezoni 200e 10 dana ali kazem oko 1 km od plaze.
 
mica zr:
Izvinite sto upadam ovako ali to za meljine ti je mnogo jeftinija varijanta pun pansion 200e to tesko da ces naci negde plati kaparu i uzivaj nemoj ni traziti drugo. Nama je apartman u igalu preko magistrale i to kosta 200e 15 dana ali van sezone u sezoni 200e 10 dana ali kazem oko 1 km od plaze.

Jeste super povoljna varijanta i trazila sam da sto jeftinije nadjem aranzman jer cemo najverovatnije avionom iz Nisa,iskreno ide nam se bas u Crnu Goru ali nam je cimanje busem i kolima.Herceg Novi mi je super i videla sam nesto na netu isto tako pun pansion 200 E..10E po osobi prenociste i uplata dorucka,rucka i vecere u restoranu"Topla".Jel moze neko da mi kaze cenu autobuske karte Tivat-Herceg Novi?
 
mica zr:
Izvinite sto upadam ovako ali to za meljine ti je mnogo jeftinija varijanta pun pansion 200e to tesko da ces naci negde plati kaparu i uzivaj nemoj ni traziti drugo. Nama je apartman u igalu preko magistrale i to kosta 200e 15 dana ali van sezone u sezoni 200e 10 dana ali kazem oko 1 km od plaze.

Tu varijantu za Meljine radi agencija Unico travel iz Nisa,za odraslu osobu pun pansion 220e,za dete do 2god. je besplatno,a za dete do 7 god 50% ili 30% + prevoz.Moj brat i snaja sa decicom idu tamo...stvarno je povoljno..ne razmisljas o klopi..
 

Back
Top