misterija

Resila sam da ga izbegavam jer mrzim da povredjujem ljude! Sem prijateljstva ne osecam nista vise a nisam od onih koji veruju da se ljubav radja vremenom. U ostalom zivot je takav stalno gubimo one koje volimo da nije tako bili bi smo previse srecni..
 
LLana:
Resila sam da ga izbegavam jer mrzim da povredjujem ljude! Sem prijateljstva ne osecam nista vise a nisam od onih koji veruju da se ljubav radja vremenom. U ostalom zivot je takav stalno gubimo one koje volimo da nije tako bili bi smo previse srecni..

Malo ga pretera...

Bolje bi bilo da mu kazes istinu u lice nego da ga lazes izbegavanjem... kako bi se ti osetila na njegovom mestu. Da ga ti volis, a on da te eskivira i cuti. Pukla bi od besa... tako ce i on.

Budi iskrena i postena. Ostani covek.
 
Milow:
LLana:
Resila sam da ga izbegavam jer mrzim da povredjujem ljude! Sem prijateljstva ne osecam nista vise a nisam od onih koji veruju da se ljubav radja vremenom. U ostalom zivot je takav stalno gubimo one koje volimo da nije tako bili bi smo previse srecni..

Malo ga pretera...

Bolje bi bilo da mu kazes istinu u lice nego da ga lazes izbegavanjem... kako bi se ti osetila na njegovom mestu. Da ga ti volis, a on da te eskivira i cuti. Pukla bi od besa... tako ce i on.

Budi iskrena i postena. Ostani covek.

Ipak mislim da je LLana u pravu, ponekad postoje situacije u kojima je bolje da ne budes surovo iskren, iako je svakako ok da bude postena i iskrena (kao sto je to uvek u zivotu najbolje) nekad se nadjemo u situacijama kad bi mozda bilo bolje da on to procita izmedju redova.

P.S I ja nisam od onih koji misle da se ljubav radja vremenom, NAVIKA SE RADJA VREMENOM
 
Vec 5 godina imam najboljeg muskog prijatelja i fantaasticno funkcionisemo.Jednog dana se nesto dogodilo,zaljubili smo se i sada smo 5 godina zajedno.Inace,on je Grk i zivi u Atini
 
Problem je u sustini jednostavan,osnovna svrha zivota je ostavljanje potomstva,to je urodjeno cak nagonsko u svakome od nas.Bilo da mi to hocemo ili necemo da priznamo ne razlikujemo se mnogo od zivotinja i tezimo onim za cim smo prirodno predodredjeni,prema tome to je sasvim normalan proces.
 
ender:
Problem je u sustini jednostavan,osnovna svrha zivota je ostavljanje potomstva,to je urodjeno cak nagonsko u svakome od nas.Bilo da mi to hocemo ili necemo da priznamo ne razlikujemo se mnogo od zivotinja i tezimo onim za cim smo prirodno predodredjeni,prema tome to je sasvim normalan proces.
Ne shvatam sta "svrha potomstva" ima sa mojim problemom, pa nece valjda moj drug odmah da me prosi? Ostalima hvala na podrsci! Ponekad je tesko suociti se sa onim sto nam zivot hoces/neces servira! Slazem se navika je losa stvar ali nakon odredjenog perioda ma kako ljubav bila jaka ona je neminovna!
 

Back
Top